šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Portugāle Spānija Maroka

 • BIKEBURGA - BORDO - BAJONA - SANSEBASTJANA - PORTU - KOIMBRA - LISABONA - SINTRA - ROKAS RAGS - ATPŪTA PIE OKEĀNA - SEVILJA - TARIFA - GIBRALTARA -MAROKA - TANĢERA - FĒSA - MADRIDE - PERPIŅĀNA - MONTBLANKA - TURNĪ - MAINCA
 • 14 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 720 €

Pilns apraksts:

PORTUGĀLE SPĀNIJA MAROKA

BIKEBURGA - BORDO - BAJONA - SANSEBASTJANA - PORTU - KOIMBRA - LISABONA - SINTRA - ROKAS RAGS - ATPŪTA PIE OKEĀNA - SEVILJA - TARIFA - GIBRALTARA -MAROKA - TANĢERA - FĒSA - MADRIDE - PERPIŅĀNA - MONTBLANKA - TURNĪ - MAINCA

14 dienas / Visas naktis viesnīcās

14.06. - 27.06.2015.      16.08. - 29.08.2015.     17.09. - 30.09.2015.

1.diena. 14.06.,16.08., 17.09. “Pretī jauniem iespaidiem..."
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīca Vācijas teritorijā.

2.diena. 15.06., 17.08., 18.09. “Bikeburga - romantiska renesanses pilsēta."
Brokastis. Laiks ceļā. Īsa foto pauze Bikeburgas pilsētā. Bikeburga - romantiska Lejassaksijas mazpilsēta. Bikeburgas pils ir viens no spilgtākajiem renesanses arhitektūras piemēriem. Atpūta pils parkā. Bikeburga, tāpat kā Rīga, lepojas ar to, ka piecus savas dzīves gadus šajās pilsētās ir pavadījis izcilais vācu dzejnieks, kritiķis, teologs un filozofs Johans Gotfrīds Herders. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Francijā Orleānā apkaimē.

3.diena. 16.06., 18.08., 19.09. „Burgundijas šarms..."
Brokastis. Laiks ceļā. Bordo. Savulaik Viktors Igo par pilsētu teica: „Bordo ir interesanta, oriģināla un iespējams vienīgā. Paņemiet Versaļu, sajauciet to ar Antverpeni un būs Bordo". Bordo ir Francijas piektā lielākā pilsēta ar aristokrātisku 18.gs. centru. Pats nozīmīgākais muzejs ir Musee des Beaux-Arts. Muzeja kolekcijā ietilpst Ticiāna, Veronēzes, Rubensa, Renuāra, Matisa darbi. Bordo ir pasaules vislielākais vīna reģions. Visi Bordo vīni (sarkanie, sausie baltie, rozā) dalās 57 šķirnēs un visus tos var nodegustēt Vīna Mājā. Laiks ceļā baudot gleznainas Francijas ainavas. Nakts viesnīcā Bajonas apkaimē.

4.diena. 17.06., 19.08., 20.09. „Atlantijas siltā elpa." „Spānijas vilinošie ritmi..."
Brokastis. Bajonas (Bayonne) / Biaricas (Biarritz) apvidus, kas izslavēts ar savām smilšainajām pludmalēm. Vieta, ko caurauž aristokrātisks šarms un vilina sāļais Atlantijas vējš. Atpūta. Laiks ceļā. Sansebastjana (San Sebastian) ir neliela pludmales pilsēta saulainajā Spānijā - Atlantijas okeāna Biskajas līča pērle. Mirklis okeāna krastā. Laiks ceļā. Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme! Nakts viesnīcā Portu.

5.diena. 18.06., 20.08., 21.09. „Portu - mūsdienīguma un vēsturiskā šarma karuselis..."
Brokastis. Portu - otra lielākā pilsēta valstī, kas devusi nosaukumu pasaulslavenajam portvīnam un visai valstij - Portugālei. Portu vecpilsēta ir viens no tiem ceļojumu galamērķiem, kur gribas atgriezties vēl un vēl. Lielisks skats uz pilsētu paveras no Doru upes pretējā krasta, kur var nokļūt pa Gustava Eifeļa celto Maria Pia tiltu, bet īsto vecpilsētas elpu var izjust līkumojot pa stāvajām Portu ieliņām. 2001. gadā, kad Portu bija izvēlēta par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, tā moto bija - "Nākotnes tilts". Brīvs laiks pilsētā vai apskates ekskursija ar vietējo gidu un brauciens ar kuģīti pa Doru upi (par papildus samaksu 28 €, kopā ar kuģīša biļeti). Portvīna degustācija.
Laiks ceļā. Koimbra - viena no vecākajām universitātes pilsētām pasaulē, kas bija vienīgā Portugālē līdz pat 1910.g. Kādreizējā galvaspilsēta un daudzu karaļu dzimšanas vieta. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Costa da Caparica.

6.diena. 19.06., 21.08., 22.09. „Lisabona - Portugāles sirds." „Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts..."
Brokastis. Brīvs laiks. Piedāvājam, pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €). Sintra - Portugāles karaļu vasaras rezidence. Sintras unikālā atrašanās vieta - granītu kalnu grēdas nogāze, mežiem apaugušas aizas, svaiga ūdens avoti - pamatoti iemesli, lai Portugāles karaļi šo vietu izvēlētos savam vasaras patvērumam. Rokas rags - Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts. Atrodas 40 km uz rietumiem no Lisabonas Nacionālā parka teritorijā. Unikālā klints, kas paceļas 140 metru augstu virs Atlantijas okeāna. Uz klints atrodas bāka, pasta nodaļa, restorāns un suvenīru veikaliņš. Citu Eiropas valstu galvaspilsētu vidū Lisabona ir unikāla kaut tālab vien, ka būdama lielpilsēta, vienlaikus spējusi saglabāt mazas pilsētas sajūtu. Lisabonā jūs visu laiku nepamet sajūta, ka tas, kas ar jums notiek, ir sava veida dzīves kino. Lisabonas unikālā arhitektūra, kurā sajaucies koloniālais stils, viduslaiki, gotika, baroks un mūsdienu dizains, Alfama vecā kvartāla šaurās ieliņas, sarkanie jumti un veļa, kas striķos žāvējas pie ēku laika zīmju greznotajām sienām, baloži, soļu klaudzoņa, kurpnieka birstes švīksti, baznīca, kas zvana teju pie auss... Ne velti Vims Venderss šai pilsētai pat veltījis filmu - „Lisabonas stāsts". Lisabona ir jāizgaršo un katru reizi te atgriežoties, jūs vienalga nepametīs sajūta, ka visu laiku atklājat kaut ko jaunu... Tā ir tikpat noslēpumaina un niansēs bezgalīga kā fadu, kur viens stāsts turpina otru un nekad netiek izstāstīts līdz galam. Iepazīšanās ar pilsētu. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvs laiks. Vakariņas fadu mūzikas pavadībā. Piedāvājam ekskursiju „Naksnīgā Lisabona" (par papildus samaksu 10 €). Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Costa da Caparica.

7.diena. 20.06., 22.08., 23.09. „Okeāna šarms..."
Brokastis. Diena baudot jūru, sauli un saldējumu. Jūra... pasakaina un maiga... Tā aizrauj, vilina, priecē, dod iespēju aizmirst ikdienas rūpes un dāvā Jums savu brīnumu... Nakts viesnīcā Costa da Caparica.

8.diena. 21.06., 23.08., 24.09. „Andalūzijas galvaspilsēta..."
Brokastis. Parbrauciens uz Spāniju. Sevilja - Spānijas dienvidu kultūras, mākslas un finanšu centrs. Sevilja - Andalūzijas galvaspilsēta ir izdzīvojusi caur gadsimtiem un impērijām, šeit nemanāmi savijas pagātne un tagadne. Sevilja slavena ar flamenko mūziku, saldumiem un Svētās nedēļas svētku procesijām. Iepazīšanās ar pilsētu: Seviljas Alkazars - mauru mūrnieku celtā Spānijas karaļa pils; Seviljas katedrāle - lielākā viduslaiku gotiskā katedrāle pasaulē, kas celta pārbūvējot mošeju, Zelta tornis - mauru celts pilsētas sargtornis...
Tarifa - pats tālākais dienvidu punkts Eiropas kontinentā, Gibraltāra šaurumā, vietā, kur Atlantijas okeāns tiekas ar Vidusjūru. Tarifa - vēja galvaspilsēta, no kurienes paveras fantastiska panorāma uz Āfrikas kontinentu un Rif kalnu grēdu. Prāmis uz Maroku. Nakts viesnīcā Tanžeras apkaimē.

9.diena. 22.06., 24.08., 25.09. „Maroka- Austrumu pasaka..."
Brokastis. Maroka - valsts, kas saglabājusi tradicionālo arābu eksotiku, kur var patiesi izjust īstu Astrumu pasakas atmosfēru ar neatkārtojamu kolorītu, unikālu kultūru un pārsteidzošu aromātu buķeti. Tanžera - Atlantijas okeāna un Vidusjūras apskalota Marokas osta.
Izbraukuma ekskursija uz Fēsu (par papildus samaksu - 55 €). Fēsa - vecākā no imperiālā laikmeta pilsētām, tā simboliski uzskatāma par Marokas sirdi un izglītības, kultūras, garīgo galvaspilsētu. Ieliņu labirinti un majestātiskums padara pilsētu noslēpumainu. Vecpilsēta ir viena no lielākajām dzīvajām viduslaiku pilsētām pasaulē, kuru jo iespaidīgāku padara pilsētas mūri un vārti. Vecpilsētā ir 9'40o ieliņu un aleju, kopā vairāk nekā 800 mošejas, no kurām daudzas ir kultūrvēsturiski pieminekļi.

Apskates ekskursija: viduslaiku Medina un tās Attarine un Bou Anania Medreses, Nejjarine strūklaka, Mulai Idriss mauzolejs un Karaouine mošeja. Atgriešanās Tanžerā. Prāmis uz Spāniju. Nakts viesnīcā Tarifas apkaimē.

10.diena. 23.06.,25.08., 26.09. „Madrides bronzas lāča un zemeņkoka vilinājums..."
Brokastis. Laiks ceļā. Gleznainas Spānijas ainavas. Vakara Madride - Spānijas galvaspilsēta - burvīga, jautra un nepiespiesti gaisīga, ko apstiprina arī pilsētas simbols - Madrides bronzas lācis un zemeņkoks, kas iekaro katra tūrista sirdi ar apburošo šarmu. Vecpilsēta ar šaurām ieliņām, saulaini dzeltenām mājām, krāšņām arkām, pievilcīgām freskām, stilīgām kafejnīcām. Apskates ekskursija ar vietējo gidu vai brīvs laiks. Nakts viesnīcā Madridē apkaimē.

11.diena. 24.06., 26.08., 27.09. „Gleznainā kūrorta noslēpumi..."
Brokastis. Laiks ceļā. Foto pauze Montblankā. Montblanka - viduslaiku diženuma lepnums, Katalonijas senais noslēpums. Vecpilsētu iekļauj nocietinājuma mūris - vispilnīgākais militārās arhitektūras paraugs. Gotiskas baznīcas, senas ēkas, akmenī tērptas ielas un leģenda par Sv. Jāņa cīņu ar pūķi pie Sant Jordi vārtiem.
Perpiņāna (Perpignan) - viena no pievilcīgākajām Francijas pilsētām. Maljorkas valdnieku pils - skaistākais 13.gs. pils komplekss Vidusjūras krastā. Īsa foto pauze noslēpumainajā pilsētā. Nakts viesnīcā Perpiņānas apkaimē.

12.diena. 25.06., 27.08., 28.09. „Bonjour, Burgundija!.."
Brokastis. Laiks ceļā. Foto pauze Turnī. Turnī - skaista mazpilsēta Sonas upes krastā. Vecpilsētas šaurās ieliņas ar noslēpumainu atmosfēru un pilsētas lepnums - Senfilibēra abatija - viena no Burgundijas vecākajām un izcilākajām romānikas stila celtnēm.
Pastaiga pa pilsētas centrālo ielu, ko rotā lieliskas arkādes, kas veido krāšņu senu ēku . Nakts viesnīcā Nansī apkaimē.

13.diena. 26.06., 28.08., 29.09. „Reinas apskāvienu burvība..."
Brokastis. Laiks ceļā. Mainca - kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā - romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem. Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts. Iespēja nobaudīt vietējo - Reinas upes ielejas vīnu.
Laiks ceļā. Nakts viesnīcā pie Vācijas - Polijas robežas.

14.diena. 27.06., 29.08., 30.09. “Un atpakaļ uz mājām..."
Brokastis. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • ekskursija Madridē, profesionāla vietējā gida pavadībā krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 350
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 140
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 12.60 € (pēc 65 gadiem 25,20 €)

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:
Ekskursija Portu pilsētā ar vietējo gidu un brauciens ar kuģīti pa Doru up 28 €, ekskursija „Naksnīgā Lisabona" 10 €, izbraukuma ekskursija uz Sintru, Roka ragu un Lisabonu 45 €; ziedojumi baznīcās, portvīna degustācija 17 €, vakariņas fadu mūzikas pavadībā 55 €; Sintras pils 13,50 €; prāmis uz Maroku 90 €; izbraukuma ekskursija uz Fesu 55€.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: