šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Adventes laiks Krakovā un augstajos Tatros

 • ČENSTOHOVA - KRAKOVA - VĀVELA - VEĻIČKA – TATRI – VARŠAVA
 • 4 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 195 €

Pilns apraksts:

Adventes laiks Krakovā un augstajos Tatros

20.12.-23.12.2014. 4 dienas / Visas naktis viesnīcās

Piedāvām izbaudīt burvīgo svētku gaidīšanas laiku Polijas senajā galvaspilsētā Krakovā! Pilsēta ietinosies tūkstoš krāsainu lampiņu virtenēs!!! Gaisā virmojošo saldo piparkūku un karstvīna aromātu, kas liek noreibt no svētku smaržas. Nolaisties pazemes valstība Veļičkas sāls raktuvēs. Noticēt Ziemassvetku brīnumam dodoties izbraucienā uz Augstajiem Tatriem. Lai kā, mazi bērni ar zaigojošām acīm skātītu īpaši svētkim izrotāto kalnu kūrortpilsētu Zakopani. Varbūt satiksiet pašu Święty Mikołaj !!!
Pēc iespaidiem bagātas dienas piedāvājam relaksāciju „Bukowinas” termālajos baseinos. Pa ceļam apmeklēt Poļu svētvietu – Jasna Gora, Čenstahovā un valst galvaspilsētu skaistuli Varšavu!

Ceļojuma cena: € 195

1. diena. 20.12. „Pretī jauniem iespaidiem…”
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Polijas lielāko svētvietu -  Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē.

2. diena. 21.12. „Krakova sirdij un dvēselei.”
           
Brokastis. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, vietējā gida krievu valodā pavadībā. Gadsmtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidouši daudzas greznas zāles. Raktuves ir izvietotas deviņos līmeņos, viens no spilktākajiem apakšezes pārsteigumiem ir Sv. Antonija kapela un fantastiskais meistardarbs Sv.Kinga kapela. Kopš 19.gs. vidus, šeit atrodās ārstnieciskā sanatorija. Raktuves pazemes telpās ir izveidoti kabineti, kur piedāvā procedūras elpošanas ceļu slimību ārstēšanai. Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties suvenīru vai svetku dāvanu, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli.
            Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neabšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņim, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus ēka, celta renesances stilā, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā. Brīvs laiks pilsētētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem.
            Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī. Ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilsētas restorāniem, kuros var nobaudīt ne tika poļu virtuvi, bet arī citu tautu virtuvi. Zinātāji stāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazi saloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo zīmolu veikali un iepirkšanās centri „Galeria Krakowska”. Vakaru piedāvājam pievadīt nacionālā krodziņā baudot poļu nacionālo virtuvi un vērojot folkloras programmas priekšnesumu. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

3.diena. 22.12  “Pazemes labirinti un Tatru kalnu burvība.”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Augstajiem Tatriem.

Šodien mūsu ceļš vedīs uz Tatriem. Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri, sākas netālu no Zakopanes un iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem, atrodās Zakopane, kas Polijā ir slavena gan ka valsts ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt Zakopanes stila koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela pa kuru transporta kustība ir aizliegta. Šī ir viena no dzīvīgākajām ielām: te ir daudz mazu veikaliņu un visdažādāko restorāniņu, uz ielas ir daudz mākslinieku, kas turpat uz vietas zīmē portretus. Vislabākais veids, kā iepazīties ar kalniem ir tajos uzbraukt ar pacēlāju. Gubalowkas kalns paceļās 1120 m augstumā, no kura paverās brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem.
            Pēc spirkatas pastaigas kalnos un Zakopanē, Jūs lieliski varēsiet relaksēties termālajos baseinos “Bukowina”. Bukovinā ir 20 baseini ar termālo ūdeni, kura temperatūra ir no 30 līdz 36°C baseini, slidkalniņi, džakuži, bērnu atrakcijas. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē. 

4.diena. 23.12. „ Ceļš mājup.”
           
Brokastis. Agri no rīta izbraukšana mājup. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru: Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļapils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 36 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 50 ,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais  transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadu vecuma 7.20 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursiju pakete (Varšavā un Krakovā) 20 €, Izbraukuma eksksursija uz Augstajiem Tatriem  25 €, bērniem 20 €,
Veļičkas sāls raktuves 17 € /15 € (bērniem un senioriem), Nacionālais vakars krodziņā 17 €, Termālie baseini 59PLN/30 PLN (bērniem līdz13.g., senioriem no 65.g.),  Pacēlājs Gubalovka kalnā – 19 PLN/15 PLN (bērniem no 5-18g., studenti ar ISIC karti, senioriem no 65.g.), Vāveles pils(zvanu tornis+kapenes) 18 PLN

2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: