šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Autobusu ceļojumi, autobusu tūres, ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: autobusu ceļojumi, autobusu tūres, ceļojumi. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām.

SLOVĒNIJAS – ISTRIJAS STĀSTS

 • (Slovēnija – Itālija - Horvātija –Austrija) Maribora – Vīna degustācija – Trieste – Ļubļana – Roviņa – Poreča – Zivju pikniks – Verter ezers
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 344 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 € ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 110 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • 'BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).


Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Triestu un Miramares pils 25 €, Izbraukuma ekskursija uz Ļjubļanu un Postonas alām 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Istras pussalu 35 €, Mariborā vīna degustācija 13 €, Kuģītis pa Verter ezeru ~ 13 €, Postojnas stalaktītu alas 20 €, Zivju pikniks ar pusdienām 35€.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

2014. gada rudens izmaksas

Pilns apraksts:

 

1. diena. 20.09. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijā.

2. diena. 21.09. „Jaunu iepaidu gaidās”.
Brokastis. Laiks ceļā. Austrija. Laiks ceļā līdz Slovēnijas vīndaru pilsētai Mariborai. Vīna degustācija senākajā vīna pagrabā Eiropa. Laiks ceļā līdz viesnīcai 3* Koperas apkārtnē.

3. diena. 22.09. „Trieste – Vīne Adrijas jūras krastā...”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 25 €) uz Triesti un Miramares pili. Pilsētas apskates ekskursij vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Trieste – Itālijas Vīne, kura atrodās Adrijas jūras krastā. Valdzinoš krāšņumš ziemeļ Itālijas pilsētā. Kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Daudznacionālā pilsētā, oficāli pilsētā ir četras valodas, Eiropas „akadēmiskā pilsēta” . Austriešu un romiešu atstātā mantojuma pēdas, neoklasicizma un ekletikas, savs neatkārtojamais „Triestes liberti” sils arhitektūrā, vidusjūras un kontinetālās daļas virtuves sajukums, austriešu punktualītāte. Miramares pils – baltā bezdalīgas ligzda, cēli izslējusies Adrijas krastā. Pie pils atrodās lieliski iekārtots parks ar vidusjūras košuma krūmiem. Atgiešanās pilsēta. Brīvs laiks savu velmju piepildīšanai. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Koperas apkaimē.

4. diena. 23.09. „Mīlētāju pilsēta – Ļubļana...”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaku 30 €) uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļjubļanu un Postoinas alas. Valsts galvaspilsētai – Ļubļana. Viduslaiku elpu var sajust pastaigājoties pa Ļubļanas vecpilsētas šaurajām ielām ar divstāvu namu apbūvi. Cauri vecpilsētai plūst Ļubļanica, kuru šķērso eleganti tilti, krastus ieskauj vītoli un āra kafejnīcas, interesanti ka upei ir septiņi nosukumi. Vecpilsēta ar skaistām baroka stila celtnem, pārsteidz tas apmeklētājus. Pilsētas ainavu vainago stalta pils kalna virsotnē. Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Ekskursijas laikā varēsiet iepazīties ar Prešerena laukumu, jūgentsitala celtnes – Urbanc, Franciskāņu baznīca, Trīskāršo tiltu, Centrālo tirgus laukumu, Sv.Nikolaja bkatedrāli, Pilsētas laukumu, Rātsnamu, Robas strūklaka, Pūķa tiltu un Kurpnieku tiltu. Postojnas alu apmeklējums - vienas no lielākajām alām Eiropā. Garliakoties Jums neļaus neatkārtojamās Postojnas alas, kura ir slavena ar pirmo tūristu vilcieniņu pasaulē, kurš ieved pazemes alu labirintā, pēc tam seko pastaiga pa greznām pazemes zālēm dažādos līmeņos Postojnas alās dzīvo, dīvainā „cilvēkzivs”, mūsdienās šis interesanais pazemes faunas pārstāvis ir ievietots akvārijā, kur to var apskatīt. Atgriešanās viesnīcā 3* Koperas apkārtnē.

5.diena. 24.09. Istras pussala ar zivju pikniku un peldēšanos...
Brokastis. Izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 35 ) Istras pussalu. Roviņa - starp daudzajām piekrastes baltajām pilsētiņām pašos ziemeļos Istrijas pussalas rietumu krastā, tā vien liekas, no sauszemes nost raudamās, jūrā iebridusi viena no skaistākajām un itāliskajām Horvātijas pilsētām. Sv. Eifrēmijas baznīca un zvanu tornis, kurš ir 60 m augsts un ir visaugstākais Istras pussalā. Poreča – sena romiešu pilsēta, pastaiga pa pilsētas šaurajām ieliņām. Eifrāzija bazilikas komplekss Porečā, Horvātijā iekļauj vairākas kristiešu 4 gs. celtnes Bizantijas stilā un ir vislabāk saglabājies šāda tipa komplekss. Eifrāzija bazilikas komplekss iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā un ir izcils reliģiskās arhitektūras piemērs. Piedāvājam doties brauciena ar kūģiti pa Adrijas jūru un Limas kanālu. Limas kanāls ir 13 km garš, kas ir līdzīgs fjordam. Kanālā sajaucās sāļais jūras ūdens ar dzeramo ūdeni un tieši tāpēc šeit tiek audzētas mīdijas un austeres. Iespēja apmeklēt Pirātu alu. Gleznains brauciens gar Istras piekrasti ar peldēšanos jūrā. Uz kuģīša Jums būs iespēja baudīt pusdienas no jūras produktiem un mājas vīnu.  Atgriešanās viesnīcā 3* Koperas apkārtnē.

6. diena. 25.09.„Laiks posties mājās...”
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Austrija. Verter ezers - visskaistākais Kārintijas ezers, piedāvājam braucienu ar kuģīti pa ezeru. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā.

7. diena. 26.09.„Mājupceļš...”
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: