šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

ceļojumi uz Franciju, autobusu tūres, Franjcijas Svētvietas Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Franciju, autobusu tūres, Franjcijas Svētvietas! Labākie piedāvājumi!

Franjcijas Svētvietas

 • POTSDAMA – AMJĒNA - RUĀNA – MONSENMIŠELA – LUĀRAS PILIS - TULŪZA – FUA - MONSEGĪRA – KARKASONA – TARASKONA – BOKĒRA – LIONA - NANSĪ - ĀHENE
 • 12 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 600 €

Pilns apraksts:

Valsts: Francija

FRANCIJAS SVĒTVIETAS

POTSDAMA  –  AMJĒNA  -  RUĀNA – MONSENMIŠELA – LUĀRAS PILIS  - TULŪZA  –  FUA -  MONSEGĪRA – KARKASONA  – TARASKONA  –  BOKĒRA  – LIONA -  NANSĪ -  ĀHENE
12 dienas / Visas naktis viesnīcās
23.09.-04.10.2015.

1.diena. 23.09. “Pretī jauniem iespaidiem!"
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuvu, Poliju. Nakts 3* viesnīcā Polijā.

2.diena. 24.09. „Potsdama – lieliskā karaļu rezidence."
Brokastis. Ierašanās, Potsdamā Bradenburgas galvaspilsētā. Iepazīšanās ar pilsētu ar autobusu: Mednieku, Bradenburgas vārti, Rātsnams, Sv. Nikolaja baznīca, vecie staļļi. Pastaiga pa  apburošajiem Sansusī parkiem: tēju mājiņa, gleznu galerija, oranžērija, Jaunā pils, Drakenhauss. Pēc vēlēšanās – Sansusī pils apmeklēšana. Tranzīts caur Vāciju. Nakts 2*/3*viesnīcā Vācijas teritorija.

3.diena. 25.09. „Gotisko baznīcu neizskaidrojamais spēks."
Brokastis. Amjēnās apskate pa Francijas vislielāko gotisko katedrāli Amējnas Dievmātes katedrāli. Pastaiga pa apburošo viduslaiku kvartālu uz ūdens Sen-lo. Pārbrauciens uz Ruānu. Ruānas pilsētas apskate: Ruānas katedrāle, ko daudz gleznijis Klods Mone, Rollona - Normandijas dibinātāja  kapenes, vecais tirgus laukums, kur sodīja ar nāvi Žannu d`Arku, Lielā pulksteņa iela, apburošas pasāžās un Ruānas pagalmiņi. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

4. diena. 26.09. Eiropas astotais brīnums – Monsenmišela klosteris
Brokastis. Brauciens uz Normandijas reģionu. Vēsturisko vietu un ainavu daudzveidība Normandiju padara par ideāli piemērotu reģionu ceļošanai. Monsenmišela – jūras ieskauts, tinies dūmakā un lepni izslējies pāri mirdzošām smiltīm, Monsenmišela klosteris pieder pie Francijas skaistākajiem objektiem. Klostera apskate. Klosteris atrodās uz Kapas salā Atlantijas okeānā,  starp Normandiju un Bretaņu. Monsenmišela 8.gs. bija tikai pieticīgs lūgšanu nams, laika gaitā izauga par nozīmīgu benediktiešu klosteri. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

5. diena. 27.09. „Ciemos pie karaļa Renē Labā – poēta, muzikanta, filozofa...”
Brokastis. Luāras ielejai, kas slavena ar greznēm pilīm, iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā, ir bagāta vēsture. Luāras ieleja izceļas ar senatnīgu izsmalcinātām pilsētām, krāšņām ainavām, lieliskajiem ēdieniem un brīnišķigiem vīniem. Anžē. Veidodama vārtus uz Luāras ieleju, Anžē savulaik bija Anžū vēsturiskā aapgabala centrs.  Pils apskate. Pils interjeru grezno viens no viduslaiku iespaidīgākajiem gobelēniem „Apokalipse”.  Saumur pils – cēli izslējusies uz klint, pār Luāras ieleju. Pili rotā izcilas viduslaiku skulptūras. Mūsdienas pilī atrodās kavalērijas skola. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

6. diena. 28.09. „Tulūza – miljons rožu pilsēta”. 
Brokastis. Tulūza ir nozīmīga pilsēta Francijas dienvidrietumos un ceturtā lielākā metrapole valstī. Pilsētas lepnums ir gardie ēdieni, divas iespaidīgas katedrāles, jautra ielu dzīve un no rožsārtiem ķieģeļiem celtā vecpilsēta.  Sen Sernin baznīca, Sv.Georga strūklaka, Sv. Etjena baznīca, Djurad baznīca ar lielāko tulūziešu svētumu – Melno Madonnu. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

7. diena. 29.09. „Fua – gaismas pils”.
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Fua un Monsegjīru (par papildus samaksu 30 €) Brauciens uz kalniem uz Pireneju sirdi seno pilsētu Fua. Pastaiga pa pilsētu – svētā Valpūzena katedrāle un de Fuā pils, kurā dzīvoja Esklarmonda, svētā Grāla glabātāja. Pils eksponātu un muzeja apskate. Pārrbauciens uz Monsegīru. Pēdējais kataru cietoksnis, kuri pretojās pieņemt katolacismu. Leģendas vēstij, ka kādu laiku Svētais Grāls ir glabājies cietokšņa mūros.   Kāpiens Glābēju kalnā. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā

8.diena.30.09. „Karkasona — vēstures grāmata akmenī”.
Brokastis. Izbraukuma eksursija (par papildus samaksu 20 €) uz Albī un Karkasonu. Albī pilsētas apskate: Sv. Cecīlijas katedrāle. Pārbrauciens uz Karkasonu. Karkosonas citadele ir nevainojami restaurēta viduslaiku pilsēta. Tā vainago Odas upes stāvkrastu un rada pasakai līdzīgu ainu ar tornīšiem un vaļņiem virs lejā izvietotās Basse Ville.  Pilsētas apskate: pa Sitē – seno grāfa Trankavelē pili, Sv. Nazarija katedrāle. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

9. diena. 01.10. „Albigoju kari”
Brokastis. Bokera, Tulūzas grāfa lauku rezidences apskate. Taraskona – pilsēta un karaļa Renē Labā pils, Sv. Martas baznīca, Taraskas drakons. Pārbrauciens uz Le pjū, daudzus gadsimtus Melnās Madonnas pielūgsmes vieta. Pastaiga pa seno pilsētu. Nakts 2*/3* viesnīcā Francijas teritorijā.

10. diena. 02.10.”Pie hercoga”
Brokastis. Vecās Lionas apskate Lungduma kalnā, Odeons, amfiteātris, arheoloģijas muzejs. Furrejēras baziliks un kriptiku apskate. Izbraukšana uz Lotringas galvaspilsētu Nansī – lielisko Eiropas pilsētu, kurā slīgst bagātībā un ziedos. Ekskursija uz Lotringas hercoga pili un kapelu. Lotringas emblēma krusts ir arī redzama Francijas ģerbonī. Brīvpilsētas simbols de la Drape vārti, kuri uzcelti par godu uzvarai pār kaimiņiem burgundiešiem, Citadeles vārti, Triumfa arka, zelta restes un strūklakas Staņislava laukumā, Karjēras gvardes laukums, Aljanses laukums. Nakts 2*/3* viesnīcā Vācijas teritorijā

11. diena. 03.10. „Lai dzīvo imperators!"
Brokastis. Pastaiga pa Āhenas viduslaiku pilsētas daļu – svētās Romas impērijas galvaspilsēta, Kārļa Lielā iemīļotā pilsēta, Sv. Stefana katedrāle ar kapellu, kur apglabāts imperators. Slavenie karstie ārstnieciskie avoti Āhenā, karaliskie vārti, klostera telpa, Rātsnams. Tranzīts pa Vāciju. Nakts 2*/3* viesnīcā Polijas teritorijā

12.diena. 04.10. „Mājup!”
Brokastis.  Tranzīts: Polija, Lietuva un Latvija. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 195
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 10.80 € (>65 gadiem 21.60 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija uz Fua un Monsegjīru 30 €; Ekskursia uz Albu un Karkasonu 20 €;  Anžē pils 8,50 €, Saumur pils 9€; Monsegura 7 €; Fuā 9€, Monsenmišela 9€ . Ieejas biļetes apskates objektos no 15€.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                                                                   

Fotogrāfijas: