šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Autobusu ceļojumi, ceļojumi pa Eiropu, ceļojumi uz Spāniju Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: autobusu ceļojumi, ceļojumi pa Eiropu, ceļojumi uz Spāniju, ekskursijas ar autobusu. Labākie piedāvājumi!

Spānijas un Francijas mozaīka un Itālijas rozīnītes

 • Atpūta un pelde Ligūrijas, Azūra krasta un Costa Brava pludmalēs. GRĀCA – KREMONA – NICA – MONAKO – MONTEKARLO – SANREMO – MARSEĻA – PERPIŅJĀNA – KOSTA BRAVA – BARSELONA – ŽIRONA – „SPĀŅU VAKARS” – FIGERESA – MONPELJĒ – KOLMĀRA – ROTENBURGA PIE TAUBERES
 • 11 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 456 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 195
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 135
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • „BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (pēc 65 gadu vecuma 19.80 €).

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: Ekskursija vietējā gida pavadībā Grācā - 10 €; Marseļā - 15 €; Izbraukuma ekskursija uz Nicu un Monako - 30 €; Ieeja Montekarlo kazino ~ 10 €; Monako firstu pils 7 €; Okeanogrāfijas muzejs 16 €; Katedrāles Sagrada Familia tornis 7 €; Gaudi māja – muzejs 10 €; Jūras muzejs 13 €; Salvadora Dali muzejs 14 €; Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 35 ; „Spāņu vakars” ~ 65 €; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu un Žironu - 25 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām. 2014. gada rudens izmaksas

Pilns apraksts:

25.07. – 04.08.2015.
20.08. – 30.08.2015.
07.09. – 17.09.2015.


1.diena. 25.07., 20.08., 07.09. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā2* Polijas teritorijā.

2.diena. 26.07., 21.08., 08.09. Štīrijas novada galvaspilsēta...
Brokastis. Diena ceļā caur Čehiju un Austriju. Pa ceļam Grācas apmeklējums. Īsa fotopauze. Pastaiga pa Grācas pilsētu, kura bieži tiek saukta arī par dārzu pilsētu, pateicoties skaisti iekoptajiem dārziem un parkiem. Grācas simbols ir pulksteņtornis, kas atrodas pilskalnā un redzams jau pa lielu gabalu. Grāca ir arī kultūras pilsēta, kurā atrodas vairāki ievērojami muzeji un otrā lielākā opera Austrijā. Lai apskatītu skaisto pilsētas panorāmu, iespējams pacelties ar funikulieri vai liftu Šlosberga kalnā. Piedāvājam (par papildus samaksu 10 €) doties pilsētas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā.

3.diena. 27.07., 22.08., 09.09. „Buon giorno -Itālija...

Brokastis. Brauciens līdz Kremonai. Kremona – nozīmīga lauksaimnieciskā tirgus pilsēta, tomēr tās slava vispirms saistās ar mūziku, jo nošejienes nākuši tādi izcili cilvēki kā komponists Klaudio Monteverdi un vijoļu meistars Antonio Stradivari. Pilsētā atrodas skaistais Piazza del Comune laukums ar romānikas stila katedrāli un Torrazo zvanu torni, kuru uzskata par Itālijas augstāko viduslaiku torni u.c. Laiks ceļā. Vakars jaukā un veclaicīgi elegantā kūrortā - Sanremo. Nakts viesnīcā 3* Itālijas teritorijā - Sanremo.

4.diena. 28.07., 23.08., 10.09. „Vidusjūras Azūra krasta zelts...”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz galvenajām pērlēm Francijas Azūra krasta kūrortu kaklarotā. Nica – Francijas Rivjēras grezno galvaspilsētu: Masēna laukums un centra modernā arhitektūra, ASV krastmala. Labāku vietu aktīvai atpūtai un pastaigām rivjērā grūti atrast. Vecpilsētas klusās ieliņas un Romas impērijas vēsturisko celtņu drupas, Eņģeļu līcis, Angļu krastmala ... , kurš gan spēj palikt vienaldzīgs no šī skaistuma? Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iespēja izbaudīt Nicu pludmali.

Iepazīšanās ar aristokrātu paradīzi Monako – vienu no mazākajām, bet bagātākajām valstīm pasaulē, ko atpazīst pēc debesskrāpju piramīdām: Prinču kalns ar karaļa pili; Katedrāle ar princeses Greisas Kellijas apbedījuma vietu; Okeanogrāfijas muzejs; skats no augšas uz Formula-1 trasi. Pelde romantiskajā Monako pludmalē.

Elegantā Monte Karlo ar azartspēļu pilīm un burvīgiem dārziem.

Atgriešanās Itālijas Rivjēras galvaspilsētā - Sanremo, vienā no visspilgtākajiem Ligūrijas kūrortiem. Vakara pelde. Nakts viesnīcā 3* Itālijas teritorijā - Sanremo.

5.diena. 29.07., 24.08., 11.09. „Francijas Vidusjūras piekraste...”
Brokastis. Provansas iepazīšana. Šis saules pārbagātais Francijas novads ir vispopulārākā brīvdienu atpūtas vieta valstī. Marseļa – Francijas lielākā osta un otra lielākā metropole. Iepazīšanās ar pilsētu. Tā ir eksotiska, kosmopolītiska un līksma pilsēta. Lai gan vecajā osta tagad piestāj tikai nelieli kuģīši, tā ir slavena ar savu ikdienas zivju tirgu. Marseļa uzmanību sev piesaista ar interesantiem apskates objektiem, kā: Triumfa arka, botāniskais dārzs, strūklakas u.c. Dodoties pastaigā apkārt Vecajai ostai Jūs sajutīsiet Marseļas burvību. Pilsētas augstākā celtne ir Notre-Dame-de-la-Garde baznīca. No kalna virsotnes baznīcas pakājē paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Piedāvājam (par papildus samaksu 15 €) doties pilsētas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā.

Īsa apstāšanās uz fotopauzi Perpiņānā. Kataloņu pilsētā valda dienvidnieciska gaisotne, ko rada palmas gar Tē upes promenādi, koši zilos un sārtos toņos apgleznotās namu fasādes. Mūsdienās Perpiņāna ir rosīga Rusijonas novada galvaspilsēta. Brauciens līdz Spānijai. Ierašanās kūrortā Kosta Brava. Nakts 2/3* viesnīcā Spānijas teritorijā pie jūras.

6.diena. 30.07., 25.08., 12.09. Jūra, saule, atpūta...”
Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras. Šajā piekrastē ir mazi, smilšaini, priedēm apauguši līcīši, apbrīnojama viduslaiku baznīciņu, klosteru un vietējo iedzīvotāju savdabīgo tradīciju pasaule. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu var doties izbraucienā ar kuģīti.

Spāņu vakars” – vakariņas un, protams, dejas flamenko stilā. (Pasākuma apmeklējuma diena var tikt mainīta!). Nakts 2/3* viesnīcā Spānijas teritorijā pie jūras.

7.diena. 31.07., 26.08., 13.09. Tas ir jāredz!..”
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, Guell parks un nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami būt. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki"- Passageo Gracia, šarmanta viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu. Vakarā varēsiet vērot slavenās dziedošās strūklakas - skaista gaismas un mūzikas izrāde. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2/3* viesnīcā Spānijas teritorijā pie jūras.

8.diena. 01.08., 27.08., 14.09. Salvadora Dalī savdabīgā pasaule...
Brokastis. Atpūta pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Figerasu un Žironu (par papildus samaksu 25 €). Figerasas apmeklēlums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Laiks ceļā.

Žirona – „Nemirstīgā pilsēta”, kas pārcietusi neskaitāmus uzbrukumus un ielenkumus, bet vienmēr spējusi saglabāt savu neuzvaramo šarmu. Oņaras upes krasts ar pārsteidzošiem pasteļtoņa namiem, staltā Katedrāle, vecpilsētas ielu labirinti...

Atgriešanās Costa Brava piekrastē. Laiks atpūtai. Nakts 2/3* viesnīcā Spānijas teritorijā pie jūras.

9.diena. 02.08., 28.08., 15.09. „Francijas pārsteidzošā dažādība...”
Brokastis. Laiks ceļā. Īsas fotopauzes Francijas gleznainajās mazpilsētās. Monpeljē - Langdokas-Rusijonas novada galvaspilsēta. Viena no līksmākajām un progresīvākajām Francijas dienvidu pilsētām, pievilcīgie pilsētas laukumi, esplanāde, platānas un skulptūras...

Laiks ceļā. Kolmāra - „mazā Venēcija”, Elzasas vīnu galvaspilsēta. Pastaiga pa pilsētu, kura būvēta tipiskā Elzas stilā. Pilsēta – pasaka. Nakts 2* viesnīcā Francijas teritorijā.

10.diena. 03.08., 29.08., 16.09. „Bavārija. Rotenburga pie Tauberes!..”
Brokastis. Izbraukšana uz Bavāriju, vācu romantiskais ceļš – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob der Tauber). Ja ir pasaka virs zemes, tad tā ir šeit... kur Ziemassvētki mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk tagadnē... Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

11.diena. 04.08., 30.08., 17.09. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: