šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Ceļojumi ar autobusu, ceļojumi pa Eiropu, tūrisma firmas Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi ar autobusu, ceļojumi pa Eiropu, tūrisma firmas. Labākie piedāvājumi!

ČEHIJA, AUSTRIJA UN SLOVĀKIJA

 • MORAVSKY KRAS - ALUS DEGUSTĀCIJA - BRNO - VĪNE - BĀDENE – BRATISLAVA - PRĀGA
 • 5 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 236 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pec programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 40
 • piemaksa par papildvietu autobusā 50
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • „BTA Insurance Company'” SE medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (pēc 65 gadiem 9 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija Slovakiju un uz Austriju 40 €, Izbraukume eksursija uz Kutna Horu 15 €, Ekursija Prāgā vietēja gida pavadībā, krievu valodā ~4h 10 €, Moravski Kras alas 170 Kč/~7 €, Alus degustācija 10 €, Nacionālais vakars ~20 €, Pusdienas Čehijā no 200 Kč/~8 €, Muzikālās strūklakas 220 Kč/9€, Pusdienas Austrijā no 10 €, Muzeji Vīnē no 10 €, Pusdienas Slovākijā no 10 €.

2015. gada pavasara izmaksas. 1 EUR ~ 27 Kč

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām

 

Pilns apraksts:

1.diena. 02.08., 25.10. „Pretī jauniem iespaidiem . .."
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3*Brno apkaimē.

2.diena. 03.08., 26.10. „Morāvijas mazie brīnumi."
Brokastis. Brauciens uz Moravsky Kras, kas ir vissenākais Morāvijas dabas aizsardzības objekts. Reģiona ezeri zemes apakšējos slāņos veido savdabīgus kanjonus jeb alas. Moravsky Kras to ir vairāk nekā 1000. Mēs Jums piedāvājam apskatīt vienu no alām.Iepazīšanās ar Morāvijas alus darināšanas vēsturi un procesu. Alus degustācija. Pārbrauciens uz Brno. Iepazīšanās ar pilsētu: Brīvības laukums, Švanzuvas pils - renesanses laikmeta skaistākā ēka pilsētā, Kleinuvu pils, senais Rātsnams, Parnas avots – pilsētas ūdens apgādes senākā sistēma, Kapucīņu klosteris, Bīskapu rezidence, Dītrihšteina - pilsētas lielākā pils, Sv. Pētera un Pāvila katedrāle. Nakts viesnīcā 3*Brno apkaimē.

3.diena. 04.08., 27.10. „Pasaules mūzikas galvaspilsētas."
Brokastis. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu un Austrijas galvaspilsētu Vīni. Orentējoši ekskursija uz visu dienu. Ierašanās Bratislavā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Jums būs iespēja apskatīt Bratislavas pili-cietoksni paskatītie uz pilsētu no putna lidojuma, Mihaēla tornis, Sv. Martina katedrāle, Mihaela vārti, Brīvības laukums, Hviezdoslava laukums, Devina pils, Rātsnams, Slovākijas nacionālā galerija, Farmācijas muzejs, Municipālais muzejs. Izbraukuma ekskursija uz Bādenu pie Vīnes un Vīni. Laiks ceļā līdz Badenei pie Vīnes. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un promenences, gan tūristus no visas Eiropas. Pēc pusdienā brauciens līdz Vīnei. Apskates ekskursija pilsētā vietēja gida pavadībā, krievu valodā. Habsburgu impērijas galvaspilsēta - Vīne. Iepazīšanās ar pilsētu Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkot tasi īstu Vīnes kafiju vai vietējos restorānos nobaudīt īstu Vīnes šniceli.. Vakarā atgriešanās viesnīcā 3* Brno apkaimē.

4.diena. 05.08., 27.10. Prāga - maģiskā simts torņu pilsēta!"
Brokastis. Pārbrauciens uz Prāgu. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā 4 stundas (par papildus samksu 10 €) : gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staromestskas laukums, pasaules slavenie kuranti, Karaliskais ceļš. Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „ziedru galdu".

Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 15 €) uz Kutna Horu. Kutna Hora iepazīšanās ar pilsētu: Sv. Varvaras katedrāle /UNESCO/, pils ar muzeja ekspozīciju, gotiskā akmens strūklaka, Vorsileka klosteris un, protams, Visu Svēto baznīca, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu no apmeklētājiem, ar unikālajiem veidojumiem no cilvēku kauliem. Atgriešanās Prāgā.

Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. Pārsteidzošs aizraujošās dienas noslēgums! Nakts viesnīcā 3* Prāgā

5.diena 08.08., 28.10. „Nekur nav tik labi kā mājās."
Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā/ naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Fotogrāfijas: