šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Aviobiļetes, lidmašīnas biļetes, aviobiletes online Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: aviobiļetes, lidmašīnas biļetes, aviobiletes online. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Kašmira un Indija

 • Rīga - Deli - Srinagar - Kargil - Lamayuru - Leh - Nubras ieleja - Leh - Deli – Rīga
 • 13 dienas ()
 • 3* viesnīcā

Ceļojuma cena: 1870 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Stambula – Deli – Stambula – Rīga, iekšējie pārlidojumi un lidostu nodokļi
 • maksa par transporta pakalpojumiem;
 • maksa par naktsmītnēm 3* viesnīcā divvietīgā istabā un stacionārās teltīs, 10 brokastis un 11 vakariņas, 2 pusdienas;
 • apmaksātas aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krieviski runājošu gidu pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • Indijas vīza;
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam.
 • par vienvietīgu numuru 275 EUR.

Pilns apraksts:

Indijas ziemeļu Džammu un Kašmiras štati ir bagāti ar nepārspējamām dabas ainavām un tradīcijām. Ladaha ir galējību zeme. Pārmēru augstas kalnu virsotnes, pārmēru zilas debesis, pārmēru liels skaistums. Tā ir priekšnojautu zeme ar ļaudīm, kas sastinguši gadsimtu senā pagātnē. Ladahas reģionu bieži dēvē par Mazo Tibetu. Leh ir Ladahas galvaspilsēta - interesanta, sena augstkalnu pilsēta ar baltas krāsas klosteriem, mūkiem, kas tērpušies sarkanbrūnos ietērpos, ar karalisko pili, tirgus laukumiem, kuros rosās tirgotāji no visām pasaules malām un majestātiskām, sniegiem klātām Himalaju virsotnēm. 

Ceļojuma programma

Rīga - Deli - Srinagar - Kargil - Lamayuru - Leh - Nubras ieleja - Leh - Deli – Rīga

1. DIENA, PIEKTDIENA, 13.06.2013. RĪGA – STAMBULA – DELI
13.30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 15.40 – 18.35 lidojums Rīga – Stambula.
19.55 lidojums Stambula – Deli.

2. DIENA, SESTDIENA, 14.06.2013. DELI – SRINAGARA
Ierašanās Deli agri no rīta. Lidojums Deli – Srinagara. Pēc nelielas atpūtas, pēcpusdienā iepazīsiet Srinagaru. Tā iegūlusi gleznainajā Kašmiras ielejā un ir viena no skaistākajām Indijas pilsētām, ja runājam par pievilcīgo dabu. Ievērības cienīgi ir Mugalu dinastijas dārzi. Shankaracharya templis atrodas 5 km no Srinagaras, kalna virsotnē, no kurienes paveras skats uz Kašmiras ieleju un Pir Panjal kalnu grēdas sniegotajām virsotnēm. Nakts peldošā viesnīcā uz Dal ezera.

3. DIENA, SVĒTDIENA, 15.06.2013. SRINAGARA - SONAMARGA - KARGILA (~2630 M V.J.L.)
Pēc brokastīm dosieties izbraucienā pa Dal ezeru un tālāk garākā braucienā – virzienā uz Leh, kas savulaik ir bijis svarīgs pieturas punkts Indijas ielejas Zīda ceļā. To gadsimtiem ilgi šķērsojis svarīgs tirdzniecības ceļš no Tibetas uz Kašmiru un rietumiem. Pa ceļam piestāsiet Sonmargā, no kurienes paveras plašas pļavas un virs tām - sniegotas Himalaju virsotnes. Pārbraucot Zoji-La pāreju (3460 m), ainava izmainās dramatiski: kalnainajā apvidū izkaisītas no dubļiem celtas būdiņas, kas liek sajusties simt gadu senā pagātnē. Pēcpusdienā ieradīsieties Kargilā. Nakts tūristu apmetnē Kargilā, labiekārtotās teltīs.

4. DIENA, PIRMDIENA, 16.06.2013. KARGILA – SURU IELEJA – KARGILA
Suru ieleju ieskauj augstie Himalaji ar septiņtūkstošnieku Nun un Kum sniegotajām virsotnēm. Ieleja sevišķi skaista ir vasarā, kad tās pļavās sazied tūkstošiem dažādu ziedu. Nakts tūristu apmetnē Kargil, labiekārtotās teltīs.

5. DIENA, OTRDIENA, 17.06.2013. KARGIL – LEH (~3460 M V.J.L.)
Nelielo divi simti trīsdesmit kilometru attālumu no Kargilas līdz Leh pa kalnainu apvidu pieveiksiet 6-7 stundās. Arī absolūtais augstums pakāpeniski mainīsies no 2630 m līdz 4108 m v.j.l. Pa ceļam apmeklēsiet Lamayuru - vecāko bonu reliģijas klosteri (pirms budisma). Vēlāk ciemosieties Ridzong Gompā, kas izsenis slavena kā meditāciju paradīze. Nakts viesnīcā Leh.

6. DIENA, TREŠDIENA, 18.06.2013. LEH – HEMIS – LEH
Indas upes ielejā atrodas apskatīsiet Shey – vecākā pils Ladahā. Iespaidīgs ir Thiksey klosteru kompleks, kas paceļas virs ielejā esošā ciemata. Tas ir iespaidīgs Lhasas Potalas pils atspulgs. Te atrodas arī viena no skaistākajām Budas statujām. Nakts viesnīcā Leh.

7. DIENA, CETURTDIENA, 19.06.2013. LEH – NUBRAS IELEJA
Šorīt dosieties aizraujošā braucienā uz Nubras ieleju, sasniedzot pasaulē augstāko Kardung La pāreju 5602 m augstumā virs jūras līmeņa, pa kuru notiek satiksme. No pārejas paveras ļoti iespaidīgi skati uz bezgalīgajām Zanskaras grēdas sniegotajām virsotnēm. Pārbraucot pāreju, nolaidīsieties līdz 2400 m augstumam, kur izvietojusies Nubras ieleja – viena no auglīgākajām un siltākajām Ladahas ielejām ar valriekstu un aprikožu audzēm, lavandas laukiem, zaļojošiem mežiem, kas stiepjas gar Nubras un Shyok upēm. Pārsteidzošākais ielejā ir garās vēja sapūstās balto smilšu kāpas. Nubras ieleja savulaik bijusi Zīda Ceļa daļa. Vakariņas ieturēsiet zem zvaigžņotām debesīm. Nakts Nubras ielejā tūristu apmetnē (labiekārtotas teltis).

8. DIENA, PIEKTDIENA, 20.06.2013. NUBRAS IELEJA
No rīta varēsiet izmest līkumu pa baltajām ielejas kāpām divkupru kamieļu mugurā netālajā ciematā (pēc izvēles par papildus maksu). Ceļā pie kamieļiem redzēsiet kāpas, kas plešas abpus ceļam. Vēlāk dosieties uz karstajiem avotiem. Nubras ielejas karstie avoti ir īsts brīnums! Tīrs, kluss un patīkams piedzīvojums. Lieti noder peldkostīms. Atceļā varat piestāt un aizstaigāt uz Svēto Yarabtso ezeru, kas paslēpies aiz nelielas kalnu grēdiņas. 15 minūšu gājiens tam apkārt nomierinās prātu un dāvās mirkli pārdomām. Nakts tūristu apmetnē Nubrā labiekārtotās teltīs.

9. DIENA, SESTDIENA, 21.06.2013. NUBRAS IELEJA – LEH
Atvadas no skaistās Nubras ielejas un dosieties pāri pārejai atpakaļ uz Leh. Vakarpusē ieradīsieties Leh, kur pavadīsiet nakti viesnīcā.

10. DIENA, SVĒTDIENA, 22.06.2013. LEH – ZANSKĀRAS IELEJA - LEH
Agri no rīta pārbrauksiet uz vietu, no kurienes dosieties laivu braucienā pa Indas vai Zanskāras upi. Piedzīvojums -  pilns jautrības un prieka! Nakts viesnīcā Leh.

11. DIENA, PIRMDIENA, 23.06.2013. LEH – SABOO – LEH
Šorīt pa ceļam uz Saboo ciematu, būs iespēja tikties ar pravieti-dziednieci, kurai piemīt dziedinošas spējas un nākotnes pareģes dotības. Katru dienu pie viņas ierodas dažādu reliģiju cilvēki, lai saņemtu mierinājumu. Leh atrodas netālu no robežas ar Tibetu. Tibetas ietekme filozofiskā un praktiskā nozīmē sastopama it īpaši. Par to liecina budisma spēcināšanai celtās grandiozās pilis un klosteri. Alchi – tūkstošs gadus vecs templis, ko pārlūko Likir klostera mūki. Tie ir pirmie Tibetas budisma vēstneši Ladahā. Basgo pils – diezgan patālu no Leh, vientuļā vietā augstu kalnā. Atgriežoties Leh, atliks laiks pēdējo suvenīru iegādei. Nakts viesnīcā Leh.

12. DIENA, OTRDIENA, 24.06.2013. LEH – DELI
Šodien lidosiet uz Deli. Neliela ekskursija un atvadu vakariņas un Skaņu un gaismas šovs noslēgs šo ceļojumu. Nakts viesnīcā Deli.

13. DIENA, TREŠDIENA, 25.06.2013. DELI – STAMBULA – RĪGA
Transfērs uz lidostu. 06.05 – 10.25 lidojums Deli – Stambula. 11.45 – 14.40 lidojums Stambula – Rīga

Atceries, ka...

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 04.04.2015.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 02.05.2015.

CEĻOJUMA ANULĀCIJAS NOTEIKUMI:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (24.04.) pirms ceļojuma tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (25.04-08.05) pirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 08.05) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās;
 • fotogrāfija 5.5 cm x 5.0 cm jāiesniedz birojā līdz 26. maijam.

Dokumenti Indijas vīzai vēstniecībā jāiesniedz katram personīgi!

IEVĒRĪBAI!

Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Fotogrāfijas: