šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

Itālija

 • LIHTENŠTEINAS AIZA – BERGAMO - MILĀNA – DŽENOVA – OUTLETS – PĀVIJA – GARDAS EZERS – SIRMIONE – SABBIONETA – KĀRINTIJAS EZERI
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 350 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

*Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € ..140.........
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • BTA Insurance Company'' SE medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €)

Pilns apraksts:

1. diena. 24.10. “Un ceļojums sākas…”

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2. diena. 25.10. „Alpu kalnu burvība.

Brokastis. Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8. Čehija, Austrija. Dodamies uz Lihtenšteinas aizu, to devē par dabas brīnumu un tā ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpu kalnos. Tā ir pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumiu kaskādēm. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi pateicoties Lihtenšteinas firstiem, kuri ziedoja līdzekļus aizas iekārtošanai. Plānotais atvēlētais laiks Lihtenšteinas aizas apskatei ~1,5 st. Pārbrauciens uz Itāliju. Nakts viesnīcā 3* Itālijas teritorijā, Tarvisio apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

3. diena. 26.10. „Miers, idille un modes meka.

Brokastis. Īsa apstāšanās burvīgajā kalnu pilsētiņā Bergamo. Pilsēta arhitektūras krāšņumam var pateikties Venēcijas ietekmei. Pilsētas pērle ir Piazza Vecchia, kas lepojas ar vienu no reģiona skaistākajiem arhitektūras ansambļiem: Torre del Comune, Palazzo della Ragione, Piazza del Duomo. Plānotais atvēlētais laiks pilsētas iepazīšanai ~1,5 st. Dodamies uz kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskauto Komo ezers jau daudzu gadsimtu garumā apbur ar savu skaistumu. Gleznainā daba, apburošās viduslaiku apmetnes, greznās villas un dārzi, caurspīdīgs dziļūdens ezers, ko ieskauj augsti kalni, ar smaragda krāsas nogāzēm un sniegotām virsotnēm. Ūdens temperatūra ezerā ir 24°C, dziļums 410 m, pats dziļākais Eiropā. Ezera forma atgādina „skrienošu cilvēku” vai apvērstu otrādi burtu „Y”. Brauciens līdz Komo pilsētai, kurā ir slavena 14. gadsimta Doma katedrāle, Villa Carlota ir eleganta 18. gadsimta vasarnīca, kas kļuvusi pazīstama savu dārzu dēļ. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz modes mekas pilsētu – Milānu. Par papildus samaksu 10 € piedāvājam doties vakara apskates ekskursijā ar vietējo gidu. Plānotais atvēlētais laiks ekskursijai ~1,5 st. Nakts viesnīcā 3* Itālijas teritorijā, Milānas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

4. diena. 27.10. „Leģendārās pilsētas.

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Dženova, Outlets, Pāvija. Dženova lepojas ar savu vēsturi un leģendām. Pilis, Dženovas baznīca un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Pilsēta ir Itālijas visnozīmīgākā tirdzniecības osta. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 2 st. Brauciens līdz outletam – tirdzniecības centru, kur varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas. Plānotais laiks outleta apmeklējumam ~ 2,5 st. Pāvija – savos ziedu laikos tā bija Lombardijas galvaspilsēta. Šajā pilsētā ir kronēti Kārlis Lielais un Frīdrihs I Barbarosa. Pāvijā ir ievērojamas baznīcas, augsti torņi un citi senatnes pieminekļi: Basilica di San Michele, Broletto (rātsnams), Ponte Coperto – segts renesanses laika tilts, kura vidū ir iesvētīta baznīca. Pāvijā atrodas arī viena no Eiropā vecākajām un respektablākajām universitātēm. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 2 st. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Milānas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 28.10. „Jaunu iespaidu gaidās.”

Brokastis*. Dodamies uz lielako Italijas rezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, iekļāvies starp kalniem Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un reizēm ir sajūta, ka burājot vari ieskriet sienā! Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu drupas. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 2 st. Talāk mūsu ceļš ved uz renesanses arhitektūras teorijas eksperimenta burvīgo rezultātu – Sabbionetu. Tā tika projektēta kā ideāla pilsēta: sešstūrveida valnis ietver nevainojam asimetrijā izkārtotās ielas un laicīga rakstura celtnes. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 1.5 st. Mantuja rada parsteidzošu iespaidu, jo šo pilsētu no trim pusem ieskauj ezeri, kurus veido Minčo upes izrobotie krasti. Mantujā savulaik patvērumu bija atradis no Veronas izsūtītais Viljama Šekspīra Romeo un norisinājās Džuzepes Verdi operas „Rigoleto „ iemūžinātie notikumi”. Par slavenajām saiknēm atgādina Mantujas ielu nosaukumi un celu rādītāji. Pilsēta atrodas Teatro Scientifico Bibiena, kuru Volfhgana Amedeja Mocarta tēvs uzskatīja par visskaistako teātri, kadu viņš jebkad ir redzējis, ka arī trīs pievilcīgi galvenie laukumi: Piazza dell’ Erbe, Piazza del Broletto, Piazza Sordello. Mantujas lepnums ir Palazzo Ducale. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 2 st. Nakts viesnīcā 3* Itālijas teritorijā, Tarvisio apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6. diena. 29.10. „Kārintijas ezeru skaistums.”

Brokastis. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstašanās uz fotopauzi, ar iespēju uzbraukt panoramas tornī, no kuras paveras brīniškīgs skats uz gleznainainajiem Kārintijas ezeriem. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Bielsko Biala apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 30.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”

Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: