šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Lielbritāniju, ceļojumi, ekskursijas ar autobusu Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Lielbritāniju, ceļojumi, ekskursijas ar autobusu. Labākie piedāvājumi!

ANGLIJA – GADSIMTU TRADĪCIJU ZEME

 • BRISELE - KALĒ- LONDONA - VIDZORAS PILS – KĀRDIFA – BRISTOLE - STOUNHENDŽA – GLĀSTONBERIJA – BIĶERA AKA – DOVERAS PILS - ANTVERPENE
 • 8 dienas ()
 • Dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis

Ceļojuma cena: 432 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • Apskates ekskursija Londonā vietēja gida pavadībā

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 240 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 135 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (pēc 65 gadiem 14.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Latvijas nepilsoņiem – vīza ~100 € (dokumentu iesniegšana 30. dienas pirms ceļojuma).

Izbraukuma ekskursija uz Vindzoras pili 20 €, Vakara Londona 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Bristoli un Kārdifu 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Stounhedžu 20 €, Vestminstras abātija 18 GBP, bērniem no 11 līdz 18 gadiem 9 GBP, bērni līdz 11 gadu vecuma bezmaksas; Madam Tiso muzejs ~ 30/25 GBP, Šerloka Holmsa muzejs 8/5 GBP, Panorāmas rats "Londonas acs" 20/14 GBP, Tauers 21,45/10,75 GBP, Vindzoras pils 18,50/11 GBP

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilns apraksts:

20.06. – 27.06.2015.
12.09. – 19.09.2015.
22.10. – 29.10.2015.

8 dienas / visas naktis viesnīcās

1. diena. 20.06., 12.09., 22.10. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2/3* Polijas teritorijā.

2. diena. 21.06., 13.09., 23.10. Brisele kultūras un valodu tradīcijas.
Brokastis. Brauciens līdz Beļģijai. Pastaiga pa Briseli: centrālie laukumi, Rātsnams, Briseles birža, Sv. Mihaila katedrāle, karaļa pils. Iesakām apmeklēt Heysel izstāžu parku, kur atrodas Atomium, Heysel stadions, Kinepolise kino, Mini-Europe, Océade ūdens parks un planetārijs, un apskatīt Briseles slavenāko apskates objektu - Monumentu Atomium. Tas ir milzīgs atoma modelis 150 miljardu reižu palielinājumā. Skaidrā laikā no 102 metru augstā skatu torņa paveras lielisks skats uz eiropeisko lielpilsētu. Nakts viesnīcā 2/3* Beļģijas teritorijā.

3. diena. 22.06., 14.09., 24.10. Vismaz reizi mūžā šī pilsēta ir jāapmeklē!”
Brokastis. Izbraukšana uz ostas pilsētu Kalē. Pārcelšanās uz Britu salām. Otrajā dienas pusē sākam iepazīt Londonu! Piedāvājam apskates ekskursiju vietēja gida pavadībā. Jūs redzēsiet pilsētas vēsturisko centru: Big-Ben – slavenāko pulksteni pasaulē, Tauera tiltu – Viktorijas laika gotikas šedevru, Bekingemas pili, Parlamenta ēku, Trafalgara laukumu, Temzas krastmalu, Taueru.

Brīvajā laikā pēc grandiozajiem iespaidiem iesakām visu redzēto iepazīt no putna lidojuma, ko piedāvā viens no lielākajiem un augstākajiem panorāmas ratiem pasaulē – „Londonas acs”. Izjust vēstures gaisotni Jums palīdzēs muzeju apmeklējumi – Britu muzejs, Madam Tiso muzejs, Nacionālā Galerija, Šerloka Holmsa, Transporta, Londonas vēstures muzeju u.c. Nakts viesnīcā 2/3* Londonas apkaimē.

4 diena. 23.06., 15.09., 25.10. „Anglijas monarhijas mūžīgais simbols.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Vindzoras pili – viena no vecākajām pilīm pasaule, karaliskā rezidence jau 900 gadus. Jūs varēsiet apmeklēt brīnišķīgo pili, apskatīt karaliskās ģimenes apartamentus un Sv. Georga kapela, kur ir apglabāti daudzi monarhi. Apartamentu sienas rotā unikāli gobelēni un Rembranta un Van Deika mākslas darbi. Jūs apburs karalienes Mērijas leļļu namiņš un karalisko trauku izstāde.

Atgriešanās Londonā. Brīvajā laikā, Jūs varat iegādāties suvenīrus, apmeklēt muzejus un pastaigāties pa pilsētu. Vakarā piedāvājam ekskursiju pa vakarīgo Londonu (par papildus samaksu 10 €): Kovent Gadren, Soho rajons, Pikadilli laukums, Ķīniešu laukums. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2/3* Londonas apkaimē.

5. diena. 24.06., 16.09., 26.10. „Senā Bristole un Velsas galvaspilsēta.”
Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 30 €) uz Bristoli un Kārdifu.

Bristole – viena no senākajām un nozīmīgākajām Anglijas tirdzniecības pilsētām. Pastaiga pa pilsētu. Jūs redzēsiet krāšņo Bristoles katedrāli, gotisko Sv. Marka baznīca un citus objektus, kā arī pilsētas simbolu Kliftonas iekārtais tilts pār Eivonas aizu. Brauciens uz Velsas galvaspilsētu Kārdifu. Apskates ekskursija – Kaslkoksas pils, Landafas baznīca, Jāņa Kristītāja baznīca. Velsas nacionālais muzejs. Atgriešanās viesnīcā 2/3*. Nakts viesnīcā.

6. diena. 25.06., 17.09., 27.10. „Akmens laikmeta brīnums.
Brokastis. Piedāvajam doties (par papildus samaksu 20 €) uz Stounhendžu – seno ķeltu kulta vietu, milzīgu kultūrceltni, ko no akmens uzcēluši druīdi 2600. - 2200.g.p.m.ē. Glāstonberija – leģendārā Avalona. Pēc nostāstiem šeit esot apglabāts Karalis Artūrs. Glāstonberijas abatijas drupas – tā bijusi viena no lielākajām svētvietām Anglijā. Biķera aka – leģenda vēsta, ka tās ūdeņos esot noslīcināts Svētais Grāls. Pārbrauciens uz Braitonu. Atgriešanās uz kontinentu. Nakts viesnīcā 2/3* Beļģijas teritorijā.

7. diena. 26.06., 18.09., 28.10. „Rūbensa dzimtā pilsēta.”
Brokastis. Ierašanās vēsturiskā Flandrijas pilsētā un Rubensa dzimtenē - Antverpenē. Sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna pilseta. Vecpilsētas un grandiozās, flāmu gotikas stilā celtās Dievmātes katedrāles apskate. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā.

8. diena. 27.06., 19.09., 29.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem. ”
Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Fotogrāfijas: