šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Līgojam Augstajos Tatros

 • VARŠAVA - AUGSTIE TATRI - BRAUCIENS AR PLOSTU PA ROBEŽUPI DUNAJEC –POPRADA – ZEMIE TATRI - ALAS DEMĀNOVAS IELEJĀ - BEŠENOVAS TERMĀLO BASEINU KOMPLEKSS – ČENSTOHOVA
 • 4 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 200 €

Pilns apraksts:

Līgojam augstajos Tatros
VARŠAVA - AUGSTIE TATRI - BRAUCIENS AR PLOSTU PA ROBEŽUPI DUNAJEC –POPRADA – ZEMIE TATRI - ALAS DEMĀNOVAS IELEJĀ  - BEŠENOVAS TERMĀLO BASEINU KOMPLEKSS – ČENSTOHOVA
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
21.06. - 24.06.2015.

 

1. diena. 21.06. „Pretī jauniem iespaidiem…”
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva.  Polija. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru: Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļpils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Laiks ceļā līdz Slovākijai. Nakts viesnīcā 3* Popradā.

2. diena. 22.06.„Augstie Tatri un brauciens plostiem pa Dunajec upi !”
           
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par paildus samaksu 25 €)  uz Augstajiem Tatriem. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams ar funikuleri pacelties līdz Lomnicky štit (2634 m). Kalna virsotnē atrodas panorāmas skata laukums, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību.
            Aizraujošs brauciens ar plostu pa robežupi Dunajec, kura vijās caur Pieninski nacionālajam  dabas parkam. Brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, iespaidīgus kalnus un to virsotnes. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies slovāki. Pēc brauciena piedāvājam vakariņas kalnu upes krastā baudot nacionālos ēdienus, dzērienus un klausoties slovāku dziesmās, tradicionāla kalnu krodziņā. Atgriešanās  Popradā. Porada tiek saukta par Augsto Tatru galvaspilsētu, kura izvietojusies Tatru kalnu pakājē. Iesakām doties relaksēties termālā ūdens atrakciju parkā “Aquacity”. Nakts viesnīcā 3* Popradas apkaimē.

3. diena. 23.06.„Pa kalniem un pa lejām Zemo Tatru kalnu valstībā.”
           
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Izbraukuma ekskursija (par paildus samaksu 25 €). Brauciens uz vienu no skaistākajām Zemo Tatru ielejām - Demanovas ieleju. Pazemes alu skaistums katru gadu piesaista tūkstošiem cilvēku. Slovākijā ir vairāk kā 4000 zināmu alu, bet tikai 12 no tām ir publiski pieejamas apmeklētājiem. Vispopulārākās alas ir Brīvības alas Demānovas ielejā. Zemo Tatru ziemeļu daļā. Demanovas stalaktītu alu apmeklējums - pastaiga pa alu gaiteņiem un zālēm, kas izvietojušās piecos stāvos. Jūs apburs smaragda un koraļļu pazemes ezers, sastingušais ūdenskritums un aizvēsturiskie stalaktītu veidojumi.
            Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts.
            Līgo! Līgo! „Ozolciems Tūre”iesaka Līgo vakaru pavadīt ne ierastā stilā! Pēc baseiniem dodamies uz gardām Līgo vakariņām uz slovāku nacionālo krodziņu Zbojnicka Koliba ar lielisku čigānu mūzikuPārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā 3* Popradas apkaimē.

4. diena.24.06. „Caur Čenstahovu uz mājām...”
            Brokastis. Polija. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
 • atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),  
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 50 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 72 €, 
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais  transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 3,60 € (pēc 65 gadu vecuma 7,20 € ).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Eksursija Varšavā 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Augstajiem Tatriem 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Demānovas ieleju 25 €, Pacēlājs kalnos no 19 €,  Plosti 13 €, Pikniks ~ 15 €, Aquacity baseins 17 €,  Demānovas alas 8 €, Bešenovas termālais baseins 15 €, Vakars Zbojnicka Koliba no 20 €.
Ekskursijas un ieejas biļetes objektos jāapmaksā pēc grupas vadītāja norādēm.
2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: