šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojums uz Andalūziju

 • Malaga – Sevilja – Kordova – Kadisa – Gibraltārs – Seūta Āfrikā – Maroka – Andalūzijas baltie ciematiņi – Ronda – atpūta pie jūras
 • 8 dienas ()
 • 8 dienas

Ceļojuma cena: 1095 €

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Malaga – Rīga (ar pārsēsanos, ekonomiskajā klasē, reģistēta bagāža 20 kg);
 • brauciens ar mikroautobusu vai minivan tipa automašīnu;
 • nakšņošana 3* viesnīcās ar brokastīm (divvietīgi numuri ar ērtībām);
 • ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā.

Piemaksas un papildus izdevumi:

 • ceļojuma apdrošināšana
 • tūristu pilstētas nodoklis
 • Seviljā: katedrāle – 7,50 EUR; Alkazars – 5 EUR; brauciens ar zirgu pajūgu (5 cilv.) – 70 EUR; Santa Caridad hospitālis – 3 EUR, Flamenko Seviljā – 37 EUR;
 • ekskursija Gibraltārā ~ 25 EUR;
 • dienas ekskursija uz Maroku ~ 120 EUR ;
 • nacionālās pusdienas ~ no 30 EUR; gaspačo aukstā zupa ~ 4 EUR; paelja ~ 10-12 EUR

Piemaksa par vienvietīgu nummuru: 190 EUR 

Pilns apraksts:

1.diena – Bienvenidos Andalūzijā!
Lidojums Rīga – Malaga (ar pārsēšanos). Pārbrauciens uz 3* viesnīcu Seviljas apkaimē.

2. diena – Andalūzijas dārgakmeņi – Kordova un Sevilja
Broakstis. Kordova, kura pirms 1500 gadiem bija otra lielākā pilsēta pasaulē pēc Bagdādes, šobrīd ar 250 tūkst. Iedzīvotāju ir parasta pilsēta, bet ar cienījamu vēstures mantojumu. Apskatīsim seno mošeju (savlaik otru lielāko pasaulē), romiešu tiltu pāri Gvadilkaviras upei, seno ebreju kvartālu, ebreju juvelieru kvartālu ar Kordovas sudraba izstrādājumiem.
Dienas otro pusi sāksim ar 4 st. Seviljas apskates eskursiju. Spānijas laukums, Amerikas laukums, Marijas Luīzes parks, universitāte – bijusī tabakas fabrika, Santa Krusa vecpilsēta, gājēju tirdzniecības ielas, Gvadilkaviras krastmalas promenāde, zelta tornis, buļļu cīņu laukums u. c. Vakarā piedāvājam apmeklēt vienu no senākajiem Seviljas flamenko teātriem. Atgriešanās viesnīcā Seviljas apkaimē.

3. diena – Karmenas pilsētā
Brokastis. Šajā dienā piedāvājam apmeklēt Alkazaru - senu nocietinātu karaļpili ar dārziem un muzejiem; iepazīt pasaulē trešo lielāko kristīgo baznīcu – Heralnīnu katedrāli (bijušo mauru mošeju), kurā atrodas Kolumba kaps; pacelties La Džeraldī zvanu tornī (bijušais mauru minarets), lai redzētu visu jauno un veco Sevilju. Pēcpusdienā brīvais laiks prestižā tirdzniecības rajonā suvenīru iegādei. Atgriešanās viesnīcā Seviljas apkaimē.

4. diena – Ar okeāna elpu
Brokastis. Ostas pilsēta Kadisa izvietojusies uz vairāk kā 25 km garas, smilšainas zemes strēles Atlantijas okeāna krastā. Iepazīsimies ar pilsētas veco un jaunāko daļu, ostas rajonu. Pastaiga gar okeāna krastu. Brīvais laiks pilsētā. Šajā laikā Atlantijas piekrastē, pateicoties siltajai straumei, ūdens temperatūra sasniedz +19 grādus, tādēļ kādā no smilšainajām pludmalēm iespējams peldēties.
Dienas vidū ieradīsimies Spānijas dienvidrietumu galā, pie Gibraltāra šauruma. Šķērsosim robežu un ieradīsimies Lielbritānijas piederošajā atkarīgajā teritorijā – Gibraltārā. Pilsēta izvietojusies 325 m augstas klints pakājē. Šeit jutīsimies kā Anglijā. Iespējama 2 st Gibraltāra apskates eskursija (par papildus samaksu), kuras laikā redzēsiet panorāmas laukumu Hērakla Pleci, Stalaktītu alas, skatu punktu kalna virsotnē un, protams, Gibraltāra savvaļas pērtiķus. Brīvais laiks suvenīriem gājēju tirdzniecības ielā vecpilsētā, vecais mauru cietoksnis. Valsts valoda angļu, naudas vienība – mārciņa, bet brīvā apgrozībā eiro un dolāri. Vakarā atgriežamies Spānijā, nakts 3* viesnīcā Malagas apkārtnē.

5. diena – Saule un jūra
Brokastis. Šo dienu varēsiet veltīt atpūtai baudot Andalūzijas sauli un jūru. Atgriešanās viesnīcā.

6. diena – Āfrika ar roku sasniedzama
Brokastis. Pilnas dienas ekskursija uz Maroku (par papildus samaksu). Gibralitāra šaurums, kur mazākais attālums no Eiropas līdz Āfrikai ir 14 km. Pār to ziemeļāfrikāņi (mauri) savulaik ieradās Pireneju pussalā un to iekaroja. Vēlāk Spānija kļuva par lielāko koloniju turētāju pasaulē. No tiem laikiem Spānijai atlikušas divas teritorijas Afrikā – nelielās pilsētas Melija un Seūta. Ar ātrgaitas kuģi (1st) pārceļamies uz Āfrikas kontinentu, Spānijai piederošo pilsētu Seūtu. Šeit mūs sagaida autobusss un marokāņu gids. Neliela eskursija pa Seūtu. Tālāk šķērsojam Spānijas un Marokas robežu, un esam musulmaņu zemē. Šai dienā nobrauksim ap 250 km pa Maroku un pabūsim divās pilsētās Teotunā un Tandžērā. Redzēsim īstu arābu pilsētu kolorītu – senas vecpilsētas un tērpi, moderna arhitektūra, suvenīri, garšvielas u.c. Vēlu vakarā atgriešanās Eiropā. Tiem, kuri nevēlas doties ekskursijā, atpūta pie jūras. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena – Andalūzijas baltie ciematiņi
Brokastis. Andalūzijas balto ciematu reģiona iepazīšana. Dienvidu saulē šie ciematiņi, kuri izvietojušies kalnu virsotnēs, nogāzēs un aizās, uz klinšaino kalnu fona, zem zilajām debesīm veido neaizmirstamu vīziju starp senatni un mūsdienām. Skatīsim tipiskas Dienvidspānijas ainavas. kā arī seno romiešu dibināto pilsētu Rondu. Puente Nuevo tilts, kas savieno senās pilsētas puses pāri 100 m dziļajai aizai. Viena no senākajām un nozīmīgākajām koridas arēnām Spānijā, lieliski saglabātā vecpilsēta. Atgriešanās viesnīcā.

8. diena – Atvadas no saules krastiem
Brokastis. Lidojums Malaga – Rīga ( ar pārsēšanos).

Atceries, ka...

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 300 EUR avansa iemaksas
 • otrā iemaksa 420 EUR jāsamaksā līdz 60 dienas pirms brauciena.
 • pārējā summa jāsamaksā līdz 30 dienas pirms brauciena
 • ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojumu aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt, iepriekš par to neinformējot klientu.

Atteikuma gadījumā tiek ieturēti:

 • 30 EUR un tiešās izmaksas par aviobiļetēm un viesnīcu rezervāciju
 • 300 EUR atsakoties līdz 30 dienam pirms brauciena
 • 100% no ceļojuma summas atsakoties 30 dienas un mazak pirms brauciena

Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma.

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros

Fotogrāfijas: