šeit social

Darba dienas: 10:00 - 16:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

PARĪZE, BURGUNDIJA UN ŠAMPAŅĀ

 • ĶELNE – bRISELE – PARĪZE - VERSAĻA - TRUA – REIMSA – DISNEJLENDA - AMSTERDAMA
 • 7 dienas ()
 • 7 dienas / Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 380 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm, (WC, duša/vanna numurā),(brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AA BALTA medicīniskā apdrošināšana 6.30 € (>65 gadiem 12.60 €)

 

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:

Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 14 €; Izbraukuma ekskursijā uz „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums ” 30 €; Versļas pils un parks – ieejas biļete, ar audio gidu 15 €; Izbraukuma ekskursija uz Versaļu 15 €; pastaigas ekskursija Parīzē 20 €; Disnejlenda 69/79 €; Moulin Rouge 120 €; Metro biļete Parīzē 1.80 €; Kuģītis Amsterdamā 10,50 €; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Ekskursija Briselī ar vietējā gida pavadībā/ 10 €; Pastaigu ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 10 €, Pastaigas ekskursija Ķelnē 10 €.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam 50% atlaide izbraukuma ekskursijām.

Bērniem līdz 16 gadu vecumam 30% atlaide izbraukuma ekskursijām.

2015. gadarudens izmaksas

Pilns apraksts:

1. diena. 25.10. „...Un ceļojums sākās...” 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā Slubicas apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.22:00.

2. diena. 26.10. „Ķelne – Gotiskās arhitektūras pērle”

 Brokastis. Laiks ceļā. Ierašanās Ķelnē. Vakarā iepazīšanās ar Vacijas pilsētu Ķelni, vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Ķelnes Doms – gotiskās arhitektūras meistardarbs un lieliskākā baznīcas celtne kristietībā. Savu milzīgo izmēru un mākslas darbu neatkārtojamās kvalitātes dēļ ir kļuvis par vienu no skaistākajām gotikas paraugiem. Šeit gan veikali, gan restorāni. Lieliskas, senatnīgas strūklakas labi harmanē ar tuvumā esošiem alus pagrabiem, kur tiek pasniegts, Ķelnes alus, kurš tiek darināts pēc gadsimtu senām tradīcijām. Nakts 2* viesnīcā Briseles apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

3. diena. 27.10. „...Brisele un mīlestības pilsēta - Parīze...” 

Brokastis*. Brisele – Beļģijas galvaspilsēta - allaž skaista. Grand place ir viens no skaistākajiem un elegantākajiem gotiskā stila laukumiem un 15.gs. pilsētas Rātsnams it īpaši skaists kad apgaismots. Netālu no tās atrodas Čurājošā puisēna statuja. Nelielos omulīgos restorāniņos, kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar flāmu vafelēm, kā arī ar beļģu cepumiem ar mandelēm. (Ekskursija Briselē vietējā gida pavadībā 10 €).

Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”, ar foto pauzēm 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes centrā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

4. diena. 28.10. „...Pasaku valstības skavās...” 

Brokastis*. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija uz Versaļu (par papildus samaksu 15 €). Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Atgriešanās Parīzē. „...Turpinām iepazīt eleganto un grezno Parīzi!” Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā.

Pastaigas ekskursija (par papildus samaksu 20 €) pa skaistakajiem Parīzes centra kvartāliem. Sitē sala – Parīzes Dievmātes katedrāle, apskatīsims vienu no senakajiem Parīzes rajoniem – Latīņu kvartālu: Sorbona, Panteons, Rātsnams, avangardiskais Pompidū centrs, Stravinska strūklaka, Bobūra. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Vakarā iesakām pacelties Eifeļa tornī – Parīzes simbolā. No tā Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi. Nakts 2* viesnīcā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

5. diena. 29.10. „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...

Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums...” (par papildus samaksu 30 €). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Osēra. Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādajumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Pārbrauciens līdz Osērai. Osēra. Pilsētā ir saglabājies daudzums viduslaiku mājas, kuras ir 500 – 700 gadus senas. Osēra ir reģiona centrs kurā tiek ražots slavenais Šabonī baltais vīns.

Atgriešanās Parīzē. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijā apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.22:00.

6. diena. 30.10. „Pilsēta-magnēts...” 

Brokastis*. Laiks ceļā. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 10€). Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem.

Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā. Plānotais ierašanās laiks ~ plkst.23:00.

7. diena. 31.10. “...Un atpakaļ uz mājām…“

Brokastis. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Atceries, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam necpiešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: