šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ZIEDU PARĀDE HOLANDĒ UN PARĪZE

 • BRAUNŠVEIGA – PARĪZE – LUARAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS, BLUĀ PILS – AMSTERDAMA – KEUKENHOFA - ZIEDU DĀRZS - ZIEDU PARĀDE
 • 7 dienas ()
 • 6

Ceļojuma cena: 384 €

Pilns apraksts:

 

 

 

 

Valsts: Nīderlande, Francija

ZIEDU PARĀDE HOLANDĒ UN PARĪZE

BRAUNŠVEIGA – PARĪZE – LUARAS IELEJA: ŠAMBORAS PILS, BLUĀ PILS – AMSTERDAMA – KEUKENHOFA - ZIEDU DĀRZS - ZIEDU PARĀDE

18.04. – 24.04.2016.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojumu cena: € 384

1. diena. 18.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 19.04. „Viduslaiku pilsētiņa Braunšveiga...”

            Brokastis*. Vācija. Mūsu ceļš uz Parīzi ved cauri Braunšveigai. Šeit Jūs redzēsiet Katedrāli, brīnišķīgo Rātsnamu, kā arī vēstures elpas ieskautas senas mājiņas. Vakarā ierašanās Parīzē. Nakts 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.24.

3. diena. 20.04. „Mīlestības pilsēta Parīze...”

Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 20 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra  kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu,varēsiet arī ar atlaidēm  iegādāties  slavenās franču smaržas. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Jūs neatstās vienaldzīgus skats uz Parīzi no putna lidojuma, no 56 Monparnasa torņa stāva!

   Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”ar fotopauzēm  21.gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 € ). Atgriešanās 2* viesnīcā Parīzē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 21.04. „Luāras gleznainā ieleja...”

   Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz gleznaino Luāras ieleju (par papildus samaksu 30 €). Jūs pārsteigs Šamboras pils (Chambord) — renesanses laika arhitektūras šedevrs un viena no lielākajām Luāras ielejas karaļu rezidencēm.  Šamboras «rozīnīte» ir vīteņveida kāpnes, кuru tapšanā dalību ņēmis pats Leonardo da Vinči. Tālāk -Bluā leģendārās dinastijas pils Luāras krastā. Pils atrodas Bluā centrā,Luāras labajā krastā. Tās karaliskie apartamenti ir restaurēti un mēbelēti. Bez tam iespējams apskatīt lietišķās Mākslas muzeja eksponātus, kurā tiek pārstāvēta portretu glezniecība un skulptūra. Atgriešanās Parīzē.

Brīvajā laikā rekomendējam pacelties Eifeļa tornī, paklaiņot pa Parīzes ielām un kvartāliem vai pasēdēt mājīgā kafejnīcā. Izbraukšana no Parīzes. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Antverpenes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

5. diena. 22.04. „Pilsēta-magnēts un Iedvesmas dārzi...”

            Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Piedāvājam nokļūt pasakā – slavenajā Keukenhofas parkā. Izbraukuma ekskursija “Iedvesmas dārzi” (par papildsamaksu 20 €). Šeit sastopami pašu neparastāko formu, nokrāsu un izmēru ziedi . Bet visam apkārt - sens parks, simtgadīgi koki, кanāli un strūklakas, gleznaini dīķi, kuros majestātiski peldas gulbji,neskaitāmas skulptūras; kā arī oranžērija ar eksotiskajiem augiem, tematiskie dārzi, angļu, franču un japāņu parku ainavas...

Atgriešanās Amsterdamā. Naksnīgā Amsterdama valdzina ar savu apgaismojumu. Lai iepazītu īpašo, mazliet noslēpumaino atmosfēru piedāvājam doties nakts pastaigā pa pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 15 €). Jūs uzzināsiet ne tikai pilsētas vēsturi, bet arī tās naksnīgos noslēpumus. Jāsaka, ka daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz. Nakts viesnīcā 2* Amsterdamas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 23.04. „Diena ziedu pasaulē...”

   Brokastis*. Ikgadējā ziedu parāde Holandē. 23. aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde-gājiens. Tradicionāli parāde virzās pa maršrutu no Nordvijkas uz Harlemu. Parādē, 40 kilometru garumā,piedalīsies aptuveni  20 milzīgas ziedu platformas, 50 grezni automobiļi, rotāti ar simtiem tūkstošu daudzkrāsainu ziedu, kā arī jūs gaida muzikālo grupu un deju kolektīvu priekšnesumi.

 Holande ir slavena ne tikai ar ziediem, bet arī ar saviem sieriem. Un, protams, tāpēc mēs apmeklēsim sierotavu, degustēsim sieru, ielūkosimies koka tupelīšu darināšanas noslēpumos, kā arī Jums tiks piedāvāta iespēja to visu iegādāties. Nedaudz brīvā laika Amsterdamā. Ceļš mājup.Nakts viesnīcā 2* Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

7. diena. 24.04. „Steidziet dalīties iespaidos...”

Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.

 

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%,
 • Atlikusī summa - 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām, (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

 

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  155
 • piemaksa par papildvietu autobusā 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (no 65 līdz 75 gadiem 12.60 €)

 

Papildus izdevumi pēc izvēles

kruīza ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Eifeļa tornis 8.50-14 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.8 €; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem 20 €: Moulin Rouge kabare 112 €; Kuģītis Amsterdamā 10.5 €; Izbraukuma ekskursija “Iedvesmas dārzi” 20 €; Ekskursija „Luāras gleznainā ieleja” 30€; Pusdienas ~ 12 – 18 €; Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €; Van Goga muzejs 14 €; „Keukenkof” parkā ieejas biļete 16 €, naksnīgā ekskursija Amsterdamā ar vietējo gidu 15 €, ieejas biļete Šamboras pilī 9 € un Blua pilī 10 €;  ātrgaitas lifts Monparnasa tornī 14 €.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada izmaksas

 

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, izbraukuma ekskursijās 30. Ja ceļotāju skaits ir mazāks, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku autobusu.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzamiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama viena vecāka notariāli apstiprināta atļauja.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                      Klienta paraksts

___________________________                                                                 _______________________________

Fotogrāfijas: