šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Maroka

  • Dabas daudzveidība un mainība četros gadalaikos, berberu, arābu, spāņu un francūžu kultūras mistrojums, vietējo iedzīvotāju viesmīlība un milzumdaudz iespēju pavadīt savu brīvo laiku katru jaunu atgriešanās reizi citādāk.
  • 5 dienas ()
  • 4

Ceļojuma cena: 489 €

Pilns apraksts:

Maroka Jaunajā Gadā

29.12.14 – 02.01.2015

Lidojums 489.00 EUR

Lidojums + viesnīca 679.00 EUR

No Atlasa kalnu sniegotajām virsotnēm līdz Atlantijas okeāna varenajiem viļņiem, no Vidusjūras piekrastes baltajām pludmalēm līdz Sahāras tuksneša nebeidzamajai vientulībai – tā ir Maroka- valsts Ziemeļāfrikā, Rietumu civilizācijas vārti Melnajā kontinentā.  Dabas daudzveidība un mainība četros gadalaikos, berberu, arābu, spāņu un francūžu kultūras mistrojums, vietējo iedzīvotāju viesmīlība un milzumdaudz iespēju pavadīt savu brīvo laiku katru jaunu atgriešanās reizi citādāk.

29.12.2014: Rīga 05:00 08:45 Agadira
01.01.2015: Agadira 22:30 06:00 Rīga

4*** viesnīca Best Western Odysee Park Hotel atrodas Agadiras tūrisma zonā, piecu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Istabās atrodams viss viesu ērtībām: kodicionieris/apkure, satelīta TV, fēns, ledusskapis, seifs, kafijas/tējas pagatavošanas aparāts, bezmaksas WI-FI. Brokastis un vakariņas var nobaudīt restorānā, bet dzērienus – bārā.  Viesnīcai ir dārzs, peldbaseins un privāta pludmale 250 m attālumā. Viesi var apmeklēt arī fitnesa zāli un spa centru.  Viesnīcā var iznomāt automašīnu un novietot to bezmaksas stāvvietā.

Ekskursijas:

Agadiras pilsētas ekskursija 29.decembris

Šī būs Agadiras iepazīšanas ekskursija, kuru sāksim no Kasbah (nocietinājuma), kas atrodas kalnā Agadiras ziemeļos un no kura paveras iespaidīgs skats uz visu pilsētu un ostu ar zvejnieku laiviņām. Turpinājumā redzēsim gan seno, gan arī mūsdienu Agadiru, kur uzzināsim interesantus faktus par pilsētas vēsturi un attīstību. Iepazīsim arī pilsētas centru un Muhameda V bulvāri, uz kura atrodas arī Wilaya (karaļa reģionālā rezidence). Ekskursijas laikā apskatīsim arī Muhameda V mošeju, Sv. Annas baznīcu un Beth El sinagogu. Atpakaļceļā mūsu erudītais gids parādīs un pastāstīs arī par citām pilsētas iecienītākajām vietām.

Cena: 34 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Ekskursija uz Marakešu   30. Decembris

Ekskursijā apskatīsim Marakešu, kas ir otra lielākā Marokas pilsēta pēc Kasablankas un dēļ sarkanajiem mūriem zināma arī kā “Dienvidu sarkanā pērle”. Pamati šai majestātiskai pilsētai likti jau 11.gadsimtā un vēlāk tā kļuva par kultūras, reliģjijas un tirdzniecības centru kā arī visas karalistes galvaspilsētu. Arī šobrīd pilsēta fascinē ar dažādām etniskām grupām, kā arī islama un arābu arhitektūru no dažādiem laikiem. Eksursijas laikā apskatīsim Bahia pili, Koutoubia mošeju, Menara dārzu un Saadian kapenes. Iepazīsim arī rosīgo tirgu (Souks), kur iespējams iegādāties gandrīz jebko, vien jābūt gatavam kārtīgi kaulēties, kā arī Djamaa El Fna skvēru, kas vakarā uzplaukst visā krāšņumā un kurā iespējams sastapt gan dejotājus un akrobātus, gan pērtiķus un čūsku dīdītājus.

Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bahia pilī, Saadien kapenēs, Menara dārzā un Koutoubia mošejas apskatei no ārpuses, kā arī pusdienas un vakariņas.

Ekskursija uz ostas pilsētu Essueiru  31.decembris

Šī eksursija mūs aizvedīs uz zvejnieku pilsētu Essueiru, kas zināma jau kopš 14.gadsimta kā Mogador. No rīta vēlams iedzert kafiju, lai ar plaši atvērtām acīm varētu izbaudīt skaistos skatus jau pa ceļam uz Essueiru. Mazā pilsētiņa ir salīdzinoši klusa ar izteikti skaistu arhitektūru un vecpilsētu, kas ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kā lielisks piemērs 18.gadsimta nocietinātajām pilsētām. Šobrīd vecpilsēta aicina ar neskaitāmām kafejnīcām, kur relaksēties un atskurbt no skaistajiem skatiem. Apskatīsim arī zvejnieku ostu ar pārsteidzoši zilām koka laivām, planējošām kaijām virs galvām, un mazām mākslinieku darbnīcām. Pilsētā atrodas līcis ar 3km garu smilšu pludmali.

Cena: 0 EUR rezervējot līdz 30.09. (Standarta cena: 55 EUR)
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.

Jaungada svinības viesnīcā  31.decembris!!!

Piedāvājam Jauno 2015. gadu sagaidīt pie svētku galda Best Western Odysse Park Hotel viesnīcas restorānā.

Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: svētku vakariņas un izklaides programma

Vakariņām vēlams pieteikties savlaicīgi!!!

Ekskursija uz Tiutu un Tarudantu  2015.gada 1.janvāris

Ekskursiju sāksim ar maza lauku ciematiņa Tiut apskati, kas atrodas Souss līdzenuma pašā viducī un no kura paveras skats uz Augstajiem Atlasa kalniem, kur varēsim izjust vietējā ciema rāmo laika ritējumu. Ciemā būs iespēja izbaudīt braucienu ēzeļu pajūgā pa skaisto palmu ceļu līdz Glaoui Kashbah, kas ir viens no lielākajiem akmens cietokšņiem Marokas dienvidos un no kura iespējams apskatīt gan ciemu, gan palmu birzis, gan arī redzēt Atlasa virsontes. Tālāk ceļš turpināsies uz Tarudant - vienu no senākajām Markokas pilsētām, kas ir zināma arī kā mazā Marakeša. Pilsēta ir ieskauta ar akmens sienu, olīvu audzēm un citrusaugu dārziem.

Cena: 50 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, un pusdienas.

Fotogrāfijas: