šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Ceļojumi pa Eiropu, autobusu tūres, autobusu ceļojumi Īpašie piedāvājumi ceļojumiem no Ozolciems tūre: ceļojumi pa Eiropu, autobusu tūres, autobusu ceļojumi. Labākie piedāvājumi!

PRĀGAS, VĪNES, karlovi vari dĀrgumi UN čESKI KRUMLOV LEĢENDAS

  • VĪNE - ČESKI KRUMLOV – PRĀGA - KARLOVI VARI
  • 6 dienas ()
  • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 272 €

Pilns apraksts:

Valsts: Čehija

PRĀGAS, VĪNES, DRĒZDENES DĀRGUMI
UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS
DRĒZDENE – PRĀGA - ČESKI KRUMLOV – VĪNĒ
14.09. - 19.09.2015.        23.12. – 28.12.2015.    
6 dienas / Visas naktis viesnīcās

 

1.diena. 14.09.,  „Pretī jauniem iespaidiem...“
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā.
2.diena. 15.09. „Drēzdene – Vācijas mākslas krātuve...”  
Brokastis. Laiks ceļā līdz Drēzdenei. Ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici* (par papildus samaksu 25 €). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju, kuru mēs šķērsosim ar nelielu prāmi. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati.  Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Individuāls Cvingera apmeklējums. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā.. Laiks ceļā. Ierašanās Prāgā. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons.  Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
3.diena.16.09. „Prāga – maģiskā simts torņu pilsēta!..“ 
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. 
Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „ziedru galdu”. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes, Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. 
Vakarā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “U Kaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Nakts viesnīcā 3* Prāgā.
4.diena. 17.09. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos...”
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Ierašanās Česki Krumlov – unikāla pilsēta, kuras centrs, ko ieskauj Vltavas upe, ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu. Gan pilsētas centrs, gan pils komplekss ir iekļauti UNESCO aizsardzībā. Pilsēta tika uzcelta apkārt 13.gs. pilij, kas celta izmantojot gotikas, renesanses un baroka elementus. Tas ir izcils nelielas Centrāleiropas viduslaiku pilsētas piemērs, kuras arhitektūras mantojums ir pateicību parādā tā mierīgai attīstībai vairāk kā 5 gadsimtu garumā. 
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Česki Krumlov pili un apskatīt interjeru, Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu, Vaska figūru, Rotaļlietu un Marionešu muzejus vai Egona Schieles mākslas galeriju.
Nakts ekskursija (par papildus samaksu 15 €) lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Nakts viesnīcā 3* Čehijas dienvidos.
5.diena. 18.09. „Vīne - pasaules mūzikas galvaspilsēta...” 
Brokastis. Laiks ceļā. Pusdienlaikā ierašanās Habsburgu impērijas galvaspilsētā - Vīnē. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. 
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Šēnbrunna, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. 
Izbraukšana mājup. Nakts viesnīcā 3* Polijā.
6.diena. 19.09. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..“
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65 €
•    piemaksa par papildvietu autobusā  75
•    BTA „Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €),
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports.

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija Drēzdenē un Saksijas Šveicē -25 €; Ekskursija Česki Krumlov 15 €; Ekskursija Vīnē 20 €; Sabiedriskais transports Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi  ar pusdienu  buffet 20 €; Cvinger galerija 10 €;  Prāgā 24 – 32 Kč; Muzikālās strūklakas 230 Kč (Vasaras sezonā); Pusdienas Čehijā no 150 Kč, Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč; Ekskursija Prāga ar vietējogidu 4 stundas 15 €; Č. Krumlov pils 250 Kč, Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu muzejs Č. Krumlov 100 Kč; Vaska figūru muzejs 160 Kč; Marionešu muzejs 80 Kč; Egona Schieles mākslas galerija 120 Kč; Muzeji Vīnē no 12€; Pusdienas Austrijā no 10 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2015. gada pavasara izmaksas.        1 € ~ 27 Kč          

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.  
•    Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE


Operators: SIA „Ozolciems Tūre”                        Klienta paraksts

____________________________                        _______________________________

Fotogrāfijas: