šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Faru Lieldienās

  • Portugāles skaistumu nevar izteikt vardiem vien - tiem jāpievieno jūtas.
  • 5 dienas ()
  • 4

Ceļojuma cena: 459 €

Pilns apraksts:

Faru Lieldienās !!!

02.04 -06.04.2015

Lidojums 459.00 EUR
Lidojums + viesnīca 619.00 EUR

Runājot par Portugāles dienvidu reģionu Algarvi, neder tikai vārdi vai kritiskas pārdomas. Šis nosaukums vien katra portugāļa un to apmēram deviņu miljonu tūristu, kuri šeit viesojas katru gadu, sirdīs, liek augt jūtām un emocijām, kuras vienā vārdā var apzīmēt ar portugāļu visaptverošo jēdzienu „ saudades”.

02. aprīlis 2015: Rīga 02:00 - 05:00 Faru
06.
aprīlis 2015: Faru 22:30 - 05:30 Rīga

Viesnīca Faro 4***
Modernā 4*** viesnīca Faro atrodas Formozas upes krastā, Faru pilsētas centrā. Viesnīcas ērtajās istabās pieejams viss ceļotāju ērtībām: apkure/kondicionieris, seifs, platekrāna TV ar vairāk nekā 70 kanāliem, minibārs, bezmaksas WI-FI, fēns.  Restorāns „ Ria Formosa”atrodas viesnīcas augšējā stāvā un tur varēs nobaudīt gan brokastu bufeti gan Vidusjūras vai arī tipiskās portugāļu vakariņas. Restorāna terasē varēs vērot brīnišķīgos Algarves saulrietus pār Formozas upi vai vecpilsētu.  Dzērieni pieejami viesnīcas bārā.
Tie, kuri izīrējuši automašīnu, varēs atstāt to viesnīcas maksas stāvvietā.

Ekskursijas:

Faru pilsētas apskate un okeāna piekrastes izpēte ar kuģīti
Faru vēsturiskā centra izpēte, kas ietvers Čarmo baznīcas slavenās Kaulu kapellas apmeklējumu, 18. gs. Katedrāles apskati, kā arī romiešu valdīšanas laika termālo celtņu un baznīcas drupu apskati,  Eskursijas otrajā daļā 3 stundu ilgs brauciens ar kuģīti, lai apskatītu okeāna viļņu izroboto piekrasti un ar mazāku laiviņu iebrauktu un izpētītu izskalotās alas.

Cena: 105€

Cenā ietverts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Kaulu kapellā, 18.gs. baznīcā un romiešu laikmeta celtnēs, pusdienas.

Ekskursija ar kuģīti pa Formosas upes kanāliem
Ar kājām aizstaigāsim līdz Faru pilsētas kuģu piestātnei, lai gida pavadībā ar kuģīti dotos elpu aizraujošā ceļojumā pa Formosas upes kanāliem. Mums pastāstīs par vietējiem dzīvniekiem un augiem, putnu vērošanu, kas ieguvusi milzīgu popularitāti pēdējos gados, vietējām aktivitātēm un Faru pilsētas vēsturi.
Varēsim arī pastaigāties pa pludmali un nofotografēties Portugāles vistālākajā dienvidu punktā. Pusdienās tiks piedāvāti tipiski Algarves ēdieni.

Cena: 75€

Cenā ietverts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas.

Loule un Vilamoura
Ekskursijas laikā, kas aizņems pusi no dienas, apmeklēsim Louli, kas ir Algarves reģiona visrosīgākā pilsēta. Šeit apskatīsim viduslaiku pili un pilsētas nocietinājuma mūrus, kā arī tirgu.  Atpakaļceļā iegriezīsimies Vilamourā, kas ir viens no Portugāles dienvidu piekrastes apmeklētāju visiecienītākajiem galamērķiem. Šeit viss paredzēts viesu ērtībām un atbilst visizsmalcinātākajai gaumei. Vilamouras kūrortpilsētā apskatīsim ostu.

Cena: 33€

Cenā ietverts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi

Portimau, Laguša, Sagreša, Sau Visentes rags
Ekskursiju sāksim ar senas zvejas ostas un kuģu būvēšanas centra Portimau apskati, kas mūsdienās kļuvusi par vienu no iemīļotākajiem tūrisma centriem. Pilsētu dibināja senie kartāgieši pie Arades upes ietekas jūrā. Mūsdienās Portimau ir otrā lielākā pilsēta reģionā pēc Faru un lepojas ar vienu no slavenākajām Algarves pludmalēm – Praia da Rocha.  Nākošais mūsu pieturas punkts būs Laguša – pilsēta, kas cieši saistīta ar portugāļu Lielo Atklājumu laikmetu.  Ekskursijas noslēgumā apskatīsim mazpilsētu Sagrešu – tās ostu un cietosksni, kā arī Sau Visentes ragu, kas ir pats tālākais Eiropas kontinenta dienvidrietumu punkts.

Cena: 70€

Cenā ietverts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Sagrešas cietoksnī

Silvešas, Montšikas un Foijas apmeklējums
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies par Algarves vēstures takām, ko vislabāk atspoguļo Silveša – bijusī reģiona galvaspilsēta arābu okupācijas laikos. Te apskatīsim mauru pili un gotiskā stilā pārveidoto Silvešas katedrāli, kas iesākumā bija musulmaņu mošeja.  Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Monšiku – tipisku nelielu pilsētiņu Algarves ziemeļos - Monšikas kalnu grēdā, kas atdala Algarvi no cita Portugāles vēsturiskā reģiona – Alentežu. Monšika ir slavena ar pasakainajiem dabas skatiem, kas paveras no pilsētas, zemeņkoka liķieri un medu, kā arī relaksējošo atmosfēru.  Eskursijas noslēgumā dosimies uz Portugāles dienvidu piekrastes augstāko punktu Foiju (902 m). No Foijas var saredzēt gan Sao Visentes ragu Portugāles dienvidrietumos, gan Faru – austrumos, gan Arabidas kalnu grēdu netālu no Lisabonas.

Cena: 70€

Cenā ietverts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas

Fotogrāfijas: