šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

TIRENU JŪRA – ELBAS SALA, CINQUE TERRE UN VĪNI TOSKĀNĀ

 • LEDNICES PILS – TRAVIZO – CINQUE TERRE – RAPALLO – PORTOFINO – DŽENOVA – LUKA – PIZA – PIOMBINO OSTA – ELBAS SALA – PORTOFERAIO – LIVORNO - SAN GIMIGNANO – SJĒNA – MONTEKATINI ALTO – FLORENCE - EIZENŠTATE
 • 9 dienas ()
 • Dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis

Ceļojuma cena: 456 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165,
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (pēc 65 gadu vecuma 16.20 €).

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Kuģītis Venēcijā 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Rapallo, Portofino, Dženova, Luka 20 €; Izbraukuma ekskursija uz Pizu, Elbas salu, Portoferraio 20 €; Izbraukuma ekskursija uz San Gimignano, Sjēna 25 €; Kuģītis līdz Portofino ~ 11 €; Kuģītis uz Elbas salu ~ 28 €; Pusdienas Itālijā no 13 €; Pusdienas Austrijā no 12 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Pilns apraksts:

1. diena. 25.07. Pretī jauniem iespaidiem.”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2. diena. 26.07. Pasakainā Lednices pils.
Brokastis. Pārbrauciens uz lielisko Lednices pili DienvidMorāvijā. Pils ir ar krāšņu interjēru, izcilu ainavu parku un ezeriem un 60 m augstu minaretu – augstāko ārpus islāma valstīm. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

3. diena. 27.07. Neiepazītās Veneto pilsētas.
Brokastis. Laiks ceļā līdz Travizo. Pastaiga pa pilsētiņu., tai ir zināma līdzība ar Venēciju, bet neskatoties uz to, pilsētai ir savs īpašs raksturs, tās viduslaiku pievilcīgās mājas ar balkoniņiem paceļas gar vītoliem apaugušu kanālu malām. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

4. diena. 28.07. Starp divām jūrām;
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz lielisko Tirēnu jūras piekrasti – Cinque Terre reģionu. Rapallo – šejienes villas, jājamzirgu staļļi, golfa laukums un tenisa korti vēl aizvien glabā patrīciešu klātbūtnes izjūtu. Šajā ciemā paceļas 16.gs. svētnīca, kurā atrodas bizantiešu svētbilde, kurai – ja var ticēt nostāstiem – piemītot brīnumains spēks. Brauciens ar kugīti līdz Portofino – tā ir ekskluzīva Italijas ostas un kūrorta pilsēta. Talāk dodamies uz Dženovu – visnozīmīgākā tirdzniecības ostas pilsēta. Dženova lepojas ar savu vēsturi. Tos, kuri ierodas šo pilsētu iepazīt, Dženova labi atalgo. Gan pilis, gan baznīcas un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Pastaiga pa mierīgo Luku, šaurās sķērsieliņas līkumo starp viduslaiku celtnēm un bieži paver skatu uz baznīcām, maziem laukumiņiem, romiešu amfiteātri un citiem atgādinājumiem par pilsētas seno vēsturi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

5. diena. 29.07. Salu burvība.
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 20 €) uz Pizu. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni". Senās jūras republikas arhitektūras šedevru apskate „Pizas vizītkarte”: Brīnumu laukums ar „Krītošo torni”, Baptisteriju, Katedrāli. Pārbrauciens uz Piombino ostu, lai ar kugīti tālāk dotos uz Elbas saluPortoferraio pilsētiņu. Elbas sala ir fascinējoša! Tā ir trešā lielākā sala pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Pat pats vēsturē slavenais Napoleons ir mitinājies šajā salā un palīdzējis uzlabot salinieku dzīvi. Īsa apstāšanās Ligūrijas jūras piekrastes pilsētā Livorno. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

6. diena. 30.07. Toskānas spožākās pērles.
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Toskānas vidieni – San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13.gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Pēc velēšanās iespēja nobaudīt vietējo vīnu.

Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”...

Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm. Tiem kas paliek pilsētā ir iespēja baudītu termālo baseinu peldes vai ar funikulieri uzbraukt augšup uz Montekatini Alto. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Italijas teritorijā.

7. diena. 31.07. Florence – mākslas Meka.
Brokastis. Romantisks ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Iepazīšanās ar pilsētu: Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māja, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

8. diena. 1.08. Lūkojoties pagātnē.
Brokastis. Brauciens uz Austriju. Eizenštate, Haidna pilsēta. Eizenšatates vārds galvenokārt saistās ar ungāru aristokrātu Esterhāzi dzimtu un viņu slaveno kapelmeistaru Jozefu Haidnu. Daudzās skaistās kompozīcijas pirmo reizi tika atskaņotas Eizenštatē. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

9. diena. 2.08. Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: