šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

ZIEMASSVĒTKI: MINHENE UN DRESDĒNE

 • DRĒZDENE - MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINAS PILS – NIRNBERGA – ROTENBURGA PIE TAUBERES – PASAVA - ZALCBURGA
 • 6 dienas ()
 • 6 dienas / visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 360 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 75
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 80
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 6,30 € (pēc 65 gadu vecuma 12,60 €).

 

Papildus izdevumi pēc vēlēšanās:

Izbraukuma ekskursija „Bavārijas galvaspilsēta Minhene un ziemas pasaka”40€ , ieejas biļete Noišvānšteinas pilī ~ 12.50; Ekskursija Drēzdenē un tirdzniecības centra apmeklējums 15 €; izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu un Rotenburgu pie Tauberes 35€.

2015. gada vasaras izmaksas

Pilns apraksts:

1.diena. 21.12. „Un ceļojums sākās...” 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

2.diena. 22.12. Jaunu iespaidu gaidās...” 

Brokastis*. Laiks ceļā līdz tirdzniecības centram, kurā varēsiet noskatīt un iegādāties sev kārotas lietas.

Ierašanās Drēzdenē. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera, Augusta tilts un Brīles terase. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta skaistā baroka stilā. Ēkas nosaukums tulkojumā nozīmē "eja starp pilsētas nocietinājuma vaļņiem". Tagad šeit iekārtoti vairāki muzeji.

Brīvajā laikā iesakām apmeklēt svētku tirdziņu, kur Jūs gaidīs vilinoši aromāti, jautra mūzika un kulinārijas delikateses, kas viesus ieskauj burvīgā svētku atmosfērā. Tirdziņā jutīsities kā viduslaiku pilsētā, kur stilizētas mājiņas piesaista ar īpašiem gardumiem un suvenīriem. Pārbrauciens līdz Minhenei. Nakts 3* viesnīcā Minhenes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3.diena. 23.12.Bavārijas galvaspilsēta Minhene un ziemas pasaka…”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas galvaspilsēta Minhene un ziemas pasaka…” (par papildus samaksu 40 €). Pasaku karaļa Ludviga teiksmainā Noišvānšteinas pils - uzcelta uz augstas klints Altsee ezera krastā pēc karaļa Ludviķa II pavēles, kuru vienkāršā tauta dēvēja par ,,pasaku karali”. Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Brīvais laiks pilsētā, iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Minhenes apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4.diena. 24.12. „Svētku gaidās...”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Nirnbergu un Rotenburgu pie Tauberes (par papildus samaksu 35 €). Nirnberga – Bavārijas košākā pērle. Pazīstama ar idillisko vecpilsētu. Viduslaiku atmosfēra kādreizējās Svētās Romas impērijas brīvpilsētā. Dievmātes vārti, Sv. Martas baznīca, Sv. Labrenča baznīca, Tirgus laukums. Nirnberga pazīstama kā desiņu galvaspilsēta.

Brauciens pa vācu romantisko ceļu – Rotenburga pie Tauberes (Rothenburg ob der Tauber). Ja ir pasaka virs zemes, tad tā ir šeit... kur Ziemassvētki mājo visu gadu, kur viduslaiki ienāk nākotnē...

Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Minhenes apkaimē. 

5.diena. 25.12. „Pasava un Zalcburga – dažādas valstis, atšķirīgas auras, bet vienāds šarms!..”

Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Īsa pastaiga Vācijas pilsētā Pasavā – vietā, kur saplūst trīs upes: zilā Donava, zaļā Inn un melnā Ilz. Pasava – „Peldošā pilsēta”, „Austrumu vārti”, „Bavārijas Venēcija” – neliela pilsētiņa ar spilgti izteiktu dienvidu šarmu.

Pārbrauciens līdz Austrijai. Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Iepazīsim pilsētas galvenos apskates objektus vietējā gida pavadībā: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māja-muzejs, Doms, Sv.Pētera klosteris, Mirabelas pils-parka komplekss. Brīvajā laikā iespējams iegādāties slavenās Zalcburgas šokolādes trifeles. Laiks ceļā. Pārbrauciens līdz Čehijai. Nakts viesnīcā 3 *Brno apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

6.diena. 26.12. „Mājās ir vislabāk...!” 

Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, izbraukuma ekskursijās 30. Ja ceļotāju skaits ir mazāks, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku autobusu.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju). 

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai). Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama viena vecāka notariāli apstiprināta atļauja.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

 

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6 ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: