šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumu aģentūra, aviobiletes online, ceļojumi pa Eiropu, ceļojumi Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām! Ceļojumu aģentūra, aviobiletes online, ceļojumi pa Eiropu no Ozolciems tūre.

PARĪZE - MANA SAPŅU PILSĒTA

 • (CEĻOJUMS AR LIDMAŠĪNU)
 • 4 dienas ()
 • dzīvošana 2* viesnīcā Parīzes centrā (3 naktis)

Ceļojuma cena: 620 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga- Parīze- Rīga
 • dzīvošana 2* viesnīcā Parīzes centrā ( 3 naktis)
 • lidostas nodokļi
 • ēdināšana: brokastis
 • no Rīgas pavadošā gida pakalpojumi
 • apdrošināšana

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • Moulin Rouge – 110 EUR
 • Eifeļa tornis – 15 EUR (3-й этаж и 2-й этаж 8,50 EUR)
 • Luvra – 12 EUR
 • Disnejlenda – 65 EUR
 • Ekskursija uz Versaļu – 40 EUR
 • Metro biļetes (10 gab.) – 11 EUR
 • Pusdienas Parīzē ~ no 10 EUR
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru – 118 EUR

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Avansa iemaksa slēdzot līgumu 140 no ceļojuma summas.

Pilns apraksts:

Parīze ir lieliska .Eleganta, sniegbalta, brīnišķa. Modes , vīnu, sieru, parfimērijas un arhitektūras šedevru galvaspilsēta. Klejojot pa šo pasakaino vietu, Jūs atklāsiet savu Parīzi un to iemīlēsiet. Jūs pazīsiet to pilnībā un saņemsiet dāvanu, no kuras nespēsiet atteikties- Parīze iemājos jūsu sirdī un paliks tur uz visiem laikiem.

Ceļojuma cena 620 €
AKCIJA! 550 € (*akcijas laiks no 15.01.2015.-15.04.2015.)

Ceturtdiena 20.08.2015.Tikšanās lidostā 05:30. Izlidošana uz Parīzi 07:30. Ierašanās 09:25. Transfērs uz viesnīcu LUXIA 2* Izvietošanās viesnīcā. Iepazīšanās ar pilsētu (kājām+metro). Jums būs iespēja apmeklēt Fragonāra parfimērijas muzeju, kur uzzināsiet franču smaržu izgatavošanas noslēpumu un varēsiet iegādāties pazīstamas, speciāli svētkiem gatavotas markas ar ievērojamām atlaidēm. Grand-Opera vai Opera Garnjē- īsts arhitektūras šedevrs, viena no visvairāk pieprasītākajām un pazīstamākajām teatrālajām vietām Francijā. Vakarā iesakām doties izbraucienā ar kuģīti pa Sēnu, kā arī apmeklēt Eifeļa torņa skatu laukumu,no kura paveras satriecošs skats uz naksnīgo Parīzi. Pēc grupas vēlēšanās- vakariņas restorānā Chez Leon, kur pēc Jūsu izvēles varēsiet nobaudīt svaigas mīdijas vai gaļas delikateses. Nakts viesnīcā.

Piektdiena 21.08. 2015.Brokastis. Ekskursija kājām pa Parīzes Kreiso krastu. Pastaiga pa Site salu: gotikas šedevrs Parīzes Dievmātes Katedrāle, Sent-Šapela, Konsjeržērija. Luksemburgas dārzs, kura galvenais apskates objekts ir Luksemburgas pils ansamblis. Slavenie Latīņu Kvartāli, Parīzes Sorbonnas universitāte. Pēc grupas vēlēšanās- pusdienas par ļoti pieņemamām cenām kādā no neskaitāmajiem studentu pilsētiņas restorāniem.

Ekskursijas turpinājums. Luvra- pats lielākais un pats apmeklētākais pasaules muzejs. Gan pils, gan muzejs, kas tajā atrodas, veido varenu klasicisma stila celtņu arhitektūras ansambli. Jau šīs varenās celtnes ārējais izskats atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Konkordijas laukums-skaistākais Parīzes laukums. Atrodoties centrā, Jums būs iespēja apbrīnot Francijas Nacionālo Saietu ēku Sēnas pretējā krastā, bet no otras puses varēsiet apskatīt impozanto Madlenas baznīcu Ruajalas ielas galā. Elizejas lauki- Parīzes seja.Šajos 2000 metros iekļaujas viss, ar ko lepojas Francija: greznas viesnīcas, Napoleona uzvaru monumenti, Elizejas pils un visā pasaulē pazīstamu zīmolu veikali. Pastaigas pa pašu dārgāko pilsētas ielu noslēgumā Triumfa arkas apskate. Tas ir elements, kas apvieno Luvru, Konkordijas laukumu un Lielo arku mūsdienīgā rajonā Defansā. Triumfa arkas augstums 49, 5 m ,un tā ir pati lielākā arka pasaulē. Atgriešanās viesnīcā.

Sestdiena 22.08.2015.Brokastis.Atrakciju cienītāji lauku varēs pavadīt Disnejlendā. Parīzes Disnejlenda- tā ir īsta izpriecu un brīnumu pasaule.Šajā milzīgajā kompleksā ietilpst Disnejlendas Parks un Valta Disneja Studijas parks. Dusošās Skaistules pils rozā torņi uz salūta fona, Miki pele, košas krāsas, domās ziboši pazīstamu multfilmu fragmenti un pasakas brīnuma sajūta. Parka galvenajā ielā katru dienu tieši pusdienlaikā un katru vakaru desmitos skatāma aizraujoša Disneja varoņu parāde.

Tiem, kas paliek Parīzē, iespēja apmeklēt Luvru vai Orse impresionistu (Musee d Orsay) muzeju, vai arī doties uz Versaļu- Francijas karaļu rezidenci, iepazīt brīnišķīgo Versaļas pili un parku. Ja Jūs neapmierina arī tas, varat vienkārši izbaudīt Parīzi, klejojot pa šis pasaulē skaistākās pilsētas ielām.

Vakarā pēc grupas vēlēšanās piedāvājam apmeklēt pazīstamo kabarē Mulenrūža ( biļetes jāpasūta iepriekš). Šo vietu raksturo mūžīgi svētki-skaistuma , brīvības un mīlestības svētki. Greznas dekorācijas, spožums, orģināla mūzika un pašas skaistākās meitenes.. Jau vairāk kā 120 gadus pati leģendārākā kabarē zāle pulcē milioniem skatītāju, kas ieradušies Parīzē, lai baudītu šo neaizmirstamo šovu. Nakts viesnīcā.

Svētdiena 23.08. 2015.Brokastis .Jūs gaida eksursija kājām pa Monmartru-gleznainu māklsinieku un aktieru rajonu: sniegbaltā Baltās Sirds katedrāle-Sakre-Ker tūkstošiem tūristu ielenkumā satricinās jūsu iztēli ar savu neordinaritāti un varenību, bet par labāko no Parīzes atvesto suvenīru kļūs Jūsu portrets, uzgleznts Tertras laukumā; Mulenrūžas dzirnavu apskate, Pigala laukums. Pēdējā iespēja iegādāties Parīzes suvenīrus. Tikšanās pie viesnīcas 16:00. Transfērs uz lidostu. Izlidošana no Parīzes 19:20. Ierašanās Rīgā 23:05

Fotogrāfijas: