šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Austriju, ceļojumi uz Ungāriju, autobusu ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Austriju, ceļojumi uz Ungāriju, autobusu ceļojumi, tūrisma aģentūra. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Līgo Budapešta, Vīne, Bratislava, Rožu festivāls

 • VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ROŽU FESTIVĀLS SEGEDĀ- BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - GIORA - BRATISLAVA - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 256 €

Pilns apraksts:

Līgo Budapešta, Vīne, Bratislava, Rožu festivāls

VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – ROŽU FESTIVĀLS SEGEDĀ- BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - UNGĀRIJAS STEPE „PUSZTA” - GIORA - BRATISLAVA - BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS

19.06. - 24.06.2015.

6 dienas  / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena

€ 256

Agrās rezervēšanas 1.etapa akcijas cena                                                                līdz 10.02.2015.

€ 192

Agrās rezervēšanas 2.etapa akcijas cena                                                                līdz 10.03.2015.

€ 200

No 11.03.2015. spēkā ir 10% atlaide no bāzes cenas         

€ 230

1.diena. 19.06. „Pretī jauniem iespaidiem…”
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Dolny Kubin apkaimē.

2.diena. 20.06. „Bet kas notiek pazemē..?”
           
Brokastis. Slovākija. Austrija.Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €)- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstas Vīnes kafijas. Hundertwasserhaus.Frīdensreiha Hudertwasera projektētās ēkas ir neparastas savu eksperimentālo un ekstravaganto formu dēļ. Ēku būvniecībā izmantoti neierasti materiāli, tostarp keramika.
            Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna! Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

3.diena. 21.06.  „Rožu festivāls Segedā”
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Segedu (par papildus samaksu 25 €). Katru gadu šeit notiek grandiozs Rožu festivāls, kura laikā pilsētas ielas grezno tūkstošiem rožu. Ikebanas māksla-pušķu veidošana, " rožu karalienes" vēlēšanas, koncerti, folkloras priekšnesumi- tas viss rada romantiskas un neaprakstāmas sajūtas.
            Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” Kečkemetā- zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā, vizināšanās zirgu pajūgos, senās ungāru mājas apmeklējums un saimniecības apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu! ...ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

4.diena. 22.06. „Budapeštas labirintu meklējumos... Donavas pērle –Budapešta”
           
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
             Izbraukuma ekskursija "Donavas ielokā" (par papildus samaksu 20 €). Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13.gs./ pilsdrupu, muzeja apskate. Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendri. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums, muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.Atgriešanās Budapeštā. Budapeštas objektu apmeklējums pēc pašu vēlēšanās. Iesakām pastaigāt pa Budapeštas gājēju ieliņu Vaci, Iesakām apmeklēt "Sečeņi" termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38°C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā atrodas arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas atrakciju parks, apmeklēt slaveno Eifeļa projektēto Budapeštas tirgu, kur katrs varēs atrast sev tīkamu suvenīru no Ungārijas.
            Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimnieks Jūs iepazīstinās ar savu vīna pagrabu un mācīs degustēt ungāru vīnus. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā.

5.diena. 23.06. „Gioras dārgumi un Bratislavas leģendas Līgo svētkos”
           
Brokastis. Brauciens līdz  Giorai- pilsētai,kas nosaukta par seno ungāru dārgumu glabātuvi. Tās centrālo daļu veido 17.gs vēsturiskie pieminekļi. Austrijas baroka piemērs ir daudzas skaistas baznīcas, pilis un celtnes, bet Gioras arhitektūras rozīnīte ir neskaitāmie dažādas formas slēgtie balkoni, kuru dēļ Giora tiek saukta arī par "blakonu pilsētu". Giora lepnums ir pilsētas Rātsnams ar augstu centrālo torni, gotikas stilā celtā bīskapija, kuras dārgumu glabātuvē skatāmi 15.- 16.gs juveliermeistaru darbi.
            Ceļš ved uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu-brīnišķīgu pilsētu ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu.Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu un baznīcām, ko savieno šauras un noslēpumainas ieliņas. Pilsētas apskates eksursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10€). Slovāku nacionālās virtuves labumi un alus Līgo vakarā.

6.diena. 24.06. „Un atpakaļ uz mājām...”
           
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Budapeštā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa 75
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija "Donavas ielokā" 20 €; Višegradas cietoksnis 7 €; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €; Marcipāna muzejs 3 €; Vīna pagrabs Budafokā 26 €; Vakars nacionālajā stilā 35 €; Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu pavadībā 15 €; izbraukuma eksursija uz Segedu 25€; Sečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; Budas labirinti 2000 HUF; Muzeji Budapeštā No 1000 HUF. Ekskursija Bratislavā ar vietējo gidu pavadībā 10 €.

2013. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: