šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA UN JAUNĀ GADA GAIDĀS

  • VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – HEVĪZA EZERS – KESTHEJA - BUDAPEŠTA – SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - GIORA - BRATISLAVA – JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VARGA TANYA .
  • 6 dienas ()
  • 6

Ceļojuma cena: 260 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Austrija 

NOSLĒPUMAINĀS SKAISTULES BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA,
UN MAZĀ GIORA JAUNĀ GADA GAIDĀS
VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – HEVĪZA EZERS – KESTHEJA - BUDAPEŠTA – SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - 
 GIORA - BRATISLAVA – JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VARGA TANYA .
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
29.12.2015. – 03.01.02016.
Ceļojuma cena € 260

1.diena. 29.12. „Pretī jauniem iespaidiem…”
    Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
2.diena. 30.12. „Valša galvaspilsēta Vīne...”
    Brokastis*. Austrija. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €) - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofburga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstas Vīnes kafijas. 
    Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
3.diena. 31.12. „Budapeštas valdzinājums. Mazā saldumu tūrīte - Sentendre, bet vakarā čikoši, salūts un Jaunā gada sagaidīšana Varga Tanya... ”
    Brokastis*. Ekskursija ar izbraukumu „Budapeštas valdzinājums. Mazā saldumu tūrīte - Sentendre” (par papildus samaksu 30 €). Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās pilsētas daļas: Pešta - Varoņu laukums, Vajdahuņadas pils, Parlamenta ēka; Budas vecpilsēta - Sv.Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Prezidenta pils. 
    Izbraukuma ekskursija uz Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas , konfektes, šokolādes - lieliska svētku dāvana mīļajiem. Atgriešanās Budapeštā.
    Brīvs laiks Budapeštā. Iesakām apmeklēt slaveno Budapeštas svētku tirdziņu Verošmārti laukumā, nobaudīt glāzi karstvīna, izstaigāt gājēju ieliņu Vaci vai relaksēties Sēčeņi termālajos ūdens baseinos.
    Pēcpusdienā programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi un ungāru jātnieki čikoši, vakarā Jaunā gada sagaidīšanas lustes Varga Tanya - ungāru folkloras grupas dejotāji, moderno deju paraugdemonstrējumi, gardas un bagātīgas vakariņas, vīns, dejas un neaizmirstams salūts. Pusnaktī paceļam glāzi dzirkstošā šampanieša... Lai laimīgs un veselīgs 2016. Gads.!!! Salūts un daudz priecīgas sejas Jums līdzās. Svētki turpinās līdz vēlu nakti. Daudz prieka un jauno iespaidu 2016. gada ceļojumos vēl Jums Ozolciems Tūre! Nakts 3*viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.02.
4.diena. 01.01. „Ungārijas pārsteigums - Hevīza ezers un pati senākā reģiona pilsēta Kestheja...”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildu samaksu 35 €) uz Hevīza ezeru - pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā, izveidojies meteorīta krāterī. Lieluma ziņā otrais pasaulē, tūlīņ aiz Taravera ezera Jaunzēlandē. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Kesthejā skatāma trešā lielākā Ungārijas pils - Feštetiču ģimenes pils, kas celta pēc franču arhitektu projektēto piļu parauga. Pilī ir 101 zāle, bet pati greznākā no visām Spoguļu zāle. Apkārt pilij izveidots milzīgs parks. Atgriešanās Budapeštā. Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.
5.diena. 02.01. „Gioras dārgumi un Bratislavas leģendas...”

    Brokastis*. Brauciens līdz Giorai - pilsētai, kas nosaukta par seno ungāru dārgumu glabātuvi. Tās centrālo daļu veido 17.gs vēsturiskie pieminekļi. Austrijas baroka piemērs ir daudzas skaistas baznīcas, pilis un celtnes, bet Gioras arhitektūras rozīnīte ir neskaitāmie dažādas formas slēgtie balkoni, kuru dēļ Giora tiek saukta arī par "balkonu pilsētu". Gioras lepnums ir pilsētas Rātsnams ar augstu centrālo torni, gotikas stilā celtā bīskapija, kuras dārgumu glabātuvē skatāmi 15.- 16.gs juveliermeistaru darbi.
    Ceļš ved uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu - brīnišķīgu pilsētu ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu. Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu un baznīcām, ko savieno šauras un noslēpumainas ieliņas. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Brīvs laiks pilsētā. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.
6.diena. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
•    ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa € 85
•    piemaksa par papildvietu autobusā € 85
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports
•    AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem pēc izvēles:
Ekskurija Vīnē 15 €, Ekskursija ar izbraukumu „Budapeštas valdzinājums .Mazā saldumu tūrīte Sentendre” 30 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Marcipāna muzejs 3 €; Izbraukuma ekskursija uz Hevīzu 35 €; ekskursija Bratislavā vietējā gida pavadībā 10 €; Marcipāna muzejs 3 €; Jaungada Vakars nacionālajā stilā „Varga Tanya” 69 € (cenā iekļauts transfērs, zirgu šovs, vizināšanās zirgu pajūgos, bagātīgas svētku vakariņas,vīns, šampanietis, koncerts, folkloras šovs,Vecgada balle - diskotēka); Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; Muzeji Budapeštā No 1000 HUF. 
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6  ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

____________________________                        _______________________________

Fotogrāfijas: