šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKI PARĪZĒ

 • BERLĪNE-PARĪZE-VERSAĻA-FONTEBLO-AMSTERDAMA
 • 7 dienas ()
 • visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 365 €

Pilns apraksts:

Valsts: Fracija

ZIEMASSVĒTKI PARĪZĒ

BERLĪNE - PARĪZE - versaĻa - FONTEBLO  - AMSTERDAMA

Ziemassvētkos Parīze pārtop pasaku pilsētā: koki, ko rotā pūkains mākslīgais sniegs un spožas virtenes, ēku fasādes mirdzošas daudzkrāsainās gaismiņās, veikalu vitrīnas ar rotaļīgām kompozīcijām, un pilsētas laukumi ar Ziemassvētku tirdziņiem.

21.12. – 27.12.2014.  / 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 369

 

1.diena. 21.12. „... Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2.diena. 22.12. „... Jaunu piedzīvojumu gaidās...”
Brokastis. Laiks ceļā. Mūsdienu Berlīne - ir viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Ziemassvētkos Berlīne nav iedomājama bez tipiskajiem svētku tirdziņiem (Weihnachtsmarkt) ar suvenīriem, jautrām atrakcijām, karuseļiem, Ziemassvētku cepumiem un karstvīnu.
Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 ). Brīvajā laikā piedāvājam apskatīt pilsētu Ziemassvētku gaidās un iegādāties dāvanas saviem mīļajiem par īpaši pievilcīgām cenām. Bet tie, kas mīl dzīvniekus, laiku patīkami pavadīs Berlīnes Zoo. Ceļš cauri Vācijai. Nakts viesnīcā 3* Vācijas teritorijā.

3.diena. 23.12.„... Mīlestības pilsēta Parīze...”
Brokastis. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, noslēpumaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem, apbrīnotu Džokondu Luvrā, pavērotu burvīgos skatus no Eifeļa torņa un Parīzes Dievmātes katedrāles. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis.

Ziemassvētkos Francija nav iedomājama bez tirdziņiem, no kuriem galvenais atrodas Parīzē – Elizejas laukos. Parīzes galvenais Ziemassvētku tirdziņš liegu mūzikas skaņu ieskauts mirdz svētku ugunīs.
Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm.

Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas.

Ekskursija „Naksnīgā Parīze”  pasakaini greznota un tūkstoš ugunīs mirdzoša sapņu pilsēta (par papildus samaksu 10). Nakts viesnīcā 2* Parīzes centrā.

4.diena. 24.12. „...Māksla, gleznas, leģendas ...”
Brokastis. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija, uz Versaļu  un Fonteblo(par papildus samaksu 25 ). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek attainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Ekskursija uz Fonteblo tā ir trešā nozīmīgākā pils Francijā. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Pastaigājaties Fontenblo, kas ir īsta provinciālā Francijas pērle. Atgriešanās Parīzē.
Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Molen Rūža dzirnavas un Pigalo laukuma apskate.
Luvras apmeklējums - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo u.c.
Ziemassvētku vakaru iesakām pavadīt Parīzes restorānā „La Panorama”. Nakts viesnīcā 2* Parīzes centrā.

5.diena. 25.12. „Noslēpumainā katedrāle...”
Brokastis. Apskates ekskursija ar autobusu: Rātslaukums, Konkordijas laukums, Triumfa arka, Zvaigznes laukums, Aleksandra III tilts, Trokadero, Šaijo pilis, Invalīdu nams, Burbonu pils, Opera, Panteons, Sorbonna, Luksemburgas dārzs. Latīņu kvartāls. Turpinājumā pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un  Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra un Marē kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu svētku noskaņā, pastaigājoties pa neskaitāmām pilsētas ieliņām un prospektiem.
Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (ar RER) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Nakts viesnīcā 2* Francijas teritorijā.

6.diena. 26.12. „Dinamiskā un pretrunīgā Amsterdama.”
Brokastis. Laiks ceļā. Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs. Rembranta laukums izceļas ar neiedomājamu kafejnīcu un zaļo iestādījumu skaitu. Slavenais „Rozā kvartāls”. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10).
Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

7.diena. 27.12. “Un atpakaļ uz mājām…“
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms izbraukšanas

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu,
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana tūristu klases viesnīcās (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 135
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (pēc 65 gadu vecuma 12,60 €).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:

Berlīnes Zooloģiskais dārzs 13-20€; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14€; Fonteblo pils 11 €; Eifeļa tornis 8.50-15€; Luvra (ar gidu) 12 (25) €; Disnejlenda 69/49 €; Moulin Rouge 115€; Mdm Tiso muzejs 23€; Metro biļete Parīzē 1.70€; Pastaigas ekskursija ar vietējo gidu, pa skaistākajiem un vēsturiskajiem Parīzes centra kvartāliem 20€, Kuģītis Amsterdamā 10€; Izbraukuma ekskursija uz Versaļu Versaļā  un Fonteblo 25 €; Ieejas biļete Versaļā 15 €; Ekskursija „Naksnīgā Parīze” 10 €; Ekskursija Berlīnē ar vietējo krievu valodā runājošo gidu 10 €; Ekskursija Amsterdamā ar vietējo krievu valodā runājošo gidu 10 €                                                                                                         2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

•     Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

•     Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 

•     Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

•     Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

•     Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.

•     Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

•     Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

•     Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

•     LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

•     Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

•     Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                                                                    Klienta paraksts

____________________________                                                                _______________________________

                                                                               

 

Fotogrāfijas: