šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Tūrisma aģentūras Latvijā, ceļojumi, autobusu ceļojumi Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi, autobusu ceļojumi, ekskursijas ar autobusu, pēdējā brīža ceļojumi.

SLOVĒNIJA UZ TRIJU VALSTU ROBEŽAS

 • (Slovēnija – Itālija - Horvātija –Austrija) Maribora – Trieste – Miramares pils - Udīna – Čividale – Outlets – Roviņa – PULA – Zivju pikniks – Verter ezers
 • 7 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 344 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 € ,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 110 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (pēc 65 gadu vecuma 12.60 €).

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Triesti un Miramares pils 30 €, Izbraukuma ekskursija uz Udīne un iepirkšanās centrs 35€, Izbraukuma ekskursija uz Istras pussalu 30 €, Mariborā vīna degustācija no 13 €, Kuģītis pa Verter ezeru ~ 13 €, Postojnas stalaktītu alas 20 €, Zivju pikniks 35€.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

2014. gada rudens izmaksas

Pilns apraksts:

1. diena. 23.08. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijā.

2. diena. 24.08. „Jaunu iespaidu gaidās”.
Brokastis. Laiks ceļā. Austrija. Laiks ceļā līdz Slovēnijas vīndaru pilsētai Mariborai. Vīna degustācija senākajā vīna pagrabā Eiropa. Laiks ceļā līdz viesnīcai 3* Triestes apkārtnē.

3. diena. 25.08. „Trieste – Vīne Adrijas jūras krastā”.
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 30 €) uz Triesti un Miramares pili. Pilsētas apskates ekskursij vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Trieste – Itālijas Vīne, kura atrodās Adrijas jūras krastā. Valdzinoš krāšņumš ziemeļ Itālijas pilsētā. Kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Daudznacionālā pilsētā, oficāli pilsētā ir četras valodas, Eiropas „akadēmiskā pilsēta”. Austriešu un romiešu atstātā mantojuma pēdas, neoklasicizma un ekletikas, savs neatkārtojamais „Triestes liberti” sils arhitektūrā, vidusjūras un kontinetālās daļas virtuves sajukums, austriešu punktualītāte. Miramares pils – baltā bezdalīgas ligzda, cēli izslējusies Adrijas krastā. Pie pils atrodās lieliski iekārtots parks ar vidusjūras košuma krūmiem. Atgiešanās pilsēta. Brīvs laiks savu velmju piepildīšanai. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Triestes apkaimē.

4. diena. 26.08. „Brīnumainā Itālija”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Udīni un iepirkšanas centru. Udīne - pārsteidz ar arhitektūras daudzveidību. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Palazzo dell Comune, pulksteņtornis, ko vaionago divas bronzas statujas, kuras sit stundas, 1542.gada strūklaka, divas 18.gs. kolonnas, kas balsta Sv. Marka lauvu. Uz lejā guļošo pilsētu, noskatās 16.gs. pils. Čividale - izejot caur viduslaiku sienam nokļūsim brīnišķīgā pasakainā pilsētā. Slavenakais objekts pilsētā ir viduslaiku arka Ponte del Diavolo (Velna tilts). Brauciens līdz outletam – tirdzniecības centru, kur varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas.

5.diena. 27.08. Istras pussala ar zivju pikniku un peldēšanos
Brokastis. Izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 30 ) Istras pussalu. Roviņa - starp daudzajām piekrastes baltajām pilsētiņām pašos ziemeļos Istrijas pussalas rietumu krastā, tā vien liekas, no sauszemes nost raudamās, jūrā iebridusi viena no skaistākajām un itāliskajām Horvātijas pilsētām. Sv. Eifrēmijas baznīca un zvanu tornis, kurš ir 60 m augsts un ir visaugstākais Istras pussalā. Pula – lepojas ar seno un pasaulē sesto lielāko amfiteātri. Piedāvājam doties brauciena ar kūģiti pa Adrijas jūru un Limas kanālu. Limas kanāls ir 13 km garš, kas ir līdzīgs fjordam. Kanālā sajaucās sāļais jūras ūdens ar dzeramo ūdeni un tieši tāpēc šeit tiek audzētas mīdijas un austeres. Iespēja apmeklēt Pirātu alu. Gleznains brauciens gar Istras piekrasti ar peldēšanos jūrā. Uz kuģīša Jums būs iespēja baudīt pusdienas no jūras produktiem un mājas vīnu. Atgriešanās viesnīcā 3* Triestes apkārtnē.

6. diena. 28.08. „Laiks posties mājās...”
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Austrija. Verter ezers - visskaistākais Kārintijas ezers, piedāvājam braucienu ar kuģīti pa ezeru. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā.

7. diena. 29.08. „Mājupceļš”
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: