šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Autobusu tūres, ceļojumi ar autobusu, autobusu tūres uz Eiropu Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: autobusu tūres, ceļojumi ar autobusu, autobusu tūres uz Eiropu. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām!

GLEZNAINĀ ŠVEICE, ROMANTISKĀ BAVĀRIJA, MUZIKĀLĀ AUSTRIJA UN PASAKAINĀ LIHTENŠTEINA

 • VIRCBURGA – ŠAFHAUZENE – REINAS ŪDENSKRITUMS – ŠTEINA PIE REINAS – CĪRIHE – BERNE – INTERLĀKENE – LUCERNA – GRIJĒRA SIERA RAŽOTNE – ŠIJONAS PILS – MONTRĒ – ŽENĒVAS EZERS – ĀRES AIZA – LIHTENŠTEINA – VADUCA – VĪNA DEGUSTĀCIJA – KRIMLES ŪDENSKRITUMS – GERL
 • 8 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 352 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 186
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (pēc 65 gadu vecuma 14.40 €)

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Šafhauzeni, Reinas ūdenskritumu, Šteina pie Reinas, Cīrihi 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Berni, Interlākeni un Lucernu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Grijera siera ražotni, Šijonas pili, Montrē 30 €; Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Šijonas pilis ~ 17 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF; Reinas ūdenskritums ~ 14 CHF; Āres aiza ~ 8.50 CHF; Vilcieniņš Vaducā ~11 CHF; Vīna degustācija ~ 20 CHF; Krimles ūdenskrtitums ~ 4 €; Lihtenšteinas aiza 4.50 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada izmaksas. 1 CHF ~ 0.81 EUR

Pilns apraksts:

12.07. – 19.07.2015.
05.09. – 12.09.2015

8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena 424
Agrās rezervēšanas 1. etapa akcijas cena līdz 10.02.2015. 352
Agrās rezervēšanas 2. etapa akcijas cena līdz 10.03.2015. 376
No 11.03.2015. spēkā ir 5% atlaide no bāzes cenas 410

 

1. diena. 12.07., 05.09. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 13.07., 06.09. „Vircburga – baroka šedevrs.”
Brokastis. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.

3. diena. 14.07., 07.09. „Šveices pilsētas un daba.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Šafhauzeni. Pilsēta atrodas Reinas ziemeļu krastā, tā ir tāda paša nosaukuma kantona centrs. Dosimies jaukajā pastaigā pa pilsētas bruģētajām ieliņām, kuru malās rindojas gotikas, renesanses, baroka un rokoko stila nami. Reinas ūdenskritums - dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīknes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Šteina pie Reinas. Šteina ir viena no Šveices skaistākajām pilsētiņām ar daudzām viduslaiku pildrežģu ēkām un 16.gs. namiem, kuri rotāti ar burvīgām freskām. Cīrihe - Šveices lielākā pilsēta, Cīrihes kantona galvaspilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Pilsēta atrodās gleznainā Cīrihes ezera krastā. Iepazīšanās ar pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.

4. diena. 15.07., 08.09. „Šveices burvība.”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Šveices galvaspilsētu Berni. Neliela pastaiga pa Berni. Pilsētas simbols lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Interlākene – populārs kūrorts, tas atrodas uz šauras zemes strēles starp Tūnas un Brīencas ezeru. Pēc fotopazues kūrorta pilsētiņā seko pārbrauciens līdz Lucernai - tūristu visvairāk apmeklētāko pilsētu Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.

5. diena. 16.07., 09.09. „Ezeru un kalnu zeme...”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz slaveno Grijēras siera ražotni, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinam braucienu līdz romantiskajai Šijonas pilij, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Talāk dodamies uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Montrē bija otrās mājas Queen grupas vokālistam Fredijam Merkūrijam. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā.

6. diena. 17.07., 10.09. „Dabas veidotais šedevrs un Lihtenšteina.”
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Iespaidīgai Aareschlucht – dziļajai aizai, ko izskalojusi Āres upe. Skatu platformas ļauj mums ieskatīties aizas dziļumā. Laiks ceļā. Lihtenšteinas lielhercogiste ir viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Vīna degustācija firsta vīna pagrabos. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.

7. diena. 18.07., 11.09. „Alpu kalnu ielejās.”
Brokastis. Brauciens pa Cillertāles ieleju kalnu reģionu. Krimles ūdenskrituma apmeklējums. Augstā Tauerna nacionālā parka teritorijā atrodas augstākais ūdenskritums Alpos /~380 m/ un viens no augstākajiem Eiropā. Patīkama pastaiga vērojot ūdenskrituma trīskāples. Gerlosa kalnu pāreja 1500 m augstumā. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai.

Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā.

8. diena. 19.07., 12.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!”
Brokastis. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summajāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: