šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PRĀGAS, VĪNES, DRĒZDENES, KARLOVI VARI BURVĪBA UN ČESKI KRUMLOV LEĢENDAS

 • VĪNE - ČESKI KRUMLOV - PRĀGA - KARLOVI VARI –FRANTIŠKOVI LAZŅI - DRĒZDENE
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 232 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

grupas vadītāja pakalpojumi,

*Paredzētais brokastu laiks no pl.7 - 8.

 • ekskursija Prāgā profesionāla vietējā gida pavadībā, krievu valodā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 65
 • piemaksa par papildvietu autobusā 75
 • AAS BALTA medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €),
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports.

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Ekskursija Vīnē 15 €, Nakts ekskursija pa Česki Krumlov 10 €, Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Variem un Františkovi Lazņi 25 €, Ekskursija Drēzdenē 20 €, Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč, Funikulieris un skatu tornis Karlovi Varos 70 Kč, Pusdienas Čehijā no 150 Kč, Pusdienas Austrijā no 10 €, Muzeji Prāgā no 50 Kč, Akvaforums 130 Kč, Ziemassvētku vakariņu vietas rezervācija restorānā 15 EUR,

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gada rudens izmaksas. 1 ~ 27 Kč         

Pilns apraksts:

1.diena. 22.12. „...Un ceļojums sākās...”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Fridek Mistekā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

2.diena. 23.12. „Klasiskās mūzikas galvaspilsēta.”

Brokastis*. Laiks ceļā. Pēcpusdienā ierašanās Vīnē – Hābsburgu impērijas galvaspilsētā. Vīne - Ziemassvētku rotā, daudzkrāsainas virtenes un gaumīgi rotājumi, līdzīga rotaļlietai, ko veidojuši viduslaiku meistari. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu - Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka.

Atelpas brīdī iesakām, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Laiks ceļā līdz Česki Krumlov.

Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos...”

Nakts ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem (par papildus samaksu 10 €).

Nakts viesnīcā 2* Čehijas dienvidos. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

3.diena. 24.12. „Maģiskā Prāga.”

Brokastis*. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Apskates ekskursija gida pavadībā. Vecpilsēta: gotiskā Sv. Vita katedrāle, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Loreta – čehu svētais dārgums, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš.

Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventas laikā. Ziemassvētku tirdziņa, kas tīts saldenā karstvīna un apetelīgo cepto desiņu un kastaņu īpašajā smaržā, apmeklējums. Praktiski pirkumi, suvenīri, dāvanas.

Gatavošanās Ziemassvētku vakariņām. Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, un to mēs Jums piedāvājam Prāgas centrā.

Jūs gaidīs jauks restorāns, kolēģu patīkamā kompānija un pieklusināta Ziemassvētku mūzika. Piedāvājumā lieliska ēdienu izvēle katra gaumei. Restorāns „U Seminaristy” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem un plašākajiem ēdienu piedāvājumiem.

Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām.

Un, protams, sātīgi otrie ēdieni katra gaumei... Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis, pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš.

Čehi Ziemassvētkos ēd zivi – karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis.

Izsalkuši nepaliks arī makaronu izstrādājumu cienītāji un veģetārieši.

Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vai saldējumu, kas tiek piedāvāti plašā sortimentā.

Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vai Becherovku, Fernet Stok, Rum Božkov, Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t.

Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu kājām gājienā no restorāna.

Jums jau savlaicīgi ir iespējams iepazīties ar plašo ēdienu izvēli restorāna mājas lapā http://www.useminaristy.com/

Ja šis piedāvājums Jums šķiet saistošs, tad savlaicīgi rezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā, iemaksājot ķīlas naudu 15 . VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

Priecīgus Ziemassvētkus !!! Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

4.diena. 25.12.”...Sajūtiet īpašo kūrorta atmosfēru!...”

Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija uz Čehijas populārākajiem kūrortiem (par papildus samaksu 25 €). Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā Draudzība un no skatu torņa Diāna apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.

Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdz baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Atgriešanās Prāgā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

Nakts viesnīcā 3* Prāgā.

5.diena. 26.12. ”Svētku rotāta Drēzdene...’’

Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Cvingera apmeklējums. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta skaistā baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki, uguņošanas. Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji. Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €).

Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

6.diena. 27.12. „... Mājās ir vislabāk...!”

Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.
 • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

 

Fotogrāfijas: