šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Mandarīnu laiks Horvātijā

  • SPLITA -ŠIBENIK-DUBROVNIKA-ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS-TROGIRA-PLITVICAS EZERI- RAFTINGS
  • 8 dienas ()
  • 7

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Valsts: Horvātija
MANDARĪNU LAIKS HORVĀTIJĀ
Iespēja vēl izbaudīt dienvidu saules siltumu un nobaudīt pašu lasītus mandarīnus!
SPLITA - KRKAS NACIONĀLAIS DABAS PARKS – TROGIRA – DUBROVNIKA –MOSTĀRA – MADŽUGORJE - ŠOLTAS UN ČIOVO SALAS – PLITVICAS EZERI
10.10.-17.10.2015.                  

8 dienas / visas naktis naktsmītnēs
Ceļojuma cena (Izvietošanās 4-vietīgos apartamentos) € 256
    
1.diena. 10.10. „...Un ceļojums sākās...”  
5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā. 
2.diena. 11.10. „Ceļš uz Horvātiju.”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Slovēnijas vīndaru pilsētai Mariborai. Vīna degustācija senākajā vīna pagrabā Eiropā. Horvātija.  Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3*.        5 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.
3.diena. 12.10. „Kur tiekas vēsture un dabas skaistums?”
    Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Splitu - vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Brīvs laiks vecpilsētā. Krkas upes  nacionālais dabas parks, kur Krkas upe meklēdama ceļu uz jūru veido krāšņu kanjonu ar daudziem ūdenskritumiem. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.
4.diena. 13.10.  „Jaunu iespaidu gūšana.”  
Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā*  (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercogovinu. Apmeklēsim vienu no ievērojamākām svētceļojuma vietām Bosnijā un Hercogovinā – Medžugorje, šis ciems pazīstams tikai kopš 1981.gada, kad Svētā Jaunava Marija šeit uzrunājusi bērnu grupiņu. Šo svētceļojuma vietu, pagaidām oficiāli nav atzīta ne katoļu ne  pareizticīgo baznīcās. Skaistākā pislsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs.  Foto pauze uz krāšņo Kravicas ūdenskritumu fona.Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3*Trogiras apakrtnē.
5.diena. 14.10. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū un mandarīnu virpulī”
Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā*  (par papildus samakus 35 €) uz Dubrovniku. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!” Pilsēta-cietoksnis – tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu.” Pilsēta, kas nesenā vēsturē pārcieta barbarisku bombardēšanu un apšaudes, brīvajā Horvātijas republikā ir dzimusi no jauna ar saules apspīdētām baltām marmora ieliņām un laukumiem, ar katedrālēm un seniem klosteriem, ar varenām cietokšņa sienām. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa slavenajiem pilsētas mūriem. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! 
Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „ horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus, kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jusms izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atgriešanās apartamentos 3*Trogiras apkaime. 
6.diena. 15.10. „Brīnišķīgo salu diena.”
Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grillētas zivis  un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atrgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras apkaimē.
7.diena. 16.10. „Unikālie  dabas fenomeni.”  
 Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā. 
8.diena.  17.10. “Ceļš mājup.” 
 Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 

7 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas ( Divas guļamistabas, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuve (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai) 
Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3  €. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km.

Samaksas kārtība:
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
•    naktsmītnē  Horvātijā 5 naktis  4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā,

Piemaksas un papildus izdevumi:
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā Polijā un 5 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā ar brokastīm  180 € ,
•    piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 110 €,
•    piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā Studio tipa apartament 45 € no personas,
•    piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā Studio tipa apartamentā 70 € no personas, ar brokastīm,
•    piemaksa ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā viesnīcā (30-50m līdz jūrai)  numura 60 € no personas, ar brokastīm. Viesnīcā vietu skaits ierobežots!!!
•    piemaksa, ja vēlaties dzīvot 3-tā, 4-vietīgā apartamentā  45 €.
•    ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
•    BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € no personas  (pēc 65 gadu vecuma 14,40 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35€, Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Krka n.p. 35€ (transfers, ekskursija, ieejas biļete),  Izbraukuma ekskursija uz Madžugorje un Mostāru 35€, Zivju pikniks-kuģītis 30€ , Plitvices ezeru n.p. 16 €, Vīna degustācija Maribora 15-20€, Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €, brokastis Horvātijā  7€.
€ 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna ) 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.
Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE
Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts
____________________________                        _______________________________