šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

RUDENS NOSKAŅAS ITĀLIJĀ

 • GRĀCA – VENĒCIJA – MILĀNA – OUTLETS – FLORENCE –– RAVENNA - SAN MARINO – BOLOŅA – SWAROVSKI KRISTĀLU MUZEJS
 • 8 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 369.9 €

Pilns apraksts:

RUDENS NOSKAŅAS ITĀLIJĀ

GRĀCA – VENĒCIJA –  MILĀNA – OUTLETS – FLORENCE –– RAVENNA -  

SAN MARINO – BOLOŅA – SWAROVSKI KRISTĀLU MUZEJS

18.10. – 25.10.2014.

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 369.90

1. diena. 18.10. „Pretī jauniem iespaidiem...”

6.00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 19.10. „ Haidna pilsētā.”
           
Brokastis. Laiks ceļā pa Čehijas teritoriju, Austriju. Eizenštate, Haidna pilsēta. Eizenšatates vārds galvenokārt saistās ar ungāru aristokrātu Esterhāzi dzimtu un viņu slaveno kapelmeistaru Jozefu Haidnu. Daudzās skaistās kompozīcijas pirmo reizi tika atskaņotas Eizenštatē. Ierašanās Itālijā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

3. diena. 20.10. Venēcija – sapņu piepildījumu pilsēta.”
           
Brokastis. Laiks ceļā līdz Venēcijai. Venēcija ir viena no nedaudzajām pasaules pilsētām, ko patiešām var raksturot kā unikālu. Lai gan tā ir celta uz zemiem, purvainiem krastiem starp Adrijas jūras paisumiem, bēgumiem, un ir regulāri pakļauta plūdiem, tomēr tā iztur visus pārbaudījumus. Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēkas, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija. Brīvs laiks. Iesakām izbraukt ar gondolu pa pilsētas kanāliem, izjust pilsētas romantiku un tās neparastumu, doties uz Rialto tiltu, no kura paveras lielisks skats uz lielo kanālu. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

4. diena. 21.10. „Modes meka.
           
Brokastis. Piedavājam doties par papildus samaksu (35 €) uz Milānu. Ierašanās līdz Milānā. Milāna - modes galvaspilsēta. Dodoties pastaigā pa pilsētu redzēsim: Castello Sforzesco, Katedrāli, operas teātri La Scala, Galleria Vittorio Emanuele II. Tiem kas vēlas piedāvājam doties līdz outletam – tirdzniecības centram, kur varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

5. diena. 22.10. Florence – mākslas Meka.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (50 €) uz Florenci. Uz Florenci dodamies ar vietējo sabiedrisko transportu, vilcienu. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā –Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māju, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Italijas teritorijā.

6. diena. 23.10. „Gaišākā Republika Sanmarīno.” Ravenna
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Ravennu un San Marino. Iepazīšanās ar pilsētu. Ravenna – agrīnās kristietības laika mozaīku paradīze. UNESCO – pilsētā kopumā 8 objekti, pateicoties savām mozaīkām. Mozaīkas – titānisks darbs, veidojot skatus no maziem krāsaina stikla gabaliņiem, kas priecē cilvēkus simtiem gadu. Pateicoties skaistajām mozaīkām, Ravennu var dēvēt par vienu no Itālijas mākslas galvaspilsētām. Parbrauciens uz  San Marino Republiku. San Marīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Liķieru un vīnu degustācija. Vakarā iespējams doties pastaigā apskatot Boloņu. Vai zinājāt, ka šķībie torņi ir ne tikai Pizā? Viduslaikos Boloņā bija aptuveni 180 "krītoši" torņi, līdz mūsdienām gan saglabājušies tikai daži - pazīstamākie ir Azinelli un Garizendu dzimtu "krītošie" torņi, kuri sasniedz 98 un 48 metruaugstumu. Boloņa tiek dēvēta dažādos vārdos: La Dotta - "skolotā" jo šeit atrodas vecākā universitāte, La Turritta - "torņu pilsēta" un arī par La Grassa - "resnulīte" jo Boloņa ir slavena ar kulinārijas brīnumiem starp kuriem ir mortadella desa  un pasta tagliatelle ar ragū. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

7. diena. 24.10. „Aiz loga atkal Alpu kalni...”
           
Brokastis. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Apskatīsim pazīstamāko dizaineru darinājumus, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

8. diena. 25.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!”
           
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā
 • piemaksa par papildvietu autobusā
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Milānu un outletu 35€ ; Izbraukuma ekskursija uz Florenci 50 € (iekļauta vilciena biļetes cena, vietējais profesionālais krievu valodā runajošs gids); Izbraukuma ekskursija uz Ravennu un San Marino 30 €; Kuģītis Venēcijā 20 €; Dodžu pils 16 €; Kolizejs 15.50 €; Audio austiņas Florencē 10  Santa Kročes baznīca 5 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €; Pusdienas Polijā no 20 PNL

2013. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un € kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: