šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Autobusu tūres, autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi pa Eiropu Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: autobusu tūres, autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi pa Eiropu. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

SLOVĒNIJA – Eiropas zaļais smaragds

 • ĻUBĻANA – BLEDA - TRIGLAVAS NACIONĀLAIS PARKS – SAVICA ŪDENSKRITUMS - POSTOJNAS ALAS - PREDJAMA PILS - LIPICA – ŠĒNBRŪNAS PILS
 • 6 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 296 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),,
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās,6 naktis pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 125 €,
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 110 €.
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €),

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Jūlija alpiem 40 €, Savicas ūdenskritums 2,50 €, Vogle kalna pacēlājs 11€, Brauciens ar pletnām un ieejas maksa baznīcā 15 €, Izbraukuma ekskursija uz Lipicu, Postojnu un Predjamu 30€, Postojnas stalaktītu alas un Predjamas pils apmeklējums 27,90 €, Lipicas zirgu audzētavas apskates ekskursija un dresūras demonstrējums 14 €, Ekskursija Ļjubļanā ar vietējo gidu 10 €, Šēnbrūnas pils interjera apskate 11,50 €, Pils parka apskate 3,50 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

2014. gada rudens izmaksas

Pilns apraksts:

 

1. diena. 26.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijā.

2. diena. 27.07. „Ļubļana – zaļā galvaspilsēta”.
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Pusdienu un foto pauze Austrijā uz kalnu fona. Brauciens līdz Slovēnijai, ekoloģiski tīra, bagāta ar dabu, kultūras un vēstures pieminekļiem, kuriem piemīt eiropisks šarms. Slovēnija pārsteidz un apbur jau no pirmajā tikšanās reizē. Valsts galvaspilsētai – Ļubļana. Viduslaiku elpu var sajust pastaigājoties pa Ļubļanas vecpilsētas šaurajām ielām ar divstāvu namu apbūvi. Cauri vecpilsētai plūst Ļubļanica, kuru šķērso eleganti tilti, krastus ieskauj vītoli un āra kafejnīcas, interesanti ka upei ir septiņi nosukumi. Vecpilsēta ar skaistām baroka stila celtnem, pārsteidz tas apmeklētājus. Pilsētas ainavu vainago stalta pils kalna virsotnē. Pilsētas apskates ekskursija (par papildus samaksu 10 €). Ekskursijas laikā redzēsiet ar Prešerena laukumu, jūgentsitala celtnes – Urbanc, Franciskāņu baznīca, Trīskāršo tiltu, Centrālo tirgus laukumu, Sv.Nikolaja bkatedrāli, Pilsētas laukumu, Rātsnamu, Robas strūklaka, Pūķa tiltu un Kurpnieku tiltu. Vakarā izvietošanās viesnīcā Slovēnijas teritorijā.

3. diena. 28.07. „Eiropas lielākās alas”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 30 €) uz Lipicas zirguaudzētavu, Postojnas alas, Predjamas pils. Brauciens līdz Postojnai. Postojnas alu apmeklējums - vienas no lielākajām alām Eiropā. Garliakoties Jums neļaus neatkārtojamās Postojnas alas, kura ir slavena ar pirmo tūristu vilcieniņu pasaulē, kurš ieved pazemes alu labirintā, pēc tam seko pastaiga pa greznām pazemes zālēm dažādos līmeņos Postojnas alās dzīvo, dīvainā „cilvēkzivs”, mūsdienās šis interesanais pazemes faunas pārstāvis ir ievietots akvārijā, kur to var apskatīt. Tālāk Jūs gaida Predjama - viduslaiku pils, kas kā ērgļa ligzda izvietojusies, pielipusi pie klints 123 m augstumā. Šī pils ir izbūvēta pie lielas alas. Daļēji mēbelētajās telpās ir redzamas arī vaska figūras. Nesteidzīgā pastaiga ļaus vēl labāk sajust klints grotās valdošo noskaņu. Brauciens līdz Lipicas zirgu audzētavai, kuru dibināja Habsburgi. Lipicā, audzē baltas krāsas zirgus, kurus izmanto Vīnē Spāņu Jāšanas skolā. Ekskursija pa zirgu audzētavu ar dresūras demonstrējums. Nakts viesnīcā Slovēnijas teritorijā.

4. diena. 29.07. „Slovēnijas rota - Jūlija Alpi
Brokastis. Izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 40 €) uz Jūlija Alpiem. Savica ūdenskritums. Jāsaka, ka kāpiens līdz gleznainajam Savica ūdenskritumam nav grūts - tikai 500 pakāpieni, tā augstums 80 m. Triglavas nacionālais parks, iespēja ar pacēlēju pacelties Vogela kalnā (1500 m v.j.l.), kur valda spirdzinošais kalnu gaiss un iespaidīgs skats uz Alpiem. Kūrortpilsēta Bleda – gleznainais Slovēnijas Alpu kūrorts pie Bledas ezera jau no viduslaikiem ir populārs ar spirgto kalnu gaisu un siltajiem pazemes avotiem. Brauciens ar slovēņu laivu, tā saukto "pletnu", Bledas ezerā līdz saliņai, kur atrodas Dievmātes baznīca un vēlēšanās zvans, kuram ieskanoties ir iespēja iedomāties savu vēlēšanos. Nakts viesnīcā 3* Slovēnijas teritorijā.

5. diena. 30.07.Dodamies mājup.”
Agri no rīta brokastis un viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Slovēnija. Austrija. Brauciens līdz Austrijas populārāko pili - Šēnbrunnas pils. Pils interjera apskate. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Ja neplanojiet doties pilī, tad iesakām apmeklēt pils parku. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Polijā.

6. diena. 31.07. Mājupceļš.”
Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no kopējās ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: