šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Čehiju, ceļojumi uz Vāciju, autobusu tūres Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Čehiju, ceļojumi uz Vāciju, autobusu tūres, ceļojumi ar autobusu! Labākie piedāvājumi!

Bavārijas pērles

 • DREZDENE – RĒGENSBURGA – NIRNBERGA – ROTENBURGA PIE TAUBERES – ULMA - NOIŠVĀNŠTEINA – MINHENE – PASSAU – ČESKI KRUMLOV
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 320 €

Pilns apraksts:

Bavārijas pērles
DREZDENE – RĒGENSBURGA – NIRNBERGA – ROTENBURGA PIE TAUBERES – ULMA - NOIŠVĀNŠTEINA –  MINHENE – PASSAU – ČESKI KRUMLOV
05.07. - 10.07.2015.                                     16.08. – 21.18.2015.                               20.09. – 25.09.2015.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 05.07., 16.08., 20.09. “Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijā.

2. diena. 06.07., 17.08., 21.09. “ Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve.”
Brokastis. Dodamies uz Drēzdeni, kuru mēdz dēvēt par Elbas Florenci. Apskates ekskursija vietēja gida pavadībā krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera un Brīla terase. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji. Pārbrauciens līdz Rēgensburgai. Vakara pastaiga pa burvīgo Bavarijas pilsētiņu Rēgensburgu. Ievērojamākās celtnes ir Rēgensburgas Doms, 310 m garais Akmens tilts pāri Donavai, kurš patiesi ir izcils viduslaiku inženiertehnikas būves paraugs. Nakts 3* viesnīcā Vācijas teritorijā.

3. diena. 07.07., 18.08., 22.09. “ Bavārijas pērles.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Nirnbergu – Bavārijas košāko pērli. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta.
Brauciens pa vācu romantisko ceļu – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob der Tauber). Ja ir pasaka virs zemes, tad tā ir šeit... kur Ziemassvētki mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk nākotnē...
Ulma atrodas pie Donavas. Tā ir Alberta Einšteina dzimtā pilsēta. Ulmas katedrāle ir īsts Eiropas gorikas stila meistardarbs. Tās tornis ir augstakais baznīcas tornis pasaulē. Atgriešanās 3* viesnīcā Vācijas teritorijā.

4. diena. 08.07., 19.08., 23.09. “ Pasaku pilis Alpu kalnos. ”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bavārijas Alpiem uz Karaļa Ludviga II sapņu pilīm. Noišvānšteina: Noišvānšteinas mīts, Bavārijas karaļa Ludviga II pasaku pils, atrodas augstā klintī ar skatu uz lielisko Bavārijas, Lehtāleres un Dienvidbavārijas Alpu panorāmu.
Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Atgriešanās 3* viesnīcā Vācijas teritorijā.

5. diena. 09.07., 20.08., 24.09. “ Vēstures romantiskajās skavās.”
Brokastis. Passau. Pastaiga pa pilsētu Passau – vietu, kur saplūst trīs upes: zilā Donava, zaļā Inn un melnā Ilz. Ka tik netiek dēvēta šī pilsēta – „Peldošā pilsēta”, „Austrumu vārti”, „Bavārijas Venēcija”, ta ir neliela un ar izteiktu dienvidu šarmu
Brauciens līdz Čehijai. Česky Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā.

6. diena. 10.07., 21.08., 25.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem. ”
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 149
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (>65 gadiem 10.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu, Rotenburgu pie Tauberes, Ulma 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Noišvānšteinas pili un Minheni 35 €; ieejas biļete Noišvānšteinas  ~ 12.50 €; ekskursija Drēzdenē 10 €.
2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu un degvielas cenas pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Atceries, ka...

      

Fotogrāfijas: