šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Aviobiļetes, lētas avio biļetes, aviobiletes online Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: aviobiļetes, lētas avio biļetes, aviobiletes online. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Malta Valsts svētkos

  • Malta
  • 5 dienas ()
  • The Preluna Hotel & Spa 4***

Ceļojuma cena: 569 €

Pilns apraksts:

Lidojums 399.00 EUR
Lidojums + viesnīca 569.00 EUR

Maltas Republiku veido salu arhipelāgs Vidusjūrā starp Sicīliju un Ziemeļāfriku.

18.11.2015: Rīga 03:00 - 07:20 Malta

22.11.2015: Malta 19:00 - 23:20 Rīga

The Preluna Hotel & Spa 4***izvietojusies Vidusjūras malā Maltas kūrortpilsētas Slimas centrā. Viesnīcā ir trīs restorāni, vairāki bāri, privātā pludmale ar baseinu ( atvērta vasaras periodā), spa ar fitnessa zāli, džakuzi, turku pirti un apsildāmu baseinu ( par papildus samaksu). Uz jumta terases izvietots bārs Penthouse Lounge, kas apkalpo viesus visu dienu, bet vakarā piedāvā izklaidējošas programmas. No tā paveras elpu aizraujošs skats uz Vidusjūru un pilsētu. Plašajās istabās pieejams viss viesu ērtībām: gaisa kondicionieris/ apkure, bezmaksas WI-FI, radio, satelītTV, minibārs, seifs, viss nepieciešamais kafijas un tējas pagatavošanai, fēns.

Papildpakalpojums - viesnīcas istaba ar skatu uz Vidusjūru

Iegādājoties ceļojuma komplektu, piedāvājam rezervēt istabas ar lielisku skatu uz Vidusjūru viesnīcā The Preluna Hotel & Spa 4***

Cena: 35€ (par 4 naktīm)

Ekskursijas:

Valletas pilsētas ekskursija

18. novembris

07:20 transfērs no lidostas uz viesnīcu

09:30 izbraukšana no viesnīcas

Gida pavadībā dodoties cauri rosīgajām Maltas galvaspilsētas ieliņām, atklāsim Maltas ordeņa bruņinieku 1566. gadā uzbūvētās nocietinātās pilsētas šarmu. Sv. Jāņa ordenis valdīja Maltas arhipelāgā 268 gadus un atstāja unikālu kultūras mantojumu, kura pirmais piemērs ir galvaspilsēta Valleta. Vispirms dosimies uz Barrakas dārziem, lai vērotu elpu aizraujošo skatu pāri pilsētai uz Lielo ostu. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz krāšni izrotāto Sv. Jāņa katedrāli, kur apskatīsim kapellā izstādīto Karavadžo slaveno gleznojumu, vienu no pasaulē skaistākajām marmora parketa grīdām un Katedrāles muzeju, kas izrotāts ar flāmu gobelēniem. Pēc tam dosimies gar Lielmestra pili un nesen atjaunoto Sv. Georga skvēru, lai pirmo iepazīšanos ar Maltu noslēgtu ar audio- vizuālo šovu, kas iepazīstinās ar tās vēstures lappusēm. (Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas)

Cena: 45 €

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Sv. Georga katedrālē un Maltas 5D šovs

Ekskursija uz Gozo

19. novembris 08:45 Izbraukšana no viesnīcas

Dienu uzsāksim ar došanos uz ostu, lai ar pasažieru kuģīti 30 min laikā pārceltos uz otru lielāko arhipelāga salu – Gozo. Te varēsim pārliecināties, ka, lai arī abu salu vēsture un attīstība ir līdzīga, Gozo ir pašai savs raksturs un iezīmes. Gozo, jeb Trīs kalnu sala, ir daudz zaļāka un gleznaināka nekā Malta. Ekskursijas laikā apmeklēsim Zilo logu Dvejrā, kas ir milzīga kaļķakmens arka Vidusjūras krastā, Gozas salas galvaspilsētas Viktorijas citadeli, Xlendi līci un citas interesantas vietas. ( Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas)

Cena: 63€

Cenā iekļauts: transports – autobuss un pasažieru kuģītis, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas ( bez dzērieniem)

Ekskursija uz Mdinu

20. novembris 09:00 Izbraukšana no viesnīcas

Šīs dienas ekskursija mūs aizvedīs uz Maltas salas centrālo daļu, kurā atrodas senā galvaspilsēta Mdina. Staigājot pa Mdinas jeb Klusās pilsētas šaurajām ieliņām varēsim apbrīnot iespaidīgos bastionus, no kuriem paveras plašs skats uz gandrīz visu salu. Dodoties prom no Mdinas cauri Grieķu vārtiem, apstāsimies pie katakombām un tad tālāk brauksim uz Dingli klintīm. Pēc pusdienām ieplānota San Antona botāniskā dārza un iespaidīgā Motas draudzes baznīcas doma apskate. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks Ta’Qali amatniecības centrā. ( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 55 €

Cenā iekļauts: transports , krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes katakombās un pusdienas ( bez dzērieniem)

Tempļi un Marsaksloka

21. novembris 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim Maltā atrodošos pieminekļus, kas saglabājušies no aizvēsturiskiem laikiem. Vispirms dosiemies uz vienu no vecākajiem karjeriem Maltā, kas pārveidots pa atrakciju tūristiem un kas uzskatāmi demonstrē vienu no galvenajām prasmēm, ko bija attīistījuši Maltas pirmie iedzīvotāji – kaļkakmens izmantošanu celtniecībā. Par Maltas antīkās pasaules burvību mums pastāstīs Hagar Quim- galvenajā Maltas pirmsvēstures liecību apskates vietā, no kuras paveras plašs skats uz Zilo Vidusjūru un Filflas salu. Tālāk dosimies uz Wied iz-Zurrieq no kurienes tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja ar laivu doties uz vienu no slavenākajiem apskates objektiem – Zilo grotu. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosiemies uz idillisko zvejniekciematu Marsakslokku, kur tiks dots brīvs laiks pastaigai jūras krastā vai vietējā pārtikas un amatniecības tirdziņā. ( Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 68€

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes kaļķakmens karjerā un Hagar Quim, kā arī pusdienas.

Trīs pilsētas

22. novembris 09.:00 izbraukšana no viesnīcas

Pus dienas ekskursijas laikā apskatīsim Lielās ostas vēsturisko rajonu, kas atrodas iepretī Valletai un pazīstams kā trīs pilsētas – Vitoriosa, Kospičua un Senglea. Šeit 1530. gadā apmetās uz dzīvi Sv. Jāņa bruņinieki. Dosimies garām Kospičua uz Vitoriosu, kur veiksim pastaigu kājām pa pilsētas šaurajām ieliņām aplūkojot senatnīgās ēkas. No Senglejas dārza, kas atrodas pašā pussalas galā, varēsim baudīt neaizmirstamu Lielās ostas panorāmu, ieskaitot iespaidīgo Sv. Andželo fortu, no kura Maltas ordeņa lielmestrs La Valette 1565. gada Lielā aplenkuma laikā vadīja salas aizsardzību pret turkiem. Ekskursijas noslēgumā – pusdienas. (Ekskursijas ilgums ~4 stundas)

Cena: 49€

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas

16:45 transfērs uz lidostu no viesnīcas

19:00 izlidošana uz Rīgu

23:30 ierašanās Rīgā

Fotogrāfijas: