šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Narcišu ziedu valstība Austrijā.

 • MELKAS ABATIJA – LINCA - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE - ZALCBURGA - ‘SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE’ - KRIMLES ŪDENSKRITUMS - GERLOSA KALNU PĀREJA – LIHTENŠTEINAS AIZA - GRĀCA
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 340 €

Pilns apraksts:

Narcišu ziedu valstība Austrijā
MELKAS ABATIJA – LINCA - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE - ZALCBURGA  - ‘SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE’ - KRIMLES ŪDENSKRITUMS - GERLOSA KALNU PĀREJA – LIHTENŠTEINAS AIZA - GRĀCA
29.05. – 03.06.2015.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

1. diena. 29.05. “Pretim jauniem iespaidiem…”
           
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena. 30.05. „ Baroka krašņums un Augšaustrijas galvaspilsēta.”
           
Brokastis. Pārbrauciens pa Čehijas teritoriju līdz Austrijai. Melkas abatija. Austrijas krāšņākā baroka stila klostera apskate. Abatija vareni paceļas augstu virs Donavas kreisā krasta. Klosterbaznīca, Melkas krucifiksi, Marmora zāle, Bibliotēka, Spirālkāpnes, Prelātu pagalms. Augšaustrijas galvaspilsēta - Linca. Pilsēta izvietojusies abpus Donavai. Pastaiga pa pilsētu iepazīsimies ar tās vēsturisko centru: Haupplatz tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem arhitektūras kompleksiem Austrijā, Martinskirche ir vecākā Austrijas baznīca, Landhaus, Vecais Doms, Jaunais Doms – Austrijas lielākā katedrāle. Pārbrauciens līdz viesnīcai. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

3. diena. 31.05. „Narcišu svētki.”
           
Brokastis. Dodamies uz „Narcišu festivālu” (par papildus samaksu 25 €) Bad Aussee, kur Jums būs iespēja piedalīties ik gadus rīkotajā narcišu ziedu valstībā, tie notiks jau 56 reizi pēc kārtas. Ik gadus ap 4000 brīvprātīgo no 50 000 Alpu mazajām narcisēm veido dažādas, brīnumjaukas ziedu figūras. Vērosim ar narcisēm rotāto automobīļu parādi, pēc tam dosimies uz Grundlsee ezeru, kur skatīsim  peldošo ziedu figūru izrādi. Esot pie ezera varēsim klausīties austriešu kapelas spēlēto mūziku un nobaudīt dažādus austriešu gardumus. Tālāk seko pārbrauciens uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dodoties pastaigā pa pilsētu iepazīsim tās galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Mirabelas pils-parka kompleksu. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

4. diena. 1.06. „Alpu kalnu ielejās”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45€) uz Krimles ūdenskritumu, Gerlosa kalnu pāreju, Swarovska kristālu pasauli. Krimles ūdenskrituma apmeklējums. Augstā Tauerna nacionālā parka teritorijā atrodas augstākais ūdenskritums Alpos /~380 m/ un viens no augstākajiem Eiropā. Patīkama pastaiga vērojot ūdenskrituma trīskāples. Gerlosa kalnu pāreja 1500 m augstumā. Talāk seko brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Apskatīsim pazīstamāko dizaineru darinājumus, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

5. diena. 2.06. „Štīrijas galvaspilsētā”
           
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Pārbrauciens uz Štīrijas galvaspilsētu - Grācu. Pastaiga pa pilsētu - Šlosberga kalns, no kura paveras skats uz visu pilsētu. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

6. diena. 3.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”
            Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 110
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 90
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (>65 gadiem 10.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Narcišu festivāls 25 € (cenā iekļauts transfērs, ieejas biļete festivalā); Melkas abatija 15 € (cenā iekļauts transfērs, ieejas biļete kompleksā, vietējā gida stāstījums, parka apmeklējums); Izbraukuma ekskursija uz Swarovski kristālu pasauli, Krimles ūdenskritumu 45 € (cenā iekļauta ieejas biļete uz Krimles ūdenskritumu, Gerlosa kalnu pārejas šķērsošana); Swarovski muzejs 11 €; Brauciens uz Lihtenšteinas aizu 15 € ( ar ieejas biļeti); Ekskursijas pakete 30 € (cenā iekļauta iepazīšanās pastaiga pa Lincu, Zalcburgu, Grācu).
2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Fotogrāfijas: