šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

MAĢISKĀS PĒRLES EIROPAS TRONĪ – DRĒZDENE, PRĀGA, NIRNBERGA

 • DRĒZDENE - PRĀGA – NIRNBERGA - KARLOVI VARI
 • 6 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 220 €

Pilns apraksts:

MaģiskāS PĒRLES EIROPAS TRONĪ – DRēZDENE, PRĀGA, nIRNBERGA

Drēzdene - Prāga – NIRNBERGA -  Karlovi Vari

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

25.10. –30.10.2014.

Ceļojuma cena: 220 €

1. diena. 25.10. „... Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta, 6:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Edienreizes pauze. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2. diena. 26.10. „... Drēzdene pērle uz Elbas upes...!”
Brokastis. Laiks ceļā līdz Drezdenei.  Ekskursija pa Drēzdenes vecpilsētu (par papildus samaksu 15 €) profisionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase.
            Pēc ekskursijas brīvs laiks. Individuāls Cvingera apmeklējums. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji – “Vecmeistaru gleznu galerija”, “Porcelāna zāle”, “Fizikas-Matematikas zāle”. “Zaļās velvju zāle” – - baroka laikmeta dārgumu muzeju, vairāk kā 2000 juvielierizstrādājumu šedevri. Atklājiet savu muzeju!!! Vecpilsētas centrā atrodās veikalu gelerija “Altmarkt Galerie”, kur var veikt praktiskus pirkumus.
Vakarā ierašanas Prāga. Izvietošanās viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Nakts viesnīcā.

3.diena. 27.10.„... Zelta pilsēta -Prāga...”
Brokastis. Vecpilsētas apskate profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt pa Karalisko ceļu, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūrām, Starametskas laukums, pasaules slavenie kuranti.
            Brīvajā laikā individuāli iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. Ar funikulieri uzbraukt Petrašina kalnā, pastaigāties parkā, iepazīt Prāgu no putna lidojuma uzkapjot Eifeļa (Petrašina) tornī. Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas u.c. muzeji. Prāgas Zoo – patiks gan maziem, gan lieliem. Atvilkt elpu brauciena ar kuģīti pa Vlatavas upi. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu-alus darītavu Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā ”U Fleku” un kādu no Šveika krodziņu-iecienītāko tūristu restorānu „U Kaliha” vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi.
            Vakarā mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm.Apmeklētājus gaida arī Prāgas Ēnu teātri, mūzikas klubi un diskotēkas.
            Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. (Vasaras sezonā.)

Nakts 3* viesnīcā Prāgā.

4. diena. 28.10 “ Vēstures romantiskajās skavās.”
Brokastis. Piedāvājam doeties izbraukuma ekskursija uz  (par papildus samaksu 30 €) Pilsētas ekskursija gida pavadība, krievu valodā.   Nirnberga – Bavārijas košākā pērle, Vācijas vēstures simbols, tā ir slaveno piparkūku un desiņu cienītāju paradīze.  Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Ekskursijas laikā pa pilsētu iepazīsiet tās populārākās vietas. Dievmātes vārti – pievilcīgākie vecpilsētas vārti, kuri  novietoti pilsētas valnī. Sv. Martas baznīca – kuras logi piederi pie senākajiem un ikonogrāfiski vērtīgākajiem.  Sv. Labrenča baznīca – nozīmīgākā celtne pilsētā, kura majestātiski paceļas virs Lorencas laukuma. Tirgus laukums- ar skaistajām strūklakām.
            Brīvs laiks pilsēta, patstavīgai iepazīšanai. Vara doties uz: Kaiseburg kompleksu, kurš paceļās virs pilsētas, gotisko Rātsnamu, Ģermāņu Nacionālo muzeju, kas ir Vācijas lielākais kultūrvēsturiskais muzejs, Pils muzejs, Izstāžu zālē, Pilsētas muzejs Fembohauzā, Dzelzceļa muzejs un Albrehta Dīrera nams, kā arī Nirnbergu ļoti raksturojošajā Rotaļlietu muzejā. Ieturiet maltīti populārajā "Bratwurstglöcklein", kas savu nosaukumu ieguvis no senākās cepto cīsiņu virtuves, ir iespējams nogaršot slavenos Nirnbergas uz grila ceptos cīsiņus. Daudziem no Jums ir zināms, ka vis izdevīgākie pirkumi ir Vācijā!!! Kad kultūrvēsturisiek objekti gana baudīti, varat doties uz iepirkšanās ielu, kur atrodās dažadu brendu veikali. Iepirkšanās iela atrodās netālu no vecpilsētas centra.
            Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgā.

5. diena. 29.10.“Izjūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Čehijas populārāko kūrortu.  Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Atvērtā minerālūdens baseina apmeklējums. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
                Pēcpusdienā izbraukšana mājup. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Polijā.

6.diena. 30.10.„... Mājās ir vislabāk...!”
           
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Prāgā, profesionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 50 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija pa Drēzdeni 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari 20 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Muzikālās strūklakas 220 Kč, Baseins Karlovi Vari 200 Kč, Funikulieris un skata tornis 80 Kč, Pusdienas no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi 200 – 650 Kč (tkarībā no kruīza ilguma), Pusdienas Vācijā no 10 EUR.

2014. gada vasaras izmaksas

1 € ~ 25 Kč                        

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.