šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNAIS GADS PARĪZE un ŠAMPAŅĀ

 • HILDESHEIMA-versaļa - BRISELE – TRUA – REIMSA - DISNEJLENDA-AMSTERDAMA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 380 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi
 • *Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8.
 • ekskursijā Hildesheimā

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (>65 gadiem 12.60 €)

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Izbraukuma ekskursijā uz „Jaunā gada noskaņa Šampaņā” 35 €; Versļas pils un parks – ieejas biļete – 15 €; Izbraukuma ekskursija uz Versaļu 15 €; pastaigas ekskursija 20 €; Disnejlenda 69/49 €; Moulin Rouge 110 €; Mdm Tiso muzejs 23 €; Metro biļete Parīzē 1.70 €; Kuģītis Amsterdamā 10 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €;  Pastaigas ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 10 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gadarudens izmaksas

 

Pilns apraksts:

1. diena. 28.12.2015. „...Un ceļojums sākās...” 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā Slubicas apkaimē.

2. diena. 29.12. 2015. „Vācijas viduslaiku skavās.”

Brokastis * . Lejassaksijas Hildesheima – paradīze romantiķiem. Iepazīšanās ar pilsētu: klasiskā vācu agrās romānikas Sv. Miķeļa baznīca, Sv. Marijas doms un tūkstošgadīgais, leģendārais rožu krūms, viduslaiku tirgus laukums ar rātsnamu, miesnieku nams un Rolanda strūklaka, Sv. Andreja baznīca un citi arhitektūras šedevri. Tik unikāla pildrežģu apbūve tikai šeit! Nakts viesnīcā 3*Vācijas teritorijā Āhenas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

3. diena. 30.12.2015. „...Brisele un mīlestības pilsēta - Parīze...” 

Brokastis.* Beļģija allaž centusies pārspēt savu kaimiņieni Franciju Ziemassvētku svinešanā. Ljēža – atrodas Valonijā pie Māsas upes. Tiek uzskatīta par Valonijas svarīgāko kultūras centru. Iepazīšanās ar Ljēžas pilsētas vēsturisko centru. Tieši Ljēžā notiek pats vecākais  un lielakais Ziemassvētku tirdziņš Beļģijā. Jebkurš ceļotājs kurš ieradies pilsētā vēlas kaut uz vienu dienu izjust neatkārtojamo pilsētas dzīves atmosfēru, kura ir pārsteigumu pilna.

Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā. Plānotais ierašanās laiks ~ pēc .22:00.

4. diena. 31.12.2015. „...Pasaku valstības skavās...” 

Brokastis.* Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu (par papildus samaksu 15 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Atgriešanās Parīzē. „...Turpinām iepazīt eleganto un grezno Parīzi!” Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā.

Pastaigas ekskursija (par papildus samaksu 20 €) pa skaistakajiem Parīzes centra kvartāliem. Sitē sala – Parīzes Dievmātes katedrāle, apskatīsims vienu no senakajiem Parīzes rajoniem – Latīņu kvartālu: Sorbona, Panteons, Rātsnams, avangardiskais Pompidū centrs, Stravinska strūklaka, Bobūra. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Vakarā iesakām pacelties Eifeļa tornī – Parīzes simbolā. No tā Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Dienu varat veltīt arī pastaigai pa Parīzi, iepazīstot tās ievērojamākos apskates objektus individuāli. Nakts 2* viesnīcā.

5. diena. 01.01.2016. „... Jaunā gada noskaņa Šampaņā...”

Brokastis.* Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā „Jaunā gada noskaņa Šampaņā (par papildus samaksu 35 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Reimsu Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādajumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Truā ir tik jauka viduslaiku pilsēta, ka neviļus rodas jautājums, kāpēc šo pilsētu neapmeklēju jau agrāk?

Ierašānās Reimsā – franču šampanieša un Šampaņas reģiona galvaspilsēta. Pilsēta, kas bagāta ar vēsturiskiem un mākslas pieminekļiem, slavenā Notre-Dame-de Reims – katedrāle slavena ar to, ka tajā tika VI gs. kristīts Francijas dibinātājs Hlodvigs un tajā tika kronēti gandrīz visi Francijas karaļi, Kronēšanas pils, kur notika galvenie kronēšanas banketi …Jūs izjutīsiet patieso svētku noskaņu.

Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios

Atgriešanās Parīzē. Vakarā izbraukšana uz Amsterdamu. Nakts 2* viesnīcā Francijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.22:00.

6. diena. 02.01.2016.„...Pilsēta-magnēts...” 

Brokastis.* Laiks ceļā. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10€). Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem.

Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

7. diena. 03.01.2016. “...Un atpakaļ uz mājām…“

Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: