šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

SKAISTĀKIE TIRDZIŅI ADVENTES LAIKĀ

 • BERLĪNE – VALKENBURGA – BRISELE - LJĒŽA – ĀHENE – ĶELNE – GOSLĀRA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 320 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā), (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8, brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 113
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 80,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • „AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadiem 10.80 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Izbraukuma ekskursija uz Valkenburgu,Ljēžu un Briseli € 35; izbraukuma ekskursija uz Āheni un Ķelni € 25; ekskursija ar vietēju gidu Berlīnē € 10.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada rudens izmaksas.  

Pilns apraksts:

1. diena. 18.12. “Pretīm jauniem iespaidiem…” 

Izbraukšana no Rīgas 6.00. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Polijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2. diena. 19.12. “ Vācijas sirds…”

Brokastis*. Vācija. Kopā dosimies aizraujošā ceļojumā uz Berlīni – viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10 €). Nakts viesnīcā 3* Ķelnes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23. 

3. diena. 20.12. “Izbaudiet Adventes tirdziņu pazemē un lielākajā tirdziņā Briselē...”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Valkenburgu, Briseli un Ljēžu. Valkenburga – Nīderlandes Ziemassvētku pilsēta. Jums būs iespēja iejusties izbaudīt ko iepriekš nepiedzīvotu. Vienīgā vieta kur Ziemassvētku tirdziņš – Fluweelengrot, noris pazemē – Velveta alā. Sveču apgaismojumā, mūzikas pavadījumā staigājot pa pazemes valstību Jums būs iespēja iegādāties jaukas dāvaniņas, suvenīrus, gan sev, gan tuvajiem, mīļajiem, kuri palikuši mājās. Alā apskatāmas arī skulptūras no smilšakmens un alā atrodas 18.gs. kapela. Pārbrauciens uz Beļģiju. Brisele – Beļģijas galvaspilsēta - allaž skaista. Grand place ir viens no skaistākajiem un elegantākajiem gotiskā stila laukumiem un 15.gs. pilsētas Rātsnams it īpaši skaists, kad apgaismots. Netālu no tās atrodas Čurājošā puisēna statuja. Ziemassvētku tirdziņš rotāts ar krāsainām lampiņām un virtenēm. Nelielos omulīgos restorāniņos, kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar flāmu vafelēm, kā arī ar beļģu ziemassvētku cepumiem ar mandelēm. Ljēža – atrodas Valonijā pie Māsas upes. Tiek uzskatīta par Valonijas svarīgāko kultūras centru. Iepazīšanās ar Ljēžas pilsētas vēsturisko centru un apmeklēsim lielāko Ziemassvētku tirdziņu Beļģijā. Atgriešanās viesnīcā Ķelnes apkaimē. Nakts viesnīcā 3* Ķelnes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22. 

4. diena. 21.12. “Izbaudiet piparkūku un karstvīnu garšu Āhenē un Ķelnē…”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Āheni un Ķelni. Āhene - pastaiga un iepazīšanās ar pilsētu. Āhene bija Svētās Romas imperatoru kronēšanas vieta. Āhenes doms, kurā ir apglabāts Kārlis Lielais, ir iekļauts UNESCO sarakstā. Apmeklēsim jautrāko Ziemassvētku tirdziņu Vācijā. „Ķelne – gotiskās arhitektūras pērle.” Iepazīšanās ar Vācijas pilsētu Ķelni: Ķelnes Doms - Gotiskās arhitektūras meistardarbs un lieliskākā baznīcas celtne kristietībā. Savu milzīgo izmēru un mākslas darbu neatkārtojamās kvalitātes dēļ tas ir kļuvis par vienu no skaistākajiem gotikas paraugiem. Atgriešanās viesnīcā Ķelnes apkaimē. Nakts viesnīcā 3* Ķelnes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22. 

5. diena. 22.12. „Goslāra - Ziemeļu dārgumu lāde...”

Brokastis*. Brauciens līdz Goslārai. Goslāra, kas iegūlusies Harca kalnu pakājē, valdzina ar 1800 pildrežģu ēkām – tik daudz nav nevienā Vācijas pilsētā. Svētās Romas impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kas bija Hanzas savienības dalībvalsts un ko mēdz dēvēt par „Ziemeļu dārgumu lādi”. Pilsētas ainava ir saglabājusies gandrīz nemainīga joprojām. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6. diena. 23.12. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”

Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

 

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: