šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Aviobiļešu rezervēšana, aviobiļetes, ceļojumi Azoru salas Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: aviobiļešu rezervēšana, aviobiļetes, ceļojumi Azoru salas. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Azoru salas: Sau Migela un Terseira

  • Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem
  • 5 dienas ()
  • 3

Ceļojuma cena: 589 €

Pilns apraksts:

Lidojums 589.00 EUR

Lidojums + viesnīca 699.00 EUR

     Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās, masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

 

14.novembris: Rīga 05:00 08:20 Ponta Delgada

17.novembris: Ponta Delgada 10:00 11:00 Terseiras sala

17.novembris: Terseiras sala 20:30 07:30 Rīga

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 13 kg reģistrētā bagāža  

 

Lieliskā 4*** viesnīca S. Miguel Park Hotel atrodas līdzās Azoru salu galvaspilsētas Pontas Delgadas centram, netālu no Botāniskā dārza. Katrā istabā pieejams: gaisakondicionētājs/apkure, kabeļTV, seifs, minibārs, fēns. No balkona paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu vai okeānu.Viesnīca piedāvā izmantot sporta kluba, saunas, džakuzi un masiera pakalpojumus, kā arī nopeldēties kādā no diviem baseiniem. Brokastu bufetes gardumus un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā, bet dzērienus iegādāties bārā. Noīrēto automašīnu var atstāt viesnīcas bezmaksas stāvvietā.

 

Ekskursijas:

Pontas Delgadas apskates ekskursija un Cete Cidades ezeri
14. novembris

Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām. Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas- Matriza, “ Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās. No iekšpuses izpētīsim Koležiu baznīcā atrodošo Sakrālās mākslas muzeju, ieiesim arī Matriza  un Sv. Hosē baznīcās.Apskatīsim arī pilsētas parku ar eksotiskiem augiem. Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Sete Cidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsima arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.
( Ekskursijas ilgums~līdz 18:00)

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, pusdienas un krieviski runājoša gida pakalpojumi

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku.
15. novembris

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Ezera krastā izvietojusies neliela pilsētiņa Ribeira Grande ar lielisku 17.-18. gs. arhitektūras kolekciju. Pēc pilsētas apskates dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārsktāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases un uzzinātu par tējas ražošanas procesu fabrikā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidi. Pēc pusdienām viesnīcā Terra Nostra, pastaiga romantiskajā Furnas ( jeb geizeru) ielejas parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem avotiem, kuri ir unikāls vulkanisks elements Azoru salās. Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot gar Furnas ezeru, salas pirmo galvaspilsētu Vilu Franku, kā arī Agua d’Alto un Populo pludmalēm.
(Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30)

Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Terra Nostra parkā.

 

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem
16. novembris

Izbrauksim no Pontas Delgadas pa Dienvidu ceļu un apstāsimies salas pirmajā galvaspilsētā Vila Franka. Šeit apmeklēsim S. Migela baznīcu, kas ir viena no vecākajām salas baznīcām, lai apbrīnotu altāra smalkos, ar zeltu pārklātos kokgriezumus. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns. Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons, klāts kalniem, mežiem un ielejām. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk, ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim salas augstāka kalna Pico da Vara pakājē. Uz Pontu Delgadu atgriezīsimies pa salas ziemeļu piekrasti.
(Ekskursijas ilgums ~ līdz 19:00)

Cena: 72 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas.

Terseira.
17. novembris

09:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu,10:00 Izlidošana uz Terseiras salu,11:00 Ierašanās Terseirā

Vispirms mūsu ceļš vedīs uz otro lielāko Terseiras salas pilsētu Praia da Vitoria. Pēc pilsētas centra apskates, dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Nākamais pieturas punkts būs St. Sebastiana ciemats, kurā apmetās pirmie salas iemītnieki un kurā mēs aplūkosim baznīcu ar vienīgajām 16. gadsimta freskām, kas saglabājušās arhipelagā. Tālāk dosimies pa salas dienvidu piekrasti gar Porto Judeu, Feteira un Ribeirinha ciematiem un apskatīsim salas galvaspilsētas Angras du Eroižmu vēsturisko centru, kas iekļauts UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc tā apskates ar autobusu uzbrauksim nelielā, neaktīvā vulkānā Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas. Pēc pusdienām  Terceira Mar Hotel dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas S. Mateusa ciemats ar reģiona lielāko ostu. Tālāk mūsu ceļš pagriezīsies rietumu virzienā, kur Cinko Ribeiras ciematā apstāsimies pie salas senākās siera rūpnīcas, kurā nobaudīsim Terseiras slaveno sieru. Pagriežoties atpakaļ uz ziemeļiem, nonāksim Biscoitos ciematā, kas slavens ar savu vīna muzeju. Turpat netālu apskatīsim vīnogulāju dārzus un brīnišķīgos satingušās lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus Atlantijas okeāna piekrastē. Tālāk dosimies salas iekšienē, kur apmeklēsim vietu, kurā notiek slavenās vēršu skriešanas sacīkstes kā arī Algar do Carvao alu, kas atrodas izdzisušā vulkānā.
( Ekskursijas ilgums ~ līdz 20:00)

Cena: 84 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas.

Vakariņas viesnīcā
Trīs vakariņas viesnīcā: 14., 15. un 16. novembrī.
Cena: 76 EUR (par visām 3 vakariņām)
Piedāvājums spēkā, ja pieteikušies vismaz 15 cilvēki.

 

 

Fotogrāfijas: