šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ziemassvētki Eiropas Kaleidoskopā

 • VERNIGERODE - GOSLĀRA – STRASBŪRA – KOLMĀRA – VIRCBURGA – BERNE – LUCERNA - MONTRĒ - ŠOKALĀDES FABRIKA- ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅI
 • 6 dienas ()
 • visas naktis viesnicās

Ceļojuma cena: 310 €

Pilns apraksts:

Valstis: Vācija, Šveice, Francija

ZIEMASSVĒTKi eiropas kaleidoskopā
VERNIGERODE - GOSLĀRA  – STRASBŪRA – Kolmāra – Vircburga – Berne – LUCERNA -  MONTRĒ - šokalādes fabrika- ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅI

21.12. – 26.12.2014.   

6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma laikā Jūs ienirsiet īstā Ziemassvētku pasakā. Brauciena laikā vērosiet Vācijas baroka arhitektūras pērles un burvīgos pildrežģu namus, baudīsiet slaveno Vācu alu un vīnu. Dosieties pastaigā pa Strasbūru – kurā valdīs Ziemassvētku gaisotne kā arī apmeklēsiet Elzasas reģiona rozīnīti – Kolmāru. Izjust svētku burvību burvīgajā Šveicē – Lucernā, Bernē un Montrē. Jums būs iespēja nobaudīt sieru, karstvīnu, balto vīnu, bavāriešu desiņas, Elzasas un Šveices šokolādi.

Ceļojuma cena: 310 €  

1. diena. 21.12. “Pretī jauniem iespaidiem…”
6:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena.22.12. „Ziemassvētku rota Ziemeļu dārgumu lādēs...”
Brokastis. Laiks ceļā. Vernigerode – sena pilsēta ar akurātām pildrežģu ēkām, šeit tika uzņemta filma “Tas pats Minhauzens”. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. ir vairāk kā 1600 dažādu periodu pildrežģu ēku un tā ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Brauciens līdz Goslārai. Goslāra, kas iegūlusies Harca kalnu pakājē, valdzina ar 1800 pildrežģu ēkām – tik daudz nav nevienā Vācijas pilsētā. Svētās Romas impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kas bija Hanzas savienības dalībvalsts un ko mēdz dēvēt par „Ziemeļu dārgumu lādi”. Pilsētas ainava ir saglabājusies gandrīz nemainīga joprojām un tā ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Nakts 2* viesnīcā Vācijas / Francijas teritorijā. 

3. diena. 23.12 . „Šveices burvība”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 45€) uz Schoggi land, Lucernu, Montrē un Berni. Iepazīsimies ar vienu no Šveices noslēpumiem.  Šokolāde - ir īpašs produkts, ar ko lepojās mazā, bet varenā Šveice. Apmeklējot šokolādes fabriku Schoggi land, Jūs ne tikai uzzināsiet šokolādes gatavošanas noslēpumu, kā arī novērtēt tā garšu. Pēc tā kā būsiet iegādājušies gardas dāvanas Jaunajam gadam, dosimies  uz vienu no skaistākajām un romantiskākajām Šveices pilsētām – Lucernu. Mūs sagaida maza, pilsēta – pasaka ļoti skaista un viesmīlīga, tā atrodas Frīvaldštates ezera krastā Tā ir viena no  tūristu visvairāk apmeklētākajām pilsētam Šveicē, Lucernu – lieliska pilsēta, kura. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai -  Bernei. Pastaiga pa svētku rota tērpto pilsētu, tās simbols ir lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Turpinam braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Talāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts 2* viesnīcā Vācijas / Francijas teritorijā.  

4. diena. 24.12. „Adventes pārsteigumi Elzasā . ”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija  uz Kolmāru un Strasbūru (par papildus samaksu 35€). Kolmāra - „mazā Venēcija”, Elzasas vīnu galvaspilsēta, reģiona skaistākā pilsēta. Pastaiga pa pilsētu, kura būvēta tipiskā Elzas stilā. Balto vīnu degustācija. Pārbrauciens uz Strasbūru. Strasbūra ir skaista un viena no pievilcīgākajām pilsētām ar labi saglabātu seno daļu, kas vēstures gaitā bijusi gan vācu, gan franču valstīm piederoša, un ir galvenokārt vācu - elzasiešu apdzīvota pilsēta. Strasbūras iepazīšana staigājot pa rotātām un ugunīs izgaismotajām ielām. Redzēsim grandiozo Domu, slaveno ’’mazo Parīze’’ – pildrežģa ēku kvartālus uz Illas upes un kanālu saliņām, Segto tiltu (jau 300 gadus bez jumta) un daudzos citus skaistos tiltus. Pateicoties pilsētas vēsturiskajai bagātībai, tā ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras vēstures mantojuma sarakstā. Strasbūra ir pilsēta, kuru noteikti ir ieteicams apmeklēt, jo tikai tā jūs patiesi varēsiet atklāt tās vēsturi, izbaudīt īpašo kulināriju un iedvesmojošo pilsētas atmosfēru. Ziemassvētku maltīte un kopējs grupas vakars.   Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Vācijas / Francijas teritorijā.

5. diena. 25.12. „Vircburga un tās rezidence – baroka šedevri Ziemassvētku gaidās.”
Laiks ceļā. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. No vecpilsētas, pārejot pāri akmens tiltam, Jūs nokļūstat kalna pakājē, uz kura, kā pilsētas sargs, stāv cēlais Marienbergas cietoksnis. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna svētku atmosfēra.   Brīvajā laikā iespēja nopirkt mājiniekiem pēdējās Ziemassvētku dāvanas. 
Laiks ceļā līdz Polijai.  Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

6. diena. 26.12. “Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!“
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis (pēc programmas),
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
 •  piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (>65 gadiem 9.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz  Strasbūru un Kolmāru 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Bernu, Lucernu, Montre 45 €, Ziemassvētku vakariņas 35-40 €.

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV13-35-00000140-2. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                      Klienta paraksts

____________________________                                                                _______________________________

 

Fotogrāfijas: