šeit social

Darba dienas: 11:00 - 15:00

Sestdiena/Svētdiena: P, Pkt, Brīvdiena

Ceļojumi uz Horvātiju, autobusu tūres, ceļojumi ar autobusu Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas! Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Horvātiju, autobusu tūres, ceļojumi ar autobusu!

Maigā Melnkalnes jūra

 • ZAGREBA– ZADARA – KOTORA – BUDVA – TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA - NACIONĀLAIS VAKARS – ATPŪTA PIE JŪRAS – TIRĀNA – ŠKODERA – ROZAFA PILS – KRUJA - SKADARAS EZERS - SARAJEVA
 • 10 dienas ()
 • Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 480 €

Pilns apraksts:

MAIGĀ MELNKALNES JŪRA

ZAGREBA– ZADARA – KOTORA – BUDVA – TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – PODGORICA -  NACIONĀLAIS VAKARS – ATPŪTA PIE JŪRAS – TIRĀNA – ŠKODERA – ROZAFA PILS – KRUJA - SKADARAS EZERS -  SARAJEVA

19.06. – 28.06.2015.              21.08. – 30.08. 2015. 18.09. – 27.09.2015.                  09.10. – 18.10.2015.

10 dienas / Visas naktis viesnīcās

1. diena.  19.06., 21.08., 18.09., 09.10. “Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. 02.05., 20.06., 22.08., 19.09., 10.10. „Horvatijas galvaspilsētā.”
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija, Austrija, Slovēnija. Ierašanās Horvātijas galvaspilsētā Zagreba. Vakara pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Nakts viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā.

3.diena. 03.05., 21.06., 23.08., 20.09., 11.10. „Kur tiekas vēsture un šodiena ?”
Brokastis. Zadara - Sv.Trīsvienības baznīca, senais mūris, zemes un jūras vārti, Romiešu forums, Sv.Donata baznīca. Zadara īpaši izceļas starp citām Dalmācijas            pilsētām, ar Romiešu laika pieminekļiem. Vai kādreiz esat klausījušies jūras ērģeles? Jums būs vienreizēja iespēja klausīties jūras ērģeles. Pārbrauciens līdz Melnkalnei. Īsa apstāšanās uz fotopauzi vietā, kur paveras brīnumjauks skats uz Dubrovniku. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

4.diena. 04.05., 22.06. 24.08., 21.09., 12.10. „Dabas radītais fenomens!”
           
Brokastis. Atpūta pie jūras. . Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €)   uz Taras kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Tara upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteris, kurš dibinats 1252.g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

5.diena. 23.06., 25.08., 22.09., 13.10. „Ērgļu zeme...”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €)   uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Brauciena laikā piestāsim uz fotopauzi, tās laikā varēsim iemūžināt Melnkalnes vizītkarti -  Svētā Stefana salu, kura ir unikāla pēc sava rakstura. Sala atrodas netālu no jūras krasta un salu savieno pavisam īss ceļš. Pirmā pilsēta ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senakajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs.pirms mūsu ēras. . Netālu no pilsētas atrodas arī pils Rozafa, celta akmeņu kalnā, no kurienes paveras lieliska panorāma. Tālāk seko pārbrauciens līdz mūsdienīgajai, jaunajai galvaspilsētai. Tirāna – apskates ekskursija pa pilsētu. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai apskatīt lielo cietoksni pirms tam šķērsojot vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus.  Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

6.diena. 24.06., 26.08., 23.09., 14.10.  „Maigā Melnkalnes jūra...”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē iespēja doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €)  Kotora. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Ekskursijas laikā sekos nobrauciens uz Kotoras līci pa vairāk kā 20 nelieliem, šauriem serpentīniem, no  kura vērosim elpu aizraujošus skatus, kuri pavērsies  mūsu skatu punktam, un kurus  varēsim iemūžināt gan mūsu prātos, gan fotoaparātos. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

7.diena. 25.06., 27.08., 24.09., 15.10.  „Skadaras ezers – lielākais Balkānos!”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Skadaras ezeru (par papildus samaksu 30 €). Tas ir  lielākais ezers Balkānos, tās daļa pieder arī albaņiem, daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas, visapkārt augsti kalni.  Atmiņā paliks vizināšanās pa ezeru, pelde tajā, un izsalkumu remdēsim ar gardām pusdienām pie kurām malkosim mājas vīnu. Vakarā piedāvājam doties un baudīt  nacionālo Melnkalnes vakaru (par papildus samaksu 35 €), cienāsimies ar grillētu jēru, sieru, olīvām, pršutu, salātiem kā arī ar vīnu. Vakara gaitā klausīsimies dziesmas, vērosim folkloras grupas uzstāšanos, kura mūs iepazīstinās ar nacionālajām dejām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā pie jūras.

8.diena. 26.06., 28.08., 25.09., 16.10. „Vēl nezināmā Hercogovina?”  
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Pārbrauciens uz Bosniju Hercogovinu. Bosnija Hercogovina – leģendārā galvaspilsēta Sarajeva – pilsētas apskate – no erchercoga Ferdinanda slepkavības vietas līdz nesenā Bosnijas kara pēdām, līdz skaistajai vecpilsētai (Turku kvartāls) ar pārsteidzoši austrumnieciskiem tirgiem, tepiķu ar otomāņu turku tradicionālo rotājumu un tupelīšu tirgoņiem, jaukām kafejnīcām. Nakts 2* viesnīcā Horvātijas teritorijā.

9.diena. 27.06., 29.08., 26.09., 17.10. „ Ceļš uz māju pusi.”
Brokastis. Diena ceļā. Horvātija, Slovēnija, Austrija. Īsa apstāšanās uz foto pauzi uz Alpu kalnu fona. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.

10.diena. 28.06., 30.08., 27.09., 18.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem.”
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • dzīvošana 2* vai 3* viesnīcās pēc programmas (2-3-vietīgie numuri ar ērtībām), brokastis,
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 180
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 110
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais  transports
 • 'BTA Insurance Company'' SE  medicīniskā apdrošināšana 9 € (>65 gadiem 18 €)

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Vakars nacionālajā stilā Melnkalnē  35 €; Izbraukuma ekskursija uz Kotoru, Budvu, 25 €; Izbraukuma ekksursija uz Albāniju 45  € (iekļauta ieejas biļete Rozafa kompleksā) ; Izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu 45  €; Izbraukuma ekskursija uz Skadaras ezeru 30 €
2014. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un EUR kursa pieauguma.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

  Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums Nr. BTA – LV15-35-00000021-6. ''BTA Insurance Company'' SE

Fotogrāfijas: