šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

MAZĀ JAUKĀ ŠVEICE

 • HEIDELBERGA – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – ŠIJONAS PILS – MONTRĒ – ŽENĒVAS EZERS – LOZANNA – BERNE – LUCERNA – RAPERSVĪLE – SCHOGGI LAND - REINAS ŪDENSKRITUMS – LIHTENŠTEINA – VADUCA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – INSBRUKA – „SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE”
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 368 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 120
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (>65 gadiem 12.60 €)

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 40 €, Izbraukuma ekskursija „ Dabas veidotais šedevrs un Lihtenšteina 35 €, Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Šijonas pilis ~ 17 CHF; ekskursija Bernē ar vietējo gidu 10 €; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF; Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF; Vilcieniņš Vaducā ~11 CHF; Vīna degustācija ~ 20 CHF; Šokolādes darītavas apmeklējums ~ 10 CHF; Svarovski muzejs 11 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada izmaksas

1 CHF ~ 0.81 EUR

Pilns apraksts:

1. diena 16.08., 19.09.„Un ceļojums sākas...” 
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. 
2. diena 17.08., 20.09.„Nekāras upes krastā...” 
Brokastis. Brauciens līdz Vācijas pilsētai -  Heidelbergai. Iepazīšanās ar pilsētu, kura atrodas Nekāras upes krastos, un tā ir viena no skaistakajām Vācijas pilsētām. Pastaigas laikā redzēsim Svēta Gara baznīcu, ar Neptūna strūklaku rotāto tirgus laukumu, iespaidīgo Nekāras tiltu ar deviņām arkām. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.
3. diena 18.08., 21.09. „Ezeru un kalnu zeme...” 
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz slaveno Grijēras siera ražotni, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinam braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Talāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Montrē bija otrās mājas Queen grupas vokālistam Fredijam Merkūrijam. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.
4. diena 19.08., 22.09. „Šveices pilsētu burvībā...” 
Brokastis. Viesnīcu numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai Bernei. Neliela pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Brauciens uz tūristu visvairāk apmeklētāko pilsētu Šveicē, Lucernu – lieliska pilsēta, kura atrodas Frīvaldštates ezera krastā. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Cīrihe - Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodās gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.
5. diena 20.80., 23.09. „Dabas veidotais šedevrs un Lihtenšteina...” 
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €).
Iepazīsimies ar vienu no Šveices noslēpumiem.  Dosimies uz šokolādes zemi – Schoggi land, kur iepazīsimies ar šokolādes ražošanu, ar iespēju to nodegustēt. Reinas ūdenskritums, varenākais Eiropā, izbaudīsim milzīgās ūdens masas varenību un neapturamību. Turpinam braucienu līdz Sanktgallenas kantona pilsētiņai Rapersvīlei, tā atrodas uz zemesraga, kas iestiepjas Cīrihes ezerā. Rapersvīli dēvē par Rožu pilsētu.
 Pārbrauciens uz Lihtenšteinu, apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu, tā ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropa. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Vīna degustācija firsta vīna pagrabos. Atgriešanās 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.
6. diena 21.08., 24.09. „Svarovski kristālu žilbums. ” 
Brokastis. Insbruka atrodas pašā Austrumalpu centrā. Pilsēta divreiz ir bijusi zieamas olimpisko spēļu mājvieta. Pilsēta atrodas Innas upes krastos un pastaiga pa pilsētu sagādā īstenu baudu. Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā. 
7. diena. 22.08., 25.09. „Bet mājās ir vislabāk.” 
Brokastis. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
•    Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: