šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Čehiju, ceļojumu aģentūra, autobusu ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Čehiju, ceļojumu aģentūra, autobusu ceļojumi, ekskursijas ar autobusu. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Pārsteidzošā Čehijas dažādība

 • MORAVSKY KRAS - BRNO - LEDNICES - VALTICES AREĀLS - ČESKY KRUMLOV - HLUBOKAS PILS - ORLIKS - PRAGA - KARLOVI VARI - ČESKIJ RAJ
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās/ 4 naktis Prāgā, 3 naktis Brno

Ceļojuma cena: 320 €

Pilns apraksts:

PĀRSTEIDZOŠĀ ČEHIJAS DAŽĀDĪBA

MORAVSKY KRAS - BRNO - LEDNICES - VALTICES AREĀLS - ČESKY KRUMLOV - HLUBOKAS     PILS - ORLIKS - PRAGA - KARLOVI VARI - ČESKIJ RAJ

8 dienas /Visas naktis viesnīcās/ 4 naktis Prāgā, 3 naktis Brno

18.07. - 25.07.2015.

1.diena. 18.07. „Pretī jauniem iespaidiem
           
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā3* Prāgā.

2.diena. 19.07. „Prāga - maģiskā simts torņu pilsēta!"
           
Brokastis. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „ziedru galdu". Brīvajā laikā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu - alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā "U Fleku" un Šveika krodziņu - iecienītāko tūristu restorānu "U Kaliha", vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Vakarā muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Prāgā

3.diena. 20.07. „Diena Vltavas krastos - Bohēmijas skaistākās pilis . . ."
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz visu dienu - „Diena Vltavas krastos - Bohēmijas skaistākās pilis" Hlubokas pils, Orlika pils un Česky Krumlovs (par papildus samaksu 25 €). Aizraujošs brauciens uz valsts dienvidiem. To, ko vēsturiski Francijai nozīmē Luāras ielejas pilis, to, attiecīgi, Čehijai pilis un cietokšņi Vltavas upes krastos. Orlika pili, kas uz doto brīdi ir Karela Švarcenberga privātais īpašums. Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi uz Zvikovas cietoksni. Jūs priecēs gan 13.gs. cietoksnis, gan romantiskā apkārtne - šajā vietā saplūst divas upes - Vltava un Otava. Hlubokas pils apmeklējums. Jūs pārliecināsieties par to, ka šī pils pamatoti tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili. Česki Krumlov - unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot Gotikas, Renesanses un Baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas piemērs. Vakara ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā3* Prāgā.

4.diena. 21.07. „Jūsu mūža sapņis parvēršās realitāte- pabūt kūrorta pilsētās Karlovi Vari un Františkovi Lazņi !"
           
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu pilsētām (par papildus samaksu 25€). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi - kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra - dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums", kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Vakarā atgriešanās viesnīcā3* Prāgā.

5.diena. 22.07. „Pārsteidzošā Čehijas paradīze."
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 20 €) līdz nacionālajam parkam „Českij Raj" - Prahovas klinšu parkā - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks - viens no senākiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gada garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Patīkams pārgājiens vairāku kilometru garumā: skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas. Vakarā pārbrauciens uz Brno. Nakts viesnīcā3* Brno apkārtnē.

6.diena. 23.07. „Morāvijas mazie brīnumi."
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 10 €). Brauciens uz Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Mēs Jums piedāvājam apskatīt vienu no alām. Brno.      Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils - renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots - pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina - pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Iepazīšanās ar Morāvijas alus darināšanas vēsturi un procesu. Alus degustācija. Vakarā Atgriešanās viesnīcā3* Brno.

7.diena. 24.07. „Unikāls pils, parka un lauku ainavas kopums!"
           
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Morāvijas dienvidiem (par papildus samaksu 20 €) uz Morāvijas dienvidiem ar Pālavas dabas rezervāta apskati. Tas reģistrēts UNESCO dabas un biosfēras rezervātu uzskaitē. Mēs Jums piedāvājam apskatīt Lednices pils interjeru. Dienvidmorāvija daudziem asociējas ar Morāvijas vīnu. Savukārt, apmeklējot Grottu, Jums tiks piedāvāta īstā Morāvijas vīna degustācija. Ja vēlaties, varat uzkāpt Minareta skatu laukumā (62 m) un aplūkot areāla plašo teritoriju. Šajā reģionā mēs apmeklējam arī Lednices - Valtices areālu. Arī tas ir ierakstīts UNESCO dabas un kultūras pieminekļu sarakstā. Skaistā daba ar mežiem un ūdens krātuvēm, laukiem un koku alejām atstās Jums brīnišķīgus iespaidus. Lielisku ieskatu Morāviešu tradīcijas Jums ļaus izjust vakars nacionālā morāvu stilā. Iepazīšanās ar specifisko virtuvi, dzērieniem, mentalitāti un folkloru. Atgriešanās viesnīcā Brno.

8.diena. 25.07. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!"
           
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 110
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €).

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija „Diena Vltavas krastos - Bohēmijas skaistākās pilis" 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārāko kūrortu pilsētām 25 €, Izbraukuma ekskursija „Pārsteidzošā Čehijas paradīze" 20 €, Izbraukuma ekskursija uz Moravsky Kras 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Morāvijas dienvidiem 20 €, Orlik pils 190 Kč, Hlubokas pils 250 Kč, Zvikovas cietoksnis 70 Kč, Kuģītis pa Vltavu 140 Kč, Česki Krumlov pils 240 Kč, Muzikālās strūklakas 230 Kč, Funikulieris un skata tornis „Diana" 80 Kč, Baseinu kompleks „Akvaforums" 130 Kč - 240 Kč, Česki Raj 60 Kč, Stalaktītu alas 170 Kč, Alus darītava, degustācija 250 Kč, Lednices pils170 Kč, Valtices pils 180 Kč, Nacionālais vakars No 500 Kč, Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč, Pusdienas No 150 Kč.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām

2015. gada pavasara izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: