šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNAIS GADS MONAKO

 • GRĀCA - VERONA - FRANCIJAS AZŪRA KRASTS – ANTIBAS – NICA – KANNAS – MONAKO – MONTE KARLO - DŽENOVA – AUSTRIJAS ALPI
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 385 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

*Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 120
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (>65 gadiem 14.40 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Apskates ekskursija Gracā ar vietējo gidu 10 €, Izbraukuma ekskursija „Azūra krasta pērles” - 35 €; Izbraukuma ekskursija „Kannas un Jaunā gada sagaidīšana” - 35 €; Ekzotiskais parks Monako 14/7€; Okeānogrāfijas muzejs Monako 7.20/3.80 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada izmaksas

Pilns apraksts:

1. diena. 27.12. “Un ceļojums sākas…” 

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23:00.

2. diena. 28.12. „Štīrijas novada galvaspilsēta Jaunā gada gaidās...”

Brokastis*. Diena ceļā caur Čehiju un Austriju. Pa ceļam Grācas apmeklējums. Piedāvājam (par papildus samaksu 10 €) doties pilsētas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā Pastaiga pa Grācas pilsētu, kura bieži tiek saukta arī par dārzu pilsētu, pateicoties skaisti iekoptajiem dārziem un parkiem. Grācas simbols ir pulksteņtornis, kas atrodas pilskalnā un redzams jau pa lielu gabalu. Grāca ir arī kultūras pilsēta, kurā atrodas vairāki ievērojami muzeji un otrā lielākā opera Austrijā. Lai apskatītu skaisto pilsētas panorāmu, iespējams pacelties ar funikulieri vai liftu Šlosberga kalnā. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā Veronas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23:00.

3. diena. 29.12. „Verona – patiesās mīlas dzimtene.

Brokastis*. Ierašanās Veronā. Iepazīšanās ar pilsētu. Arena di Verona /1 gs. m. ē./: Erbes laukums ar Veronas dievmātes skulptūru; Sinjorijas laukums ar Della Skalu dzimtas pili, Džuljetas māja ar slaveno balkonu. Pastaiga pa pilsētu. Plānotais laiks ekskursijai ~1,5-2 st. Pārbrauciens līdz Francijai.

Nakts 3* viesnīcā Francijas teritorijā Antibas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst. 23.00 

4. diena. 30.12. „Azūra krasta pērles.”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Antibām, Kannām, Senpoldevansu. (par papildus samaksu 35 €).

Antibas no citiem kūrortiem atšķiras ar savu mājīgo atmosfēru. Viens no galvenajiem pilsētas objektiem – Pikaso muzejs ar lieliskā mākslinieka Pablo Pikaso darbu kolekciju. Antibās ir neparasti pievilcīgi senie kvartāli. Piedāvājam doties uz Kannām. Iepazīšanās ar Kannām: pilsētas galvenā iela Kruazet bulvāris, tās vienā pusē atrodas grezni veikali un viesnīcas, otrā – smilšu pludmale. Staigājot pa bulvāri nonākam pie galvenajiem pilsētas objektiem – Kinofestivālu pils un „Zvaigžņu” alejas. Vecpilsēta centrējas Lesikē rajonā, Monševaljē kalna nogāzē. Daļu vecpilsētas mūra joprojām var skatīt place de la Castre, kurā paceļas Cerības Dievmātes baznīca. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanas pastaigai ~ 3-3.5 st.

 Apmeklēsim Provansas lepnumu - viduslaiku mūru ieskauto gleznotāju pilsētiņu Senpoldevansu.

Plānotais atgriešanās laiks viesnīcā ~ līdz plkst. 22.00

5. diena. 31.12. „Jaunā gadu sagaidīšana Monako”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Nicu, Ēzu un Monako (par papildus samaksu 35 €).

Skaistule Ēza, kas ērti iekārtojusies klints smailē. Pilsētu bieži pielīdzina ērgļa ligzdai – viena no visaugstāk apdzīvotām vietām Azūra krastā. Tūristi iecienījuši šo vietu pateicoties īpašajai viduslaiku atmosfērai un elpu aizraujošiem panorāmas skatiem.

Spožākā Azūra krasta pērle Nica – Francijas Rivjēras greznā galvaspilsēta: Masēna laukums un centra modernā arhitektūra, ASV krastmala. Labāku vietu aktīvai atpūtai un pastaigām rivjērā grūti atrast. Vecpilsētas klusās ieliņas un Romas impērijas vēsturisko celtņu drupas, Eņģeļu līcis, Angļu krastmala ... , kurš gan spēj palikt vienaldzīgs no šī skaistuma? Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.

Pēcpusdienā iepazīšanās ar aristokrātu paradīzi Monako – vienu no mazākajām, bet bagātākajām valstīm pasaulē, ko atpazīst pēc debesskrāpju piramīdām: Prinču kalns ar karaļa pili; Katedrāle ar princeses Greisas Kellijas apbedījuma vietu; Okeanogrāfijas muzejs; skats no augšas uz Formula-1.

Jaunā gada gaidīšana Kazino laukumā – vietā, kur pulcējas cilvēki no dažādām pasaules malām, šampanietis, apsveikumi un laba vēlējumi, svētku salūts. Monako eksotiskais parks vai kaktusu parks. Šī parka izveide uzsākta apmēram pirms simts gadiem:uz stāvas klints tika audzētit kaktusi,  atvesti no dažādām pasaules malām .Okeonogrāfijas muzejs,kur viss, sākot no akvārijiem un beidzot ar zinātniskām kolekcijām,ieskaitot Haizivju lagūnu un Bruņurupuču salu panorāmas terasē-sniedz apmeklētājiem vienreizēju iespēju izzināt, iemīlēt un iemācīties nosargāt jūras pasauli..

Izklaides programma Monako ostā no 21.00 līdz 02.00. Plānotais atgriešanās laiks viesnīcā ~ pēc plkst. 03.00.

6. diena. 01.01. „Dženovas pilis un baznīcas.”

Brokastis*. Viesnīcas atbrīvošana pēc 12.00. Ceļš līdz Dženovai. Dženova lepojas ar savu vēsturi un leģendām. Pilis, Dženovas baznīca un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā, ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Pilsēta ir Itālijas visnozīmīgākā tirdzniecības osta. Plānotais laiks pilsētas iepazīšanās pastaigai ~ 2 st.

Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā Orā vai Vipiteno apkaimē.

Plānotais ierašanās laiks viesnīcā ~ ap plkst. 24.00.

7. diena. 02.01.Alpu kalnu burvība.” 

Brokastis*. Itālija. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstašanās uz fotopauzi, no kurienes pavērsies fantastiski skati uz gleznainiem Alpiem.

Čehija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Bielsko Biala apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc plkst.23.00.

8. diena. 03.01. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”

Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: