šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VĪNĒ UN JAUNĀ GADA SALŪTS PRĀGĀ

  • VĪNE – PRĀGA
  • 4 dienas ()
  • 4 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 195 €

Piemaksas un papildus izdevumi:

 

 

 

Pilns apraksts:

Valsts: Austrija

JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA VĪNĒ UN JAUNĀ GADA SALŪTS PRĀGĀ
VĪNE – ŠENBRUNNAS PILS – STRŪDELES PRIEKŠNESUMS – JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA -  PRĀGA – SVĒTKU SALŪTS
30.12. 2015. -  02.01.2016.
4 dienas / visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 195

1.diena. 30.12.2015. „Laiks ceļa jūtīs”
    Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Brno teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 31.12.2015. -01.01.2016. „Jaunais gada sagaidīšana Vīnes gaumē”
     Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Vīni (par papildus samaksu 40 €). Ierašanās Austrijas majestātiskajā Vīnē. Ekskursija pilsētā ar autobusu un kājām, vietējā gida pavadībā krievu valodā. Ekskursijas laikā uzzināsiet daudz interesanta no vēstures un ne tikai... Ar autobusu izbrauksiet pa slaveno Ringštrāsi ar interesantā stilā celtā Austrijas parlamenta ēku, brīnumskaisto Rātsnamu, Vīnes Universitātes ēku, Vīnes operu un slaveno pseidovēsturisko un baroka stila ēku apbūvi. Turpinājumā pilsētas iekšējās zonas apskate Hofburgas pils ansamblis, slaveno pastaigu ielu labirints, ekskursijas nobeigumā kā saldā piparkūka - Stefana katedrāle. Turpinājumā dosimies uz Austrijas populārāko pili - Šēnbrunnas pils. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Pēc pils apmeklējuma, piedāvājam uzzināt īstās Vīnes strūdeles tapšanas noslēpumu. Noskatīties priekšnesumu, kā taisa mīklu un rullē, pēc tam arī nogaršot to malkojot kafijas tasi.
Atgriešanās Vīnes centrā. Brīvs laiks pilsētā, kurā iesakām nobaudīt Vīnes desiņas, karsto karstvīnu, noskatīties priekšnesumus, uzdejot Vīnes valsi... Pēcpusdienā pilsētas vēsturiskajā centrā sāk pulcēties ļaudis no malu malām, no dažādām valstīm, lai baudītu Jaunā gada gaidīšanas lielo notikumu. Pusnaktī paceļam glāzi dzirkstošā šampanieša ... 
Lai laimīgs un veselīgs 2016. Gads.!!!
Salūts un daudz priecīgas sejas Jums līdzās. Svētki turpinās līdz vēlai nakti. Ap 02.00 izbraukšana no svētku pārņemtās Vīnes. Atgriešanās atpakaļ viesnīcā 3* Brno teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.4.

3. diena. 01.01.2016. „Lai mostas jaunā diena”
    Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā caur Čehiju uz Prāgu. Ja parasti, pēc lielu svētku svinēšanas iestājās miers, tad tikai ne Prāgā. Zelta Prāgā svētki turpinās vēl šodien! Jo tieši 1. janvārī pilsētā notiek oficiālais Jaunā Gada salūts. 
Jums būs iespēja baudīt īpašo svētku atmosfēru Prāgā, kura pamatoti tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilnvērtīga, bagātīga vecpilsētas apskate ( par papildus samaksu 15 €) profesionāla vietējā gida pavadībā, ekskursija krievu valodā. Prāga - pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista vairums ceļotājus. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt un iepazīt gotisko sv.Vita Katedrāli, Prāgas Kremli ar tā 3 pagalmiem, izstaigāt Karalisko ceļu, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām. Pēc ekskursijas brīvajā laikā Jums būs iespēja izbaudīt Jaungada tirdziņa burvību, kur gaisā virmo saldena karstvīna un apetelīga cepto desiņu un kastaņu īpašā smarža. Tirdziņā Jums būs iespēja iegādāties suvenīrus, dāvanas mājās palikušajiem, radiem, draugiem, tuvajiem.
Nakts viesnīcā 3* Prāgas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4. diena. 02.01. „Sveikas mājas...”
    Brokastis*. Laiks ceļā caur Čehiju, Poliju, Lietuvu, Latviju. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti.Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā. 
Laimīgu Jauno gadu!

Samaksas kārtība 
•    Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
•    Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja) 
•    transporta un ceļa izdevumi,
•    Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
•    grupas vadītāja pakalpojumi
*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8.

Piemaksas un papildus izdevumi :
•    piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 70 
•    piemaksa par papildvietu autobusā € 70
•    ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
•    pilsētas sabiedriskais  transports
•    AAS Balta  medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadiem 7.20 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Izbraukuma ekskursija uz Vīni 40€; Šēnbrunnas pils 12,90€; Strudeles priekšnesums un degustācija 23€; ekskursija Prāgā 15€; pusdienas Čehijā no 150 Kč; muzeji Prāgā 50 – 300 Kč; pusdienas Austrijā no 10 €; sabiedriskais transports Čehijā 24-32 Kč; sabiedriskais transports Austrijā 1.5-2.0 €
Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.
1 EUR ~ 27  Kč 2015. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...
•    Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
•    Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.  
•    Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
•    Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
•    Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
•    Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
•    Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
•    LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
•    Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
•    Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE
Operators: SIA Ozolciems Tūre                        Klienta paraksts

____________________________                    _______________________________

Fotogrāfijas: