šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Autobusu ceļojumi, autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi Autobusu ceļojumi, autobusu tūres uz Eiropu, ceļojumi no Ozolciems tūre! Labākie piedāvājumi!

BRĪVDIENAS ČEHIJā

 • PRĀGA – KOŅEPRUSKAS STALAKTĪTU ALAS - MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS - KARLOVI VARI – FRANTIŠKOVI LAZŅE – ČESKI RAJ – SAFARI – LITOMIŠLAS PILS
 • 5 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 216 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieri),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgi numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 60 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • “BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (pēc 65 gadu vecuma 9 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem: Izbraukuma ekskursija uz “Česki Raj”, Litomišlas pils, Zoo-Safarī 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 30 €; Kuģītis pa Vltavu ar bagātīgu „zviedru galdu” 20 €; Sabiedriskais transports Prāgā 24 - 32 Kč; Muzikālās strūklakas 230 Kč; “Česki Raj” 60 kč; Zoo Dvur Kralove 120 Kč; Litomišlas pils 240 Kč; Baseinu kompleks „Akvaforums” 130-240 Kč; Funikulieris un skata tornis 80 Kč; Pusdienas no 150 Kč; Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2014. gada rudens izmaksas. 1 ~ 27 Kč.

Pilns apraksts:

1.diena. 22.05. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā.

2.diena. 23.05. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..”
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista daudzus ceļotājus. Vecpilsētas apskate vietējā krievu valodā runājoša gida pavadībā: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš.

Brīvs laiks pilsētā. Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „ziedru galdu”.

Izbraukuma ekskursija Koņepruskas stalaktītu alām – lielākajām Centrālajā Čehijā. Pazemes brīnums, kurš sācis veidoties jau 20 milj. gadu atpakaļ. Alas daba izveidojusi 3 stāvos, kopējais koridoru garums ~ 2,5 km un dziļums ~ 70 m. Apskatāmi interesanti stalaktītu - stalagmītu veidojumi, atradumi no akmens laikmeta un 15 gs slepenā naudas viltotāju darbnīca.

Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons.

Nakts 3* viesnīcā Pragā.

3.diena. 24.05. „Ne tikai Prāga spēj pārsteigt!..”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 € ) līdz nacionālajam parkam „Českij Raj” - Prahovas klinšu parks - sportiskiem tūristiem un dabas mīļotājiem. Prahovas klinšu parks – viens no senākajiem dabas rezervātiem Čehijas Republikā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gadu garumā. Pastaiga starp klinšu blokiem un pa šaurām, klintīs izkaltām takām. Patīkams pārgājiens vairāku kilometru garumā: skatu laukumi, neaprakstāmi dabas brīnumi un unikālas ainavas priecēs Jūs.

Pārbrauciens līdz Litomišlai – Bedržiha Smetanas dzimtajai pilsētai. Unikāla pilsētas parka un Litomišlas pils apskate. Pils, kura iekļauta UNESCO sarakstā, kuras fasādi rotā tūkstošiem zīmējumu-sgraffito, tos uzskata par skaistakajiem visā bijušajā Austroungarijas impērijā. Jūs pārsteigs gan greznais pils interjers, gan augstmaņu pils teātris ar orģinālām detaļām no 18.gs.

Zoo – Safarī apmeklējums. Zoo 60 gadu laikā ir pārtapis par vienu no lielākajiem atpūtas parkiem Čehijā un lepojās ar izcilo Āfrikas dzīvnieku kolekciju Eiropā. Parka teritorija ir 500 tūkstoši kvadrātmetru liela, kurā ir apmēram 50 dzīvnieku sugas, 600 dzīvnieki Jūs patīkami pārsteigs ar Zoo iemītniekiem un neaizmirstamo braucienu Safari parkā. Kur vēl Jūs varat redzēt tik daudz žirafes un antilopes vienkopus, degunradžus, hiēnu baru, plēsējdzīvnieku, rāpuļu un pērtiķu paviljonus? Lieliska atpūta pēc pilsētas kņadas.

Atgriešanās Prāgā. Brīvs laiks. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

4.diena. 25.05. „Izbaudiet Čehijas kūrortu īpašo atmosfēru!..”
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 30 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Jums būs iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.

Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņe – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās Prāgā.

Prāgā palicējiem brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā, ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Nakts 3* viesnīcā Pragā.

5.diena. 26.06. „Mājās ir vislabāk...!”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: