šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA ZIEMASSVĒTKU MIRDZUMĀ VIJ

  • BUDAPEŠTA –– SZENTENDRĒ – MARCIPĀNA MUZEJS – CAPRICE - ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS, VIZINOTIES AR KUĢĪTI PA DONAVU – VĪNE - HUNDERTVASERA MĀJA – GIORA -BRATISLAVA
  • 6 dienas ()
  • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 230 €

Pilns apraksts:

Valstis: Ungārija, Austrija, Slovākija

BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA  ZIEMASSVĒTKU MIRDZUMĀ VIJ
VĪNE - BUDAPEŠTA - SZENTENDRĒ - MARCIPĀNA MUZEJS -ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS, VIZINOTIES AR KUĢĪTI PA DONAVU - GIORA - BRATISLAVA
22.12. – 27.12.2015.    
6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 230

1.diena. 22.12. „Pretim jauniem iespaidiem...”  
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija, Čehija. Vēlu vakarā  izvietošanās 3* viesnīcā Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~   plkst.23:00.
2. diena. 23.12. „Vīne – valšu galvaspilsēta – Ziemassvētku rotā...”
    Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Vīnei. Vīnes vēsturiskā centra apskates ekskursijas vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 20 €). Vīne – Habsburgu impērijas galvaspilsēta – Ringštrāse ar pseido vēsturiskā stila apbūvi, Stefana katedrāle, Hofburga un Vīnes operas ēka. Ar autobusu dosimies skatīt arhitektūras šedevru Hudertwasera māju, aplūkosim Vīnes slavenākās celtnes un, protams, sagatavojiet fotoaparātus. Fotopauze , lai iemūžinātu neatkārtojamo, svētku ugunīs mirdzošo Rātsnama fasādi un apkārtni.  Atelpas brīdī  ienirstiet Vīnes Ziemassvētku tirdziņu atmosfērā, nobaudiet karstvīnu, iegādājieties gardās Mozartkugeln konfektes vai vienkārši baudiet Ziemassvētku burvību sev apkārt. Izbraukšana uz Budapeštu. Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~  plkst.23:00.
3. diena. 24.12. „Donavas pērle Budapešta un romantiskā Szentenedre...”*
    Brokastis*. Ekskursija „Donavas pērle Budapešta un romantiskā Szentenedre” (par papildus samaksu 25 €). Mazā, romantiskā pilsētiņa Szentendrē. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.–18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai neierastu Vidusjūras idili.  Marcipāna muzeja apmeklējums – Jūs pārsteigs eksponātu daudzveidība un krāsainība. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas, konfektes, šokolādes – lieliska svētku dāvana mājiniekiem.
            Brīvajā laikā iesakām kādā no mazajiem krodziņiem nogaršot ungāru nacionālo gulaša zupu, bet  desertā nobaudīt  palačintas ar kastaņu masas pildījumu. Īpaša dāvana tikai Jums - dārglietu muzeja Caprice apmeklējums. Muzeja veikaliņā iespējams iegādāties kādu krāšņu rotu sev vai saviem mīļajiem.
Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Ķēžu tilts; Budas vecpilsētu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Ziemassvētku vakaru piedāvājam pavadīt romantiskā gaisotnē, vizinoties ar kuģīti pa Donavu, baudot bagātīgas un gardas vakariņas, malkojot ungāru vīnu un ļaujot liegajai Ziemassvētku mūzikai ienest mieru sirdī un dvēselē. Priecīgus Ziemassvētkus vēl Jūsu „Ozolciems Tūre”!!!
            Nakts viesnīcā 3* Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~  plkst.23:00.
 4.diena. 25.12. „Egēra - baroka noslēpumu glabātāja un naksnīgā Budapešta...”*
    Brokastis*. Ekskursija „Egēra - baroka noslēpumu glabātāja un naksnīgā Budapešta” (par papildus samaksu 30 €) Brauciens uz Egēru - ungāru baroka galvaspilsētu, kas vēsturisko pieminekļu skaita ziņā ieņem 3. vietu valstī. Pilsēta īpaši idilliska Ziemassvētku laikā, kad gaisā virmo nedaudz noslēpumains karstvīna aromāts, skan liega svētku mūzika un smaržo kurtoškalācs-ungāru nacionālais gardums. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Pēcpusdienā dosimies uz Skaisto Sieviešu ieleju, kur degustēsim 5 slavenākās vīna šķirnes, starp tām arī Egri Bikaver jeb Egeras buļļa asinis, ieturēsim gardu maltīti, piedalīsimies atrakcijās. Jūs gaida arī īpašs pārsteigums-Ziemassvētku loterija. Vakarā atgriešanās Budapeštā. Piedāvājam Jums iespēju skatīt naksnīgo Budapeštu no Gelerta kalna virsotnes. Jūs pārņems elpu aizraujoša sajūta-visa Budapešta  pie Jūsu kājām... Tas ir mirklis, kuru gribas baudīt vēl un vēl...Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Plānotais ierašanās laiks ~  plkst.23:00.
 5. diena 26.12. „Balkonu pilsēta Giora un mājīgā Bratislava Ziemassvētku noskaņās...”
    Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Giorai. Giora - upju satikšanās pilsēta, balkonu pilsēta un Ziemassvētku pilsēta. Šajā pilsētā satiekas upes, cilvēki un dažādas kultūras. Baroka stila ēkas, neparasti stūra balkoni un šauras ieliņas aicina pastaigā, ikvienu ieliņu, namiņu, stūrīti apvij svētku mirdzums. Bazilika un valstī pirmā bīskapija, kuras atrodas pakalnā, Benediktīniešu baznīca, grāfa Sēčēņi laukums, Rātsnams, Marijas kolonna, Ferenca Lista iela, kur apskates cienīgs ir katrs nams. 
    Pārbrauciens uz Slovākiju. Bratislava - brīnišķīga pilsēta ar senatnīgu mājīguma un klusuma atmosfēru, kas savijas ar mūsdienu mutuļojošo dzīves ritmu. Bratislavas pils pakājē sākas vecpilsētas vēsturiskais rajons ar centrālo laukumu, veco Rātsnamu, kura priekšā Ziemassvētku tirdziņš. Un  pār visu valda burvīga, īsti ģimeniska svētku atmosfēra. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 10 €). Brīvs laiks Bratislavā. Nakts 3* viesnīca Polijas teritorija, Cešinas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~  plkst.23:00.
6. diena. 27.12. „Un atkal ceļš uz mājām...”
            Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva Latvija. Vēlu vakarā (naktī) ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība: 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30%  no summas.
•    Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā), (brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma) *Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8.
•    grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi :
•    ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās piemaksa € 55,
•    piemaksa par papildvietu autobusā € 65,
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
•    pilsētas sabiedriskais transports,
•    AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10,80 €).
Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Ekskursija Vīnē vietējā gida pavadībā, krievu valodā 20 €; 3.dienā - ekskursija „ Donavas pērle Budapešta un romantiskā Szentenedre"* - 25 €; Ziemassvētku vakariņas 40 € (cenā iekļauts zviedru galds, vīns, gida pakalpojumu, kruīzs pa Donavu); 4. dienā- ekskursija „Egēra-baroka noslēpumu glabātāja un naksnīgā Budapešta”* 30 €, vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā Egērā 28 € (5 vīna šķirņu degustācija, pusdienas- 3 ēdieni, atrakcijas, Ziemassvētku loterija), Bratislavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā 10 €; Transports Budapeštā 350 HUF.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
2015. gada rudens izmaksas   1 € ~ 320 HUF

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi. 
•    Turoperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ceļojuma cena var paaugstināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE Operators: SIA Operātors: SIA „Ozolciems Tūre”             Klienta paraksts
__________________                    __________________

 

 

 

 

 

Fotogrāfijas: