šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Jaunā gada brīnuma gaidās

 • Vīne-Česki Budejovice-Pasava-Zalcburga-Česki Krumlov-Prāga
 • 6 dienas ()
 • visas naktis viesnicās

Ceļojuma cena: 280 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

Jaunā gada brīnuma gaidās

VīnE – česki budejovice – aLUS DARĪTAVAs nakts apmeklējums un degustācija – pasava – zalcburga – česki krumlov – VĪNA DEGUSTĀCIJA - prāga

 28.12.2014. - 02.01.2015.

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 280

1.diena. 28.12. „Pretī jauniem iespaidiem . . .“
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā.

2.diena. 29.12. „Vīne - pasaules mūzikas galvaspilsēta Jaungada noskaņās.”
Brokastis. Laiks ceļā. Pusdienlaikā ierašanās Habsburgu impērijas galvaspilsētā - Vīnē. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofburga, Belvedera, Šēnbrunna, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertinums, Tēlotājmākslas un Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Čehijai. Bohēmijas alus darītavas nakts apmeklējums (par papildus samaksu 10 €). Jūs varēsiet izbaudīt noslēpumainos 1379. gadā dibinātās alus darītavas pagrabus nakts plīvurā. Noslēpumainība, sveces, lāpas... Nefiltrēta, nepasterizēta alus un pēc īpašas receptes, kurā tiek izmantots alus raugs, mājās ceptas maizes degustācija.  Nakts viesnīcā 3* Česki Budejovices pilsētas centrā.

3.diena. 30.12. „Pasava un Zalcburga – dažādas valstis, atšķirīgas auras, bet vienāds šarms!”
Brokastis. Pēc vēlēšanās tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Bavāriju un Austriju. Laiks ceļā. Čehija. Vācija. Pastaiga un īsa foto pauze Vācijas pilsētā Pasavā – vietā, kur saplūst trīs upes: zilā Donava, zaļā Inn un melnā Ilz. Pasava – „Peldošā pilsēta”, „Austrumu vārti”, „Bavārijas Venēcija” – neliela pilsētiņa ar spilgti izteiktu dienvidu šarm.Pārbrauciens līdz Austrijai. Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus vietējā gida pavadībā: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māja-muzejs, Doms, Sv.Pētera klosteris, Mirabelas pils-parka komplekss. Brīvajā laikā iespējams iegādāties slavenās Zalcburgas šokolādes trifeles. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Čehijai. Nakts viesnīcā 3* Česki Budejovices pilsētas centrā.

4.diena. 31.12. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos Jaunā gada gaidās...”
Brokastis. Pēc vēlēšanās tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 ). Ierašanās Česki Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot gotikas, renesanses un baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas piemērs, kuras arhitektūras mantojums ir pateicību parādā tā mierīgai attīstībai vairāk kā 5 gadsimtu garumā. Čehijas vīna degustācija. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu, Vaska figūru, Rotaļlietu un Marionešu muzejus vai Egona Schieles mākslas galeriju. Vakara ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Jaunā gada sagaidīšana Dienvidčehijas metropolē. Tiek piedāvāts vakaru pavadīt restorānā. Piedāvājuma variants būs pieejams decembra sākumā. Lūgums izvēli izdarīt savlaicīgi! 
Svētku uguņošana. Laimīgu Jauno gadu! Nakts viesnīcā 3* Česki Budejovices pilsētas centrā.

5.diena. 01.01.2015. „Kā pavadīsiet gada pirmo dienu, tāds būs viss gads!”
 Lai Jaunajā 2015. gadā Jūsu dzīvē ir tik daudz jauku notikumu un priecīgu brīžu, cik arhitektūras pērļu un šedevru Prāgas pilsētā!

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staromestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pēcpusdienā Prāgas pilsētas oficiālā Jaunā gada uguņošana, kas jau pēc senām tradīcijām notiek gada pirmajā dienā. Laiks ceļā. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā.

6.diena. 02.01. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija pa Prāgu profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā. 

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 80
 • piemaksa par papildvietu autobusā 85
 • BTA „Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €),
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Ekskursija Vīnē 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Pasavu un Zalcburgu 40 €, Izbraukums uz alus darītavu 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Česki Krumlov un Nakts ekskursija 25 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, Pusdienas Čehijā no 200 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč, Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu muzejs Č. Krumlov 80 Kč, Vaska figūru muzejs 90 Kč, Rotaļlietu muzejs 80 Kč, Marionešu muzejs 70 Kč, Egona Schieles mākslas galerija 120 Kč, Pusdienas Austrijā ap 15 €, Alus darītavas nakts apmeklējums un degustācija 280 Kč, Vīna degustācija 450 Kč.

Precīza informācija un cena par restorānu 31.12. būs pieejama decembra sākumā.

2014. gada rudens izmaksas

1 ~ 25 Kč          

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

 

 

Fotogrāfijas: