šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Maigā Melnkalne

 • ZAGREBA– SPLITA – KOTORA – BUDVA – CETIŅJE – ATPŪTA PIE JŪRAS - DUBROVNIKA – RISĀNA – PERAST – TIRĀNA – DURRES – SARAJEVA - MOSTARA
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 389 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180 /  Ls 126.50
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110 / Ls 77.31
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • \"BTA Insurance Company\" SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (>65 gadiem 18 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Vakars nacionālajā stilā Melnkalnē ~ 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Kotora, Budva, Cetiņje 20 €; Izbraukums ar kugīti pa jūru 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Albāniju 30 €;

2013. gada izmaksas

Pilns apraksts:

1. diena. 26.04., 12.09. “Pretim jauniem iespaidiem…”

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā.

2. diena. 27.04., 13.09. „Horvatijas galvaspilsētā.”

Brokastis. Laiks ceļā. Čehija, Austrija, Slovēnija. Ierašanās Horvātijas galvaspilsētā Zagreba. Vakara pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Nakts viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā.

3.diena. 28.04., 14.09. „Kur tiekas vēsture un šodiena ?”

Brokastis. Splita. Splitasvecpilsētas apskate. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Nakts viesnīcā 3* pie jūras.

4.diena. 29.04., 15.09. „Maigā Melnkalnes jūra...”

Brokastis. Atpūta pie jūras. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €)  Kotora. Kotoraatrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Cetiņje – atrodas Lovcen kalna pakājē. Cetiņje klosteris simbolizē melnkalniešu garīgo un politisko centru. Piedāvājam nobaudīt nacionālos Melnkalnes virtuves ēdienus un dzērienus (par papildus samaksu ~ 35 €). Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* pie jūras.

5.diena. 30.04., 16.09. „Diena veltīta atpūtai.”

Brokastis. Atpūta pie jūras. Tāirdiena baudot sauli, jūru. Piedāvajam (par papildus samaksu 35€)    dodieties izbraucienā ar kuģīti,  kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grillētas zivis  un mājas vīns. Nakts viesnīcā 3* pie jūras.

6.diena. 1.05., 17.09. „Dubrovnik – paradīze zemes virsū!”

Brokastis. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25€)   uz Horvātiju – Dubrovnika. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Atpakaļceļā uz viesnīcu īsas fotopauzes. Risāna – Bokaapgabala vecākā pilsēta, jūrniecības, tirdzniecības un amatniecības centrs. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas - Škrepjela dievmātes sala. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts viesnīcā 3* pie jūras.

7.diena. 2.05., 18.09. „Ērgļu zeme...”

Brokastis. Atpūta pie jūras.Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 30 €)   uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Ierašānās mūsdienīgajā, jaunajā galvaspilsētā Tirānā – apskates ekskursija pa pilsētu. Brauciens līdz piejūras pilsētai Durres, kurā atrodas lielākais antīkais amfiteātris Balkānos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* pie jūras.

8.diena. 3.05., 19.09. „Vēl nezināmā Hercogovina?”  

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Bosniju Hercogovinu.  Bosnija Hercogovina – leģendārā galvaspilsēta Sarajeva – pilsētas apskate – no erchercoga Ferdinanda slepkavības vietas līdz nesenā Bosnijas kara pēdām, līdz skaistajai vecpilsētai (Turku kvartāls) ar pārsteidzoši austrumnieciskiem tirgiem, tepiķu ar otomāņu turku tradicionālo rotājumu un tupelīšu tirgoņiem, jaukām kafejnīcām. Mostara - skaistākā pilsēta valstī. Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs. Nakts viesnīcā 2* Horvātijas teritorijā.

9.diena. 4.05., 20.09. „ Ceļš uz māju pusi.”

Brokastis. Diena ceļā. Horvātija, Slovēnija, Austrija. Īsa apstāšanās uz foto pauzi uz Alpu kalnu fona. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā.

10.diena. 5.05., 21.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.””

Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

 

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.