šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Vīnogu ražas novakšana Ungārijā un nacionālais Galops Budapeštā

 • AGGTELEKAS NACIONĀLAIS PARKS - EGERA – SKAISTAS SIEVIETES IELEJA – BUDAPEŠTA – KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – VIŠEGRADA –SENTENDRE – NACIONĀLAIS GALOPS - SKANZEN – VĪNOGU NOVĀKŠANA UN VĪNA DEGUSTĀCIJA
 • 5 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 232 €

Pilns apraksts:

Vīnogu ražas novakšana Ungārijā un nacionālais Galops  Budapeštā

AGGTELEKAS NACIONĀLAIS PARKS - EGERA – SKAISTAS SIEVIETES IELEJA – BUDAPEŠTA – KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU – VIŠEGRADA –SENTENDRE – NACIONĀLAIS GALOPS - SKANZEN – VĪNOGU NOVĀKŠANA UN VĪNA DEGUSTĀCIJA

5 dienas / Visas naktis viesnīcās

18.09. – 22.09.2015.

1.diena.  18..09.“Pretī jauniem iespaidiem…”
            Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā.

2. diena. 19.09..„ Bet kas notiek pazemē..?”
            Brokastis. Ungārija. Agtelekas Nacionālais Parks – noslēpumaina vieta, kur atrodas lielākā daļa Ungārijas stalaktītu-stalagmītu alas. Jums, protams, būs iespēja ieiet Baradlā – lielākajā Ungārijas stalaktītu–stalagmītu alā, kuras kopgarums ir 25 km. Alas atrodas UNESCO aizsardzībā. Jūs patīkami pārsteigs klasiskās mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnumā vēso elpu uz saviem vaigiem.
            Pēcpusdienā ierašanās Egerā. Egēra ir idilliska vieta, kādu būs grūti atrast visā Ungārijā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Pēc ekskursijas aicinām doties uz Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus.
            Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Izvietošanās viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

3 diena .20.09. „Ungārijas noslēpumu meklējumos”
            Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) "Donavas ielokā". Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate.  Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.

            Ungārijas lielākā un slavenākā brīvdabas muzeja Skanzen apmeklējums. Pēcpusdienā piedāvājam doties uz Liča kunga vīna dārziem un pašiem pielikt roku vīnogu novākšanā, kā arī redzēt vīna tapšanas sākumprocesu. Bet pēc tam atpūta-bagātīgas vakariņas un vīna degustācija Liča kunga pagrabos, burvīgs skats no terases saulrietā uz Velences ezeru un, protams, pāri visam liegas mūzikas skaņas.

            Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4.diena.21.09.”Budapešta un Nacionālais galops”
            Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
            Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
            Piedāvājam vēl nebijušu iespēju-izbaudīt ungāru kultūras burvību visu valsti aptverošā kultūras festivālā, kā arī skatīt zirgu skriešnās sacīkstes pašā Budapeštas sirdī –Varoņu laukumā. Un kur tad vēl Andraši iela ar nebeidzamajiem dažādu Ungārijas reģionu rokdarbnieku , kulināru un vīndaru ražojumiem, Vajadahunjadas parks un nacionālo ēdienu degustācijas. Tas noteikti jāredz savām acīm!
            Vēlu pēcpusdienā izbraukšana uz Poliju.Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

5. diena.22.09. “Un atpakaļ uz mājām...”
            Brokastis. Polija. Lietuva. Vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 65 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 85
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Aggtelekas alas 10 €; Izbraukuma ekskursija Donavas ielokā 20€; Višegradas cietoksnis 7 €; Marcipāna muzejs 3 €; Skanzen muzejs 7 €; Vīna degustācija un vakariņas Liča pagrabā 35€ ;ekskursija vietējā gida pavadībā Egerā 10€ ; Vīna pagrabs Egerā 26 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF;muzeji Budapeštā No 1000 HUF.

2014. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: