šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Šveici, ceļojumi pa Eiropu, autobusu tūres Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Šveici, ceļojumi pa Eiropu, autobusu tūres, autobusu tūres uz Eiropu.

Provansas, Azūra Krasta, Katalonijas un Šveices Krāsas (ar atpūtu pie jūras)

 • GOSLĀRA – NANSĪ - Eks-an-provansa - salona – Aix-en-Provence – MARSEĻA – KASISA – FIGERASA – ŽIRONA - ATPŪTA PIE JŪRAS - AZŪRA KRASTS – NICA – KANNAS – MONAKO – GRASA – LUGANO - bAVĀRIJAS ALPI
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 560 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 250
 • piemaksa par papildvietu autobusā 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports.
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 9 € (pēc 65 gadu vecuma 18 €)

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija „Ak Marseļa ...un Provansa” 30 €; izbraukuma ekskursija uz Spāniju -Katalonija. Figerasa un Žirona 40 €; mini vilcieni katrā pilsētā 6 €; Izbraukuma eksursija uz Kannām, Monako un parfimērijas fabriku Grasā 35 €; pusdienas no 15 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada rudens izmaksas.

Pilns apraksts:

19.06. – 28.06.2015.
04.09. – 13.09.2015.

10 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena. 19.06., 04.09. “Pretī jauniem iespaidiem…”
6:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.

2. diena. 20.06., 05.09. „Ziemeļu dārgumu lāde...”
Brokastis. Brauciens līdz Goslārai. Goslāra, kas iegūlusies Harca kalnu pakājē, valdzina ar 1800 pildrežģu ēkām – tik daudz nav nevienā Vācijas pilsētā. Svētās Romas impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kas bija Hanzas savienības dalībvalsts un ko mēdz dēvēt par „Ziemeļu dārgumu lādi”. Pilsētas ainava ir saglabājusies gandrīz nemainīga joprojām un tā ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Nakts viesnīcā 2/3* Vācijas teritorijā.

3. diena. 21.06.,06.09. „Nansī- Lotringas. galvaspilsēta...”
Brokastis. Pārbrauciens uz Lotringas vēsturisko centru – Nansī. Francijas Jūgendstila dzimtene. Tikai 20 gadu laikā karalis Staņislavs Leščinskis uzceļ lielisku Eiropas pilsētu. Vecās un Jaunās pilsētas daļas apskate: Staņislava laukums, Triumfa arka, Palais du Gouvernement, pils, Lotringas hercogu pils, Aljanasa laukums. Īsa apstāšanās. Nakts viesnīcā 2/3* Arli vai Kamargas apkārtnē.

4. diena. 22.06., 07.09. „Ak Marseļa...un Provansa. Pastaiga jūras krastā...”
Brokastis. Piedāvājam doties visas dienas izbraukuma eksursijā (par papildus samaksu 30 €). Izbraukuma eksursija uz Salon de Provance - apburošu provinces pilsētiņu, ļoti iecienītu tūristu vidū, pirmkārt jau pateicoties tam, ka savas dzīves pēdējos 19 gadus tur pavadījis slavenais Nosterdams.

Aix-en-Provence tiek dēvēta par "pilsētu ar simts strūklakām". Pastaiga pa pilsētu: Rātsnams ar torņa pulksteni, tirgus laukums, arhibīskapa pils.

Ekskursijas turpinājums apvieno atpūtu pie jūras kūrotpilsētiņā Kasisā un Marseļu, kas uzmanību piesaista ar tādiem interesantiem apskates objektiem, kā: Triumfa arka, botāniskais dārzs, strūklakas u.c. Dodoties pastaigā apkārt Vecajai ostai, Jūs sajutīsiet Marseļas burvību. Pilsētas augstākā celtne ir Notre-Dame-de-la-Garde baznīca. No kalna virsotnes baznīcas pakājē paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu.

Ekskursijas turpinājumā pastaiga pa jauko piejūras pilsētu Kasisa un atpūta pie jūras. Vakarā atgriešanās viesnīcā 2/3* Arli vai Kamargas apkārtnē.
5. diena. 23.06., 08.09. „ Katalonija. Figerasa un Žirona...”

Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Figerasu un Žironu (par papildus samaksu 40 €). Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzejs tika veidots pēc Salvadora Dalī vadībā pēc viņa ieceres. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Laiks ceļā. Žirona – „Nemirstīgā pilsēta”, kas pārcietusi neskaitāmus uzbrukumus un ielenkumus, bet vienmēr spējusi saglabāt savu neuzvaramo šarmu. Oņaras upes krasts ar pārsteidzošiem pasteļtoņa namiem, staltā Katedrāle, vecpilsētas ielu labirinti...

Vakarā atgriešanās viesnīcā 2/3* Arli vai Kamargas apkārtnē.

6. diena. 24.06., 09.09. „Atpūta pie jūras.Lazūras krasta pērle Nica... ”
Brokastis. Parbrauciens uz Nicu. Nica – Francijas Rivjēras greznā galvaspilsēta: Masēna laukums un centra modernā arhitektūra, ASV krastmala. Labāku vietu aktīvai atpūtai un pastaigām rivjērā grūti atrast. Vecpilsētas klusās ieliņas un Romas impērijas vēsturisko celtņu drupas, Eņģeļu līcis, Angļu krastmala ... , kurš gan spēj palikt vienaldzīgs pret šo skaistumu? Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iespēja izbaudīt Nicu pludmali. Nakts viesnīcā 2/3*Nicas apkaimē.

7. diena. 25.06., 10.09. „Vidusjūras Azūra krasta zelts...”
Brokastis. Izbraukuma eksursija uz Kannām, Monako un parfimērijas fabriku Grasā (par papildus samaksu 35 €). I Kinofestivāla galvaspilsēta – Kannas: vecpilsēta, Kazino, Kinofestivālu pils un „Zvaigžņu” aleja, Kruazet bulvāris, rātsnams, Antībes iela. Iespējams apmeklēt Francijas parfimēru galvaspilsētu Grasu, kur Jūs varēsiet iegādāties īstas franču smaržas.

Monako. Iepazīšanās ar aristokrātu paradīzi – vienu no mazākajām, bet bagātākajām valstīm pasaulē, kas pazīstma ar debesskrāpju piramīdām: Prinču kalns ar karaļa pili; Katedrāle ar princeses Greisas Kellijas apbedījuma vietu; Okeanogrāfijas muzejs; skats no augšas uz Formula-1 trasi.

Elegantā Monte Karlo ar azartspēļu pilīm un burvīgiem dārziem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2/3*Nicas apkaimē.

8. diena. 26.06., 11.09. „ Gleznainais Lugano ezers...”
Brokastis. Izbraukšana. Laiks ceļā. Dodamies uz Šveici. Gleznainas ainavas. Smaragdzaļais Lugano ezers izstiepies Šveices dienvidu Alpu pakājē pie Lugano, kas ir pati lielākā pilsēta 'Ticiano kantonā Šveicē.Pastaiga . Nakts 2/3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

9. diena. 27.06., 12.09. „Bavārijas Alpi!..”
Brokastis. Ceļš ved uz Bavāriju. Pasakainas ainavas. Pietura Bavārijas Alpos. Iespēja uzbraukt ar pacēlāju Alpspitz kalnā vai arī izstaigāt gleznainās kalnu takas.Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā.

10. diena. 28.06., 13.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājniekiem!..”
Brokastis. Laiks ceļā. Naktī atgriešanās mājās.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa, slēdzot līgumu, 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: