šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi, ceļojumi pa Eiropu Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi, ceļojumi pa Eiropu, autobusu ceļojumi, ceļojumu aģentūras. Labākie piedāvājumi!

Krakova – leģendu pilsēta ar Slovākiju

 • ČENSTOHOVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – BELIANSKA ALAS – VRBOV TERMĀLIE BASEINI – BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – VARŠAVA
 • 4 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 192 €

Pilns apraksts:

Krakova – leģendu pilsēta un Slovākija
ČENSTOHOVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – BELIANSKA ALAS* – VRBOV TERMĀLIE BASEINI – BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – VARŠAVA
4 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

25.10. - 28.10.2015.


1. diena. 25.10. „Pretī jauniem iespaidiem…”
 Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pause. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru: Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļapils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurī tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē.

2. diena. 26.10. „Krakova sirdij un dvēselei.”
Brokastis. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, vietējā gida krievu valodā pavadībā. Gadsmtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidouši daudzas greznas zāles. Raktuves ir izvietotas deviņos līmeņos, viens no spilktākajiem apakšezes pārsteigumiem ir Sv. Antonija kapela un fantastiskais meistardarbs Sv.Kinga kapela. Kopš 19.gs. vidus, šeit atrodās ārstnieciskā sanatorija. Raktuves pazemes telpās ir izveidoti kabineti, kur piedāvā procedūras elpošanas ceļu slimību ārstēšanai. Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vanas sāli.
Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neabšaubāmi izcilākais ir Krakovas plašais Rynek Główny, kurš atrodas vecpilsētas sirdī. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņim, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus ēka, celta renesances stilā, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā, kas ir dibināta 1364.gada. Šeit studējis Nikolajs Koperniks.
Brīvs laiks pilsētētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem. Ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilšetas restorāniem, kuros var nobaudīt ne tika poļu virtuvi, bet arī citu tautu virtuvi.  Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī. Zinātāji stāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazi saloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo zīmolu veikali un iepirkšanās centri. Vakaru piedāvājam pievadīt nacionālā krodziņā baudot poļu nacionālo virtuvi un vērojot folkloras programmas priekšnesumu. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovā.

3.diena. 27.10. „Dabas fenomeni – alas, termālie ūdeņi un kanjons.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz uz Augstajiem Tatriem (Slovākiju). Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams ar funikuleri pacelties līdz Lomnicky štit (2634 m). Kalna virsotnē atrodas panorāmas skata laukums, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Pēc Tatru apmeklējuma Jūs varēsiet patīkamirelaksēties Vrbov termālajos baseinos, kas ir slaveni ar īpšo dziedniecisko ūdens sastāvu. Baseinā varat izmantot gan ārējos, gan slēgtos baseinus, īpaši patīkami ir gūt spēkus pie vasaras baseina, uz Augsto Tatru fona. Aizraujošs brauciens ar plostu/ labos laika apstākļos/ pa robežupi Dunajec, brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies vīri. Pēc brauciena pikniks upes krastā baudot nacionālos ēdienus, dzērienus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovā. 

4.diena. 28.10.„Ceļš mājup”.
Brokastis. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 36 ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 50 ,  
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais  transports,
 • BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadu vecuma 7.20 €).

Papildizmaksas:
Ekskursiju pakete Krakovā un Varšavā 20€, Izbraukuma ekskursija uz Slovākiju 25 €, , Veļičkas  sāls raktuves 20€/ 17 € (bērniem no 4-16.g., studenti ar ISIC) , foto vai video atseviša atļauja Veļičkās 10 PLN, Brauciens ar plostiem 13 €, Nacionālais vakars krodziņā no 20 €, Belianskas alas 8 €, par foto vai video atsevišķa atļauja 10 €, Termālie baseini 7,50 € / 5 € (bērni līdz 12.g. un seniori no 65.g.).
2014. gada rudens izmaksas       

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: