šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

MORĀVIJAS, AUSTRIJAS UN SLOVĀKIJAS MIJIEDARBĪBA

 • MORAVSKY KRAS - ALUS DEGUSTĀCIJA - BRNO - PĀLAVAS - LEDNICES -VALTICES AREĀLS - VĪNA DEGUSTĀCIJA - VĪNE - BĀDENE - BRATISLAVA
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 288 €

Pilns apraksts:

MORĀVIJAS, AUSTRIJAS UN SLOVĀKIJAS MIJIEDARBĪBA

MORAVSKY KRAS - ALUS DEGUSTĀCIJA - BRNO - PĀLAVAS - LEDNICES -VALTICES AREĀLS - VĪNA DEGUSTĀCIJA - VĪNE - BĀDENE - BRATISLAVA

02.08. - 08.08.2015.

7 dienas / Visas naktis viesnīcās

1.diena. 02.08. „Pretī jauniem iespaidiem . ."
            Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3*Brno apkaimē.

2.diena. 03.08. „Morāvijas mazie brīnumi."
           Brokastis. Brauciens uz Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Mēs Jums piedāvājam apskatīt vienu no alām.Iepazīšanās ar Morāvijas alus darināšanas vēsturi un procesu. Alus degustācija. Pārbrauciens uz Brno. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils - renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avotspilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina - pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Nakts viesnīcā 3*Brno apkaimē.

3.diena. 04.08. „Pasaules mūzikas galvaspilsēta."
           Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Bādenu pie Vīnes un Vīni. Laiks ceļā līdz Badenei pie Vīnes. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un promenences, gan tūristus no visas Eiropas. Pēc pusdienā brauciens līdz Vīnei. Apskates ekskursija pilsētā vietēja gida pavadībā, krievu valodā. Habsburgu impērijas galvaspilsēta - Vīne. Iepazīšanās ar pilsētu Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkot tasi īstu Vīnes kafiju vai vietējos restorānos nobaudīt īstu Vīnes šniceli. Iesakām apmeklēt Šēnbrunnas pili un parku, kura teritorijā atrodas arī Vīnes ZOO. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Brno apkaimē.

4.diena. 05.08. „Unikāls pils, parka un lauku ainavas kopums!"
           Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Morāvijas dienvidiem ar Pālavas dabas rezervāta apskati. Tas reģistrēts UNESCO dabas un biosfēras rezervātu uzskaitē. Mēs Jums piedāvājam apskatīt Lednices pils interjeru.
           Dienvidmorāvija daudziem asociējas ar Morāvijas vīnu. Savukārt, apmeklējot Grottu, Jums tiks piedāvāta īstā Morāvijas vīna degustācija. Pils teritorijā varat apskatīt eksotisko augu un palmu paviljonu. Ja vēlaties, varat uzkāpt Minareta skatu laukumā (62 m) un aplūkot areāla plašo teritoriju. Šajā reģionā mēs apmeklējam arī Lednices - Valtices areālu. Arī tas ir ierakstīts UNESCO dabas un kultūras pieminekļu sarakstā. Skaistā daba ar mežiem un ūdens krātuvēm, laukiem un koku alejām atstās Jums brīnišķīgus iespaidus. Lielisku ieskatu Morāviešu tradīcijas Jums ļaus izjust vakars nacionālā morāvu stilā. Iepazīšanās ar specifisko virtuvi, dzērieniem, mentalitāti un folkloru. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Brno apkaimē.

5.diena. 06.08. „Jaunākā Eiropas galvaspilsēta."
            Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislava. Ierašanās Bratislavā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Jums būs iespēja apskatīt Bratislavas pili-cietoksni paskatītie uz pilsētu no putna lidojuma, Mihaēla tornis, Sv. Martina katedrāle, Mihaela vārti, Brīvības laukums, Hviezdoslava laukums, Devina pils, Rātsnams, Slovākijas nacionālā galerija, Farmācijas muzejs, Municipālais muzejs. Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt kādu no Bratislavas muzejiem. Iesakām apmeklēt arī Slovākijas mākslas muzeju, lai gūtu iespaidu par Slovākijas vēstures liecībām. Paēst pusdienas kādā no daudzajiem pilsētas restorāniem un nobaudīt slaveno cūkgaļas gulašu ar kartupeļu klimpām. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Brno apkaimē.

6.diena. 07.08. „Morāvijas UNESCO pērles."
            Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) uz Kromeriž pili un Olomouce. Kromeriž pils un parka /UNESCO/ kompleksa apskate. Kromeriž - Olomouces bīskapu vasaras rezidence. Pili ieskauj unikāls parks un baroka stila Ziedu dārzs. Pils vīna pagrabi, kur vīns glabājas kopš 1345.gada.
            Olomouces pilsētas apmeklējums, lielākā baroka stila mēra staba /UNESCO/ pasaulē apskate. Olomouces Svētās Trīsvienības kolonna ir pieskaitāma pie pēdējiem šāda tipa kolonnu veidojumiem, kas izceļas ar bagātīgo rotājumu un augstumu, kas sastāda 35 metrus. Olomouces Svētās Trīsvienības kolonna ir viens no izcilākajiem Centrāleiropas Baroka mākslas piemēriem, ietver sevī unikālu materiālu, kas demonstrē Baroka laika Centrāleiropas reliģisko ticību. Olomouces piemērs to vislabāk atspoguļo. Olomouce - viduslaiku Morāvijas kultūras un administratīvais centrs. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Brno apkaimē.

7.diena 08.08. „Nekur nav tika labi mkā mājās."
            Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • pastaiga grupas vadītāja pavadībā Bādenē, Lednices - Valtices areālā,
 • ekskursija Brno, profesionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 60 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 65 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija uz Austriju, ekskursaija Vīnē 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Morāvijas dienvidiem 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Bratislavu un elslursija ar gidu 20 €, Izbraukuma ekskursija uz Kromeriž pili un Olomouce 20 €. Moravski Kras alas 170 Kč/~7 €, Alus degustācija 10 €, Lednices pils 200 Kč/ ~8 €, Valtices pils 200 Kč/~8 €, Nacionālais vakars ~20 €, Pusdienas Čehijā no 200 Kč/~8 €, Pusdienas Austrijā no 10 €, Muzeji Vīnē no 10 €, Pusdienas Slovākijā no 10 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: