šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Jauna gada sagaidīšana Horvātija

 • ZADARA – ŠIBENIKA – KIVI VAI APELSĪNU RAŽAS NOVĀKŠANA – VĪNU DEGUSTĀCIJA – SPLITA – TROGIRA – BUDAPEŠTA - VĪNE
 • 8 dienas ()
 • 3

Ceļojuma cena: 225 €

Pilns apraksts:

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA HORVĀTIJĀ

SRETNA NOVA GODINA!

ZADARA – ŠIBENIKA – KIVI VAI APELSĪNU RAŽAS NOVĀKŠANA – VĪNU DEGUSTĀCIJA – SPLITA – TROGIRA – BUDAPEŠTA - VĪNE

8 dienas / visas naktis naktsmītnēs / 4 naktis Adrijas jūras piekrastē

28.12.2014. - 04.01.2015.

Ceļojuma cena: Izvietošanās 4-vietīgos apartamentos € 250

1.diena. 28.12. „...Un ceļojums sākās...”
            5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.

2.diena. 29.12. „Ceļš uz Horvātiju.”
           
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē Trogiras apkaimē. Nakts apartamentos 3* Trogiras apkārtnē.

4 naktis vienā vietā, Adrijas jūras piekrastē.

3.diena. 30.12. „Ik uz soļa vēstures elpa.”
           
Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €*) uz Zadaru un Šibeniku.  Zadara - Sv.Trīsvienības baznīca, senais mūris, zemes un jūras vārti, Romiešu forums, Sv.Donata baznīca. Zadara īpaši izceļas starp citām Dalmācijas pilsētām, ar Romiešu laika pieminekļiem. Vai kādreiz esat klausījušies jūras ērģeles? Jums būs vienreizēja iespēja klausīties jūras ērģeles. Brauciens līdz Šibenikai.  Iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem.
            Vakaru piedāvājam pavadīt horvātu nacionālajā krodziņā, baudot nacionālos ēdienus un dzērienus, Dalmāciešu mūzikas pavadījumā. Nakts apartamentos 3*Trogiras apkārtnē.

4.diena. 31.12. „Jaunā gada sagaidīšana Adrijas jūras pērlē – Splitā!”
           
Piedāvājam doti            es izbraukuma ekskursijā uz Omiš un Splitu. Omiša - sena pirātu pilsētiņa, caur kuru Cetinas upe ietek Adrijas jūrā. Pārbrauciens uz Splitu.  Splita –vecpilsētas apskate. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem.
            Piedāvājam Jauno gadu sagaidīt Splitā uz Riva promenādes, kur no pl:20.00 valda svētku gaisotne. Jums būs iespēja baudīt vakara koncertu ar pazīstamiem horvātu dziedātājiem, un pusnaktī vērot krāšņo svētku uguņošanu!  Pilsētas laukumos plašs  piedāvājums ar vietējiem dzērieniem un ēdieniem. Atgriežoties apartamentos varam vēl neiet gulēt, bet gan lustēties, un turpināt svinēt Jauno gadu.Nakts apartamentos 3* Trogiras apkārtnē.

5.diena. 01.01. „Pirmā jaunā gada diena.”
           
Pēc lustīgas Jaunā gada sagaidīšanas atpūta un relaksācija. Piedavājam doties izbraucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru**.
            Piedavājam doties kivī vai apelsīnu ražas novākšanā (par papildus samaksu 30 €*) **. Pēc kārtīga darba iespēja nodegustēt dalmāciešu vīnus.
            Piedavājam doties pastaigā pa Trogiru. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Nakts apartamentos 3* Trogiras apkārtnē.

6.diena. 02.01. „Donavas pērle –Budapešta.”
           
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Parbrauciens līdz Ungārijai. Dienas otrajā pusē ierašanās Budapeštā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija (par papildus samaksu 15 €) ar vietējo krievu valodā runājošu gidu. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
            Vakarā iesakām doties braucienā ar kuģi pa Donavu, brauciena laikā Jums būs iespēja baudīt bagātīgas vakariņas ar vīnu, vērojot  izgaismoto pilsētu. Nakts viesnīcā Budapeštas apkaimē.

 7.diena. 03.01. „Valša galvaspilsēta – Vīne.”
           
Brokastis. Pirms pārbrauciena līdz Austrijai nedaudz brīvā laika pilsētā. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
            Pārbrauciens līdz Austrijai. Dodamies uz aristokrātisko Vīni. Vīne - Habsburgu impērijas galvaspilsēta. Pilsētas apskates ekskursija (par papildus samaksu 15 €) ar vietējo krievu valodā runājošu gidu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Nakts 3* viesnīca Polijas teritorijā.

8.diena. 04.01. „Ceļš mājup.”
            Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

4 naktis  Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos:  4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
                4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (Guļamistaba, viesistaba ar izvelkamo gultu, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
                Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem ar brokastīm. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai)
                Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales. Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem , u.c. ~ 400 m). Līdz Trogirai 3.5 km.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • naktsmītne  Horvātijā 4 naktis  4-vietīgos apartamentos,
 • tūristu nodoklis Horvātijā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs tranzīta viesnīcās  un 4 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā 125 €
 •  piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 110 €,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā apartamentā 45 € no personas,
 • piemaksa, ja vēlaties dzīvot 2- vietīgā Studio tipa apartamentā 65 € no personas ar brokastīm
 • piemaksa par vienām brokastīm Horvātijā € 7,
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 7.20 € no personas  (pēc 65 gadu vecuma 14,40  ).

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:
 
Izbraukuma ekskursija uz Zadaru, Šibeniku 25 €*,  Vakariņas nacionālajā krodziņā 35 €, Izbraukums uz kivi vai apelsīnu ražas novakšanu, cenā iekļauta vīnu degustācija 30 €*, izbrauciens ar  kuģīti pa Adrijas jūru 30 €, apskates ekskursija ar vietējo krievu valodā runājošu gidu Budapeštā 15 €, kuģis pa Donavu ar vakariņām un vīnu 40 €, apskates ekskursija ar vietējo krievu valodā runājošu gidu Vīnē 15 €. Vakariņas Horvātijā viesnīcas restorānā no 10 €.
                *Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad  izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €
                ** Pasākuma norise saistīta ar laika apstākļiem
€ 1 ~ HRK 7,3 (Horvātijas kuna )

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC),
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristu,
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā,
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties,
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma,
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru,
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros,
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt,
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā,
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes

Fotogrāfijas: